Europos kamerinės muzikos mokytojų asociacijos (ECMTA) susitikimas

 

    Š. m. balandžio 28 - gegužės 1 dienomis Varšuvoje įvyko Europos kamerinės muzikos mokytojų asociacijos (ECMTA) susitikimas, kurį organizavo Frederiko Šopeno muzikos universiteto Fortepijoninės kamerinės muzikos katedra. Ypač daug pastangų įdėjo šios katedros vedėja Katarzyna Jankowska - Borzykowska.

    Susitikime dalyvavo 40 narių iš 12 Europos šalių. J. Naujalio muzikos gimnazijai atstovavo mokytojos Ilona Klusaitė ir Daiva Stulgytė - Povilaitienė. Tuo pačiu metu vyko Baltijos šalių studentų kamerinės muzikos festivalis, jo dalyvių koncertų klausėmės kiekvieną vakarą. Turininga programa - meistriškumo pamokos, kurias vedė 19 dėstytojų, asociacijos narių forumas, Dr. Eugenijaus Laurinaičio paskaita ir seminaras, lenkų kultūros ir kamerinės muzikos pristatymas bei koncertai, o taip pat bendravimas su kolegomis - suteikė daug naujų idėjų, įkvėpimo naujiems darbams ir siekiams.

    Nuotraukoje: ECMTA tarybos nariai su kadenciją baigusiu pirmininku Evan‘u  Rothstein‘u (viduryje) ir naująja pirmininke Marje Lohuaru (antra iš kairės).