Š. m. gegužės 5-6 dienomis 5a, 7, 9 ir 11 klasių mokiniai, kartu su mokytojais Ramune Paulikiene, Dale Rainiene, Gintare Ciegyte ir Arnoldu Paleckiu vyko į Varšuvą, kur pasivaikščiojo po dažniausiai turistų lankomą viduramžišką senamiestį, aplankė įspūdingus Karalių rūmus, kuriuose nuostabą sukėlė paauksuotų papuošimų gausa, salių puošnumas ir dydis. Buvo apžiūrėta nuostabaus grožio pilies aikštė, kurią supa po karo atstatyti pastatai su to meto laikų puošybos detalėmis. Pereita Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kurioje palaidota F. Šopeno širdis. Keliaudami link autobuso stabtelėdavo prie F. Šopeno kūrinius grojančių suoliukų pasimėgauti nuostabia muzika.

    Antrąją kelionės dieną nuvykome pasivaikščioti ant Varšuvos universiteto stogo, kuriame įsikūręs universiteto bibliotekos botanikos sodas. Atradome naują aplinką, kuri skatina studentus laisvai mokytis, bendrauti ir kurti savo studentišką patirtį. Ekskursiją užbaigėme Koperniko mokslų centre, kuriame mokiniai galėjo pažinti mokslo pasaulį, išmėginti savo jėgomis įvairius įrenginius, dar labiau pažinti juos supantį pasaulį. Iliuzija, žmogaus kūnas, vandens spaudimas ir visa kita laukia šiame centre kuriame tiek daug įdomių dalykų.

    Kelionė namo kupina įspūdžių ir naujų žinių. Kelionės dalyviai autobuso vairuotojui ir gidei Zitai visam laikui įsimins kaip pirmoji grupė, kuri įvažiavo į Lietuvą giedodami Lietuvos valstybinį himną! Turime kuo pasidžiaugti ir pasidalinti.