Aš noriu muziką nupiešti

     Jau septintus metus Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vykdomas projektas „Aš noriu muziką nupiešti“, kuriame dalyvauti kviečiami ir Kauno miesto bei rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai. Projekto autorė Ramunė Jarocka. Projekto kūrybinė grupė: Dalia Kiškienė - fortepijono mokytoja ir Aurelija Inokaitienė - dailės mokytoja. Organizuojant projektą taip pat talkino Vilija Grigaliūnaitė – bibliotekos vedėja.

    Šiais metais norą dalyvauti projekte pareiškė 28 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Tai net 287 mažieji dailininkai! Visi buvo pakviesti apsilankyti gimnazijos patalpose organizuotoje parodoje. Joje mažieji dailininkai galėjo pamatyti eksponuojamus savo dailės darbelius. Iškilmingam baigiamajame renginyje visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

 

Kuriu savo vaikams

     Trečius metus pedagogų kūrybos festivalis „Kuriu savo vaikams“ surenka pilną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos salę mažųjų atlikėjų ir dainininkų. Būtina dalyvavimo sąlyga - programoje gali skambėti tik pedagogų sukurti kūriniai. Šių metų festivalį atidarė gimnazijos jaunučių choras, (vad. Dalia Jurkonienė, konc. Rasa Karaškienė) atlikdamas kompozitorės Giedrės Dabulskienės dainą „Muzika“, ž. Ramunės Jarockos. Po to, puikiojoje gimnazijos scenoje, vieni po kitų pasirodė net 17-os ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai, su meile atliekantys savo mokytojų kūrinius. Fesivalio idėjos autorė - Ramunė Jarocka. Renginio kūrybinė grupė: Dalia Kiškienė, Vilija Grigaliūnaitė, Aurelija Inokaitienė, renginį kuravo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rusnė Marija Voverienė. Festivalio idėja kilo iš noro suburti kuriančius kolegas nuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų iki gimnazijos pedagogų. Todėl organizatoriai nuoširdžiai tikisi, kad šis, jau trečią kartą organizuotas pedagogų kūrybos festivalis „Kuriu savo vaikams“ taps gražia paskata kūrybiškiems bendraminčių susibūrimams ir ateityje.