Š.m. spalio 27-ąją dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos bendruomenė prisiminė ir pagerbė buvusius mokytojus ir mokyklos darbuotojus koncertu–minėjimu „Uždekime žvakę tiems, kurie išėjo...“

     Mokytojos: Ramunė Varčikaitė-Jarocka, Aurelija Inokaitienė, Ieva Benetienė ir choro vadovas Rolandas Daugėla pakvietė gimnazijos mokytojus bei mokinius pabūti drauge ir, skambant muzikai, poezijai, prisiminti amžinybėn išėjusius šios mokyklos bendruomenės narius.

       Mokyklos chorų: „Cantica“, jaunučių choro giesmės sukūrė taurios ramybės nuotaiką, kurią tęsė mokinių ir mokytojų atliekami kūriniai. Mokytoja I. Klusaitė su svečiu E. Colucci atliko A. Piazzolla „Oblivion“, A. Chačaturian „ Lopšinė“ (mokytojų duetas- A. Lukoševičiūtė ir I. Benetienė), nuskambėjo ilgamečio mokyklos direktoriaus A. Ūso atminimui. Nuoširdžiai muzikavo ir gimnazijos mokinių styginių ansamblis, violončelininkė V. Sodaitytė (Ig.), pianistas A. Suchovas (Ig.), mokytojos A. Gelusevičienė ir R. Varčikaitė-Jarocka skaitė poeto J. Marcinkevičiaus ir savo sukurtas eiles.

     Ši graži tradicija puoselėjama mūsų gimnazijoje jau eilę metų ir suburia visus bendruomenės narius nuoširdžiam buvimui kartu.

 

Gabrielė Butvydaitė IIIa  kl.