MieSusijęs vaizdaslieji, kiekvieni metai mus sustiprina dvasiškai, išmoko kai ko dar visai neatrasto bei suteikia naujų svajonių ir vilčių. Didžiuojamės gimnaziją garsinančiais vaikais, kurie mokytojų bei tėvelių bendrystės dėka, siekia pačių aukščiausių laimėjimų, kurie tampa paskata sau bei draugams siekti svajonių. Nuoširdžiausiai džiaugiamės ir tais mokinukais, kurie yra išskirtiniai savo meilės kupinomis širdimis ir plačiomis šypsenomis. Juk ne kiekvienas baigęs gimnaziją taps kompozitoriumi ar muzikantu, tačiau turės daug gilesnį muzikos prasmės supratimą, pajutimą.

    Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas. (Kompozitorius ir dailininkas Mikalojus Konstantinas Čiurlionis)

    Dėkojame kiekvienam mokiniui, mokytojui bei tėveliui už buvimąSusijęs vaizdas kartu 2017-2018 m.m. ir laukiame Jūsų sugrįžtant naujais mokslo metais ir žengiant dar vieną ryškų asmenybės žingsnį į priekį.

Gražios vasaros, nuostabių įspūdžių ir nepamirštamų akimirkų!

 

SmileBūkite laimingi!Smile