Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija jau 12-tus metus puoselėja gražią tradiciją ir bendradarbiauja su Kauno miesto ir Kauno rajono ikimokyklinėmis įstaigomis. Renginys prasidėjo 2a klasės ir jaunučių choro pasirodymu, vadovė Dalė Jurkonienė, koncertmeisterė Aurika Vitkienė. Skambėjo „Boružėlės rondo“ dainos premjera, muzika Brigitos Jurkonytės, žodžiai Aurelijos Inokaitienės.

      Gimnazijos mokiniai vyksta į vaikų darželius koncertuoti, supažindina mažylius su muzikos instrumentais, rodo jiems savo spektaklius.

     Savo ruožtu ikimokyklinukai lankosi mūsų gimnazijoje, susipažįsta su jos darbu, pabando pabūti „mokiniais“, dalyvauja įvairiuose piešinių parodose ar konkursuose. Šis projektas, kuris vyksta jau 12 metus, suteikia galimybę tęsti tradiciją, pakylėjant bendradarbiavimą į naują lygmenį, nes į koncertą kviečiami ne tik konkurso dalyviai, bet ir jų šeimos nariai.

     Nuo lapkričio 19 dienos Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje veikia paroda „Aš noriu muziką nupiešti“. Šiais metais gausu dalyvių, apie 20 ikimokyklinių įstaigų bei apie 150 dalyvių dailės darbų. Smagu, kad projekto nuostatai buvo įdėmiai skaitomi. Darbai parodai paruošti tvarkingai, atrodantys estetiškai bei atitinktys temą.

    „Pedagogų kūrybos festivalis“ vyksta 5-tus metus ir mūsų gimnazijoje, mokytojai turi galimybę parodyti savo kūrybą klausytojams platesnėje auditorijoje. Baigiamąjame projekto renginyje dalyvavo 160 dalyvių iš Kauno m. ir Kauno raj. ikimokyklinių įstaigų.

     Projekte šiais metais dalyvavo rekordinis skaičius dalyvių, apie 250. Dalyvauja ne tik Kauno miesto, bet ir rajono: Lapių, Domeikavos, Karmėlavos ikimokyklinukai.

     Šio projekto organizatorių komanda, Ramunė Jarocka, Aurelija Inokaitienė ir Dalia Kiškienė, užtikrina puikų projekto organizavimą. Taip pat organizatorės dėkingos mokyklos direktoriui, Raimundui Simanavičiui, už projekto finansavimą. Kiekvienas dalyvis apdovanojamas dalyvio diplomu ir atminimo dovanėlėmis.

     Organizatoriai kviečia kurti, dalintis ir klausytis kūrybos procesu ir rezultatu.

 

 

                                                                                                         AŠ NORIU MUZIKĄ NUPIEŠTI,

                                                                                    TIKĖKIT, AŠ TIKRAI GALIU

                                                                                    TIK PAUKŠTĘ MUZIKOS PAGAUSIU

                                                                                    IR JI PAVIRS DELNE DRIUGIU.

 

                                                                                         RAMUNĖ VARČIKAITĖ JAROCKA

 

 

  

                                                                                                   Viltė Narauskaitė, IIIg kl.