Šių metų birželio 18 dieną vyko vienas iš Netradicinės ugdymo savaitės renginių - „Sporto diena J. Naujalio muzikos gimnazijoje“.

     Sporto dienos turinį sudarė: fizinio pajėgumo testai ir teorinė dalis. Gimnazijos kieme vykusiose fizinio pajėgumo rungtyse mokiniai atliko šiuos fizinio pajėgumo testus: Šuolis į tolį iš vietos (staigioji jėga); sėstis ir siekti (lankstumas);  sėstis ir gultis - atsilenkimai (raumenų ištvermė); pusiausvyros testas - viena koja; 20 m bėgimas (greitumas). Kiekvienoje rungtyje mokiniams už jų parodytus rezultatus buvo skiriami taškai nuo 1 iki 7, taškai sumuojami.

     Antrojoje sporto šventės dalyje vyko teorinių kūno kultūros ir sporto žinių patikrinimas, mokiniai sprendė 20 klausimų testą. Už šį testą priklausomai nuo teisingų atsakymų skaičiaus, taip pat buvo skiriami taškai nuo 1 iki 4, vėliau šie taškai buvo pridedami prie bendro mokinių taškų skaičiaus.

     Susumavus visų dalyvių rezultatus, paaiškėjo 5 geriausiai pasirodę mokiniai (3 vyresnėje amžiaus grupėje; 2 jaunesnėje amžiaus grupėje):

    1 vieta: Arminas Suchovas 10 klasė (IIa);

    2 vieta: Ignas Ščenuliavičius 10 klasė (IIa);

    3 vieta: Mindaugas Simutis  11 klasė (IIIa);

    4 vieta (1 jaunesniųjų grupėje): Goda Stabrauskaitė 5a klasė;

    5 vieta (2 jausnesniųjų grupėje) : Rugilė Klimavičiūtė 5a klasė.

 

Ačiū visiems sporto dienos dalyviams!!!