Šiais metais KPF sugrįžta liepos 12 - 20 dienomis. Šiemet klausytojų laukia dar daugiau gyvos muzikos koncertų, paskaitų, atvirų meistriškumo kursų. Kaip ir 2018 metais, fortepijono pamokas ves pianistai Petras Geniušas ir Fali Pavri, o prie jų prisijungs ypatinga viešnia, pirmą kartą viešinti Lietuvoje, pianistė Olga Kern iš JAV.

 

    Į 2019 metų festivalį sugrįžta Jums jau pažįstami veidai: Alexandra Mazurkevich (Estija), Genoveva Brigita Pavel (Rumunija/Didžioji Britanija), Blai Mañer Ferre (Ispanija/Didžioji Britanija). Prie jų prisijungs net 7 dalyviai iš Lietuvos, o taip pat iš Danijos, Norvegijos, Bolivijos, Škotijos, Lenkijos ir Ukrainos. Iš viso festivalyje dalyvaus net 18 jaunųjų virtuozų!

    Džiaugiamės, jog šiais metais, dalyvavimui Kaunas Piano Fest meistriškumo kursuose, mums pavyko skirti net 7 pilnas ar dalines stipendijas jauniesiems pianistams iš Lietuvos. Iš kurių 2 suteikė pirmieji Kaunas Piano Fest mecenatai - Laima ir Virgilijus Tikuišiai. Esame labai dėkingi visiems festivalio rėmėjams ir partneriams, tarp kurių ir Kauno miesto simfoninis orkestras, su kuriuo š.m. balandžio mėn. kaip solistė koncertavo 2018 KPF publikos prizo laimėtoja Alexandra Mazurkevich.

 

    Norėdami Jus geriau supažindinti su artėjančiu festivaliu, liepos 8 d., pirmadienį, 18 val. kviečiame Jus ir Jūsų artimuosius į Kaunas Piano Fest 2019 pristatymo koncertą Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos didžiojoje salėje (Kęstučio g. 85, Kaunas). Renginys nemokamas, kaip ir visi KPF koncertai, atviros meistriškumo pamokos bei paskaitos.

 

    Koncerto metu skambės F. Poulenc, J. Brahms, S. Lyapunov, F. Say kūriniai. Koncerto svečias - Beata Preisaitė (fleita)

 

    Grosime, pasakosime apie festivalį ir vaišinsime jus skanėstais po koncerto! :)


    Lauksime jūsų!