Gruodžio 10 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos didžiojoje salėje buvo tradiciškai rodomas muzikinis spektaklis „Pagauk muzikos paukštę“. Tai nebe pirmas teksto autorės, mokytojos Ramunės Jarockos ir mokytojos Aurelijos Inokaitienės bendras darbas, sukurtas specialiai mūsų gimnazijos mokiniams. Prie bendro darbo prisidėjo choro vadovė Dalė Jurkonienė, darbo su ikimokyklinėmis ugdymo įstaigomis organizatorė Dalia Kiškienė ir solfedžio mokytoja Aušra Simanavičienė, subūrusi nemažą jaunųjų muzikų ansamblį.

          „Pagauk muzikos paukštę“ - eiliuota pasaka apie muziką ir muzikos instrumentus. Tekstą iliustruodami,  3a, 5a ir IIa kl. mokiniai grojo savo instrumentais. Parinkti tinkamus muzikinius kūrinius jiems padėjo specialybių mokytojai, kiekvienam pagal muzikinį skonį ir gebėjimus. Projekto organizatorės tikisi, kad bendra kūrybinė veikla padeda subtiliai atsiskleisti jaunosioms asmenybėms.

          Džiugu, kad mūsų gimnazijoje yra aktyvių energingų mokytojų ir mokinių, gebančių artistiškai ir nuotaikingai pastatyti muzikinę pasaką. Šis spektaklis, skirtas mokinių bendraamžiams, tėveliams, gimnazijos bendruomenei, gali puikiai reprezentuoti mūsų mokyklą ir kitose ugdymo įstaigose.  

 

                                                                                   Sofija Venskūnaitė, IIa klasė