2019 metų spalio - lapkričio mėnesiais gimnazijoje vyksta tradiciniu tapęs projektas „Sudie, udenėli!“.

          Pradinių klasių mokytojos R. Grigaliūnaitė, G. Petrašiūnienė, D. Gineikienė, R. Čenkienė, R. Jarocka, V. Valienė, E. Mažeikaitė, I. Žilinskienė kartu su tėveliais padėjo vaikams paruošti rudens gėrybių puokštes bei kompozicijas, kurios papuošė antrojo aukšto erdves.

          Lapkričio 12 dieną įvykęs koncertas, kuriame skambėjo jaunučių chorų jungtinės dainos, jaunųjų solistų atliekami kūriniai ir eilės apie rudenį, į gimnazijos didžiąją salę sukvietė gausų būrį klausytojų.

Kiekvienas vaikas įnešė savo indėlį į šią gražią rudens palydų šventę muzikuodamas, dainuodamas ar deklamuodamas. Pirmą kartą šioje šventėje sulaukėme ir šokėjų pasirodymo.

         Kaip ir kasmet jungtinis pradinių klasių jaunučių choras atliko mokytojos V. Paleckienės dainas „Sudie, rudenėli!“ ir pradinukų himną - „Naujaliukai“, kurias šiemet padirigavo atlikėjo raiškos (choro dirigavimo) IVa klasės mokinė Gabija Frejerytė.

          Projekto organizatorės V. Paleckienė ir E. Mažeikaitė dėkoja visai gimnazijos bendruomenei prisidėjus prie projekto realizavimo, o taip pat mažiesiems menininkams, šokėjams, dainininkams ir pranešėjams.

 

Fotografijų autorės Rūta Bajorienė ir Vita Paleckienė