2019 m. spalio 25 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyko koncertas – minėjimas, kuriame prisiminėme mus palikusius gimnazijos mokytojus. Jau ne vienerius metus vykstantį projektą organizuoja pradinių klasių mokytoja Ramunė Jarocka, padedama mokytojos metodininkės Aurelijos Inokaitienės ir mokytojos ekspertės Aušros Lukoševičiūtės.

           Artėjančios Visų Šventųjų ir Vėlinių šventės – tai laikas, kviečiantis kiekvieną sustoti ir pamąstyti, kas mes esame ir kur einame, ką savo gyvenimo kelyje susitikome ir ko netekome... Prisiminti tuos, kurie buvo šalia, tuos, kurie mus mokė ir iš kurių mes mokėmės, tuos, kurių buvimas šalia įprasmino mūsų būtį...“, - visą gimnazijos bendruomenę ragino koncerto programėlė.... ir nepaprastai graži žvakių ir augalų kompozicija, papuošusi sceną.

             Koncerto-minėjimo programoje tradiciškai susitinka gimnazijos mokytojai ir mokiniai, atlikdami muzikos ir poezijos kūrinius. Šiemet Just. Marcinkevičiaus ir D.Thomas‘o eilėraščius skaitė tikybos mokytojas Marius Daugėla. O iš visų muzikų – mokinių ir mokytojų – labiausiai sujaudino koncerto pradžios ir pabaigos atlikėjai. Pirmieji pasirodė gimnazijos jaunuolių ansamblis „6+“ ir jų vadovas Rolandas Daugėla, atlikę K.V.Banaičio harmonizuotą lietuvių liaudies dainą „Ir atlėkė žąsų pulkas“ ir P.Janczako „Pater noster“. J.S.Bacho „Arija“, jautriai pagriežta styginių kvarteto, deramu tonu užbaigė minėjimą.

 

Teksto autorė Sofija Venskūnaitė, IIa kl.

Fotografavo Jurgita Jablonskienė ir Sofija Venskūnaitė