Baigdami projektą "Olimpinių žaidynių belaukiant...", dalyviai Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos, Kauno A. Stulginskio daugiafunkcio centro mokiniai ir bėgimo klubo "Kaišiadorys bėga" auklėtiniai, nuotoliniu būdu susitiko ir bendravo su dar dviem iškiliais Lietuvos sportininkais.

 

          Birželio 17 dieną vyko susitikimas su Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse dalyvausiančiu baidarių ir kanojų irkluotoju - Mindaugu Maldoniu. Sportininkas pasidalino mintimis apie artėjantį startą Tokijuje, treniruočių procesą, pomėgius ir kasdienybę. Atletas noriai atsakinėjo į mokinių klausimus, patarė kaip reikėtų treniruotis siekiant aukštų sportinių rezultatų.

           Birželio 18 dieną vyko edukacinė pamoka su Lietuvos paralimpinės federacijos prezidentu, parolimpiniu čempionu ir vicečempionu - Mindaugu Biliumi. Pamokos metu, svečias papasakojo apie save, pasidalino savo istorija, kaip pradėjo dalyvauti neįgaliųjų varžybose. M. Bilis taip pat plačiai papasakojo apie parolimpinį sportą, rungtis ir galimybes sportuoti net susidūrus su sveikatos problemomis.
 
          Dėkojame Mindaugui Maldoniui ir Mindaugui Biliui už mokiniams skirtą laiką ir galimybę iš arčiau pažinti baidarių ir kanojų lenktynes ir parolimpinį sportą.
 
          Viso projekto metu mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su: Virgilijumi Alekna, Diana Zagainova, Mindaugu Maldoniu, Mindaugu Biliumi.
        Labai džiaugiamės Lietuvos sportininkų suteiktomis galimybėmis pabendrauti, susitikti. Dėkojame Jiems už šiltą, atvirą bendravimą.
 
 
        Ačiū visiems mokiniams ir mokytojams aktyviai dalyvavusiems nuotoliniuose susitikimuose


Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas Egidijus Janulaitis