Mieli Naujaliečiai ir jų Tėveliai,

 

          LiData– dvidešimt du metus veikianti mokyklinių uniformų ir ofiso kostiumų kūrimo, gamybos ir prekybos įmonė. Nuosekliai dirbdama sukaupė didelę patirtį, turi patikimus tiekėjus ir partnerius. Nepriekaištingas stilius ir kokybė tapo LIdata vizitine kortele. Visi gaminiai yra gaminami Lietuvoje, o audiniai ir verpalai atkeliauja tik iš sertifikuotų Europos gamintojų.

          UAB LiData labai preciziški gaminių detalėms ir kategoriški dėl kokybės ir estetikos – jokių kompromisų, gaminiai turi atrodyti būtent taip, kaip buvo sumanyta. Mes už tvarius gaminius ir ilgalaikį jų dėvėjimą. Tokiu būdu mes kviečiame savo mažuosius klientus ir jų Tėvelius naudoti atsakingai, saugojant mūsų planetą.

          Kad Rugsėjo 1-osios šventė būtų nepakartojama ir įsimintina, kviečiame pasirūpinti reikalinga mokykline uniforma ir iki 2021-07-09 būsimus pirmokus bei kitų klasių moksleivius ir jų Tėvelius, užsisakyti Jums skirtus gaminius paspaudus nuorodą http://uzsakymai.lidata.lt/indexld.php?mid=61 . Informuojame, jog po 2021-07-12 priimtus užsakymus, neįsipareigojame pagaminti iki 2021-08-31.

          Taip pat kviečiame atvykti pas mus į svečius ir mūsų parduotuvėje, Kalvarijų g. 168, Vilniuje, įsigyti arba užsisakyti reikalingus gaminius, o tuo pačiu pasimėgauti smagiu pasivaikščiojimu po išgražėjusį Vilnių.

 

Mūsų parduotuvės darbo laikas:

I-IV-9.00-18.00 (be pietų pertraukos)

V-9.00-17.00 (be pietų pertraukos)

Tel. pasiteiravimui: +370 686 61715 Renata- Juanna Evert

 

Lauksime Jūsų, UAB LIdata