Paramos koncertas Ukrainai

Praėjusį šeštadienį, birželio 11 d., Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai ir mokytojai viešėjo Antanave, kur teko garbė atidaryti kasmetinę miestelio šventę koncertu garsioje Antanavo koplyčioje. Šventė truko net dvylika valandų įvairiose miestelio vietose, jos metu buvo renkamos aukos Ukrainos kariams ir nukentėjusiems nuo karo Ukrainos žmonėms.

 

 

Mūsų paramos labdaros koncerte skambėjo Ch.W. Gluck, K. Saint - Saens, C. Debusy, G. Faure, L. Ganne, taip pat ukrainiečių kompozitoriaus M. Stepanenko kūriniai, kuriuos profesionaliai ir jautriai atliko mūsų gimnazijos mokiniai - Samanta Kilmanaitė (3 kl. mokyt. A. Gelusevičienė), Pranas Razmus (4 kl. mokyt. A. Krištaponienė), Taja Sokaitė (Ia, mokyt. A. Lukoševičiūtė), Liepa Razmutė (7kl. mokyt. A. Krištaponienė). Labai smagu, kad mūsų koncertinėje komandoje dalyvavo iš Odesos atvykusi ir šiuo metu besimokanti mūsų gimnazijoje Veronika Kovalova (5 klasė, mokyt. A. Gelusevičienė).  Šiame koncerte taip pat skambėjo mokytojų Aušros Lukoševičiūtės bei Aušros Gelusevičienės  atliekami kūriniai.
Po koncerto organizatoriai surengė mums ekskursiją po koplyčią ir jos rūsius. Ši medinė, unikalaus aštuoniakampio plano su dviem zakristijomis koplyčia yra kultūros vertybių sąraše kaip originalus liaudies sakralinės architektūros paminklas, ekskursijos metu sužinojome daug įdomaus apie Antanavo dvarą bei paskutinius dvaro ir koplyčios savininkus Šabunevičius.
Džiaugiuosi, kad šiuo įtemptu egzaminų laikotarpiu mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai rado laiko ir  nuoširdžiai pasidalijo savo laiku ir muzika vardan Taikos pasaulyje.
 
Mokytoja Aušra Gelusevičienė