Muzikinė akvarelė 2022

Gegužės 5-7 dienomis Anykščiuose vyko, jau tradiciniu tapęs ir muzikų labai laukiamas, VIII-asis Tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas "Muzikinė akvarelė 2022". Šiais metais Kauno Juozo Naujalio gimnaziją atstovavo du žavingų merginų ansambliai.

 

 

Šiame tarptautiniame renginyje pirmą kartą pasirodė vos balandį susikūręs fleitų ir fortepijono trio - AKMĖJA ČYŽAITĖ (IIIa) FAUSTINA MOSEIČIUK (IIIa) ir DANIELĖ BANIŠAUSKAITĖ (IIa) Jas paruošė fleitos mokytoja metodininkė Gailė Markevičienė bei fortepijono mokytoja metodininkė Aušra Klovaitė-Berezinienė. Merginų debiutas buvo sėkmingas!!! Jos įvertintos ANTRA VIETA!!!
Dar vienas muzikių ansamblis šiame tarptautiniame konkurse sėkmingai dalyvauja jau ketvirtą kartą. Tai - AMELIJA LAPINSKAITĖ (Ia) ir KAMILĖ PALEKAUSKAITĖ (Ia) Šį duetą paruošė klarneto mokytojas ekspertas Vitalius Žemaitis bei fortepijono mokytoja ekspertė Birutė Kumpikienė. Merginos pasirodė šauniai ir pelnė PIRMĄ VIETĄ!!! Tradiciškai paskutinę konkurso dieną jos drauge su kitų pirmų vietų laureatais varžėsi dėl Grand Prix. Tuo pat metu buvo daromi ir įrašai konkurso kompaktiniam diskui.
Sveikiname šiuos gražius, jaunus žmones!!! Džiaugiamės, didžiuojamės bei linkime "aukštų skrydžių" ir ateityje.
 
Mokytoja Gailė Markevičienė