Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1 2 3 4 5 6 7 8

       Š.M. BIRŽELIO 19 D. 17.30 VAL. SKELBIAMAS PAPILDOMAS PRIĖMIMAS Į GIMNAZIJOS 1, 3, 5, 6, 7, 9 IR 11 KLASES.

 

 

     Į pirmąją gimnazijos klasę priimami 6-7 metų vaikai.

     Mokiniai gali būti priimti ir į aukštesnes klases, jei jų amžius, bendrasis bei muzikinis išsilavinimas atitinka konkrečios klasės reikalavimus.

     Priėmimo metu patikrinami vaikų muzikiniai gabumai: klausa, atmintis, ritmo pojūtis, vokaliniai ir fiziniai duomenys.

 

 

    Stojantieji į gimnaziją privalo pateikti:

  • prašymą,
  • gimimo liudijimo kopiją,
  • vaiko sveikatos pažymėjimą (forma Nr. 027-1/a),
  • dokumentinę fotonuotrauką;
  • mokslo rezultatų pažymą (stojantys į vyresnes klases).

 

 Telefonas pasiteiravimui (8 37) 22 99 33

     2018 m. birželio 15 d. prie Knygų ministerijos vyko Jan Zwartendijk, kuris išgelbėjo tūkstančius žydų nuo holokausto, memorialo atidarymas. Šventėje dalyvavo Nyderlandų karalius, olandų  ir žydų ambasados atstovai, Lietuvos Respublikos prezidentė D. Grybauskaitė, Kauno meras V. Matijošaitis ir kiti garbūs svečiai. Minėjime muzikinę programą atliko Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių ansamblis, kuriame grojo A. Čyžaitė, 7a kl. ir M. Žemaitytė, 8a kl. (mokytoja G. Markevičienė).

 

    Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mišrus choras “Cantica” sugrįžo iš Namestovo, Slovakijos, tarptautinio sakralinių chorinių kūrinių festivalio su auksiniu apdovanojimu. Festivalis vyko gegužės 11-13 dienomis. Į koncertinę kelionę važiavo pajėgiausi, darbščiausi gimnazijos choristai, mokytojai Rolandas Daugėla, Aušra Gelusevičienė ir chormeisterės Milda Lepševičiūtė ir Gintarė Ručinskaitė.

     Kūrybingas žmogus nėra kuo nors išskirtinis: kiekvienas iš prigimties gebame mąstyti kūrybiškai ir spontaniškai. Tačiau save nekūrybingais laikantys žmonės tokie ir lieka. O savo pašaukimą atradusieji nuolat ieško būdų kuo labiau atsiskleisti. Taigi svarbiausia – tikėti savimi (Michael Michalko, knygų apie kūrybinį mąstymą autorius).

   

      2018 m. gegužės 19-21 dienomis 7a kl. mokinė Akmėja Čyžaitė kartu su fleitos mokytoja Gaile Markevičiene dalyvavo Tarptautiniame festivalyje-konkurse „Art-Panorama Baltika“, kuriame mokinė pelnė II vietą ansamblių 12-16 metų kategorijoje. Konkursas vyko išskirtinėje aplinkoje kruiziniame laive, kuris plaukė į Stokholmą. Smagu, kad buvo pasinaudota puikia galimybe praplėsti akiratį Stokholme bei Latvijos Rundalės pilyje.

    Džiaugiamės mokinės pasiekimais bei tikimės, kad ši patirtis bus puiki paskata siekti didesnių tikslų, stengtis tobulėti.

    Š.M. GEGUŽĖS 28 D. (PIRMADIENĮ) 19 VAL. DIDŽIOJOJE SALĖJE  VYKS VISŲ STOJANČIŲJŲ MOKINIŲ TĖVELIŲ SUSIRINKIMAS.

Festivalis-konkursas „Gaidų pynė'2018“ kviečia pasidžiaugti muzikuojančiomis šeimomis

 

    Gegužės 26 d. (šeštadienį), 11 val., Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos salėje įvyks III Respublikinio muzikuojančių šeimų festivalio-konkurso „Gaidų pynė“ dalyvių koncertas-perklausa. Koncerto metu pasirodys muzikuojančių šeimų ansambliai iš visos Lietuvos, atliekantys įvairių stilių ir krypčių muziką.

    „Muzikavimas šeimoje yra didelė vertybė, – teigia Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis. – Jis stiprina vidinius šeimos ryšius, praplečia akiratį, suteikia daug bendro kūrybinio džiaugsmo. (…) Tikiu, kad tie vaikai, kurie dabar kartu muzikuoja su savo tėvais, broliais, seserimis, ateityje praplės muzikuojančių šeimų būrį, iš jų išaugs daug puikių asmenybių, gabių menininkų.“                 

 

 2018 M. GEGUŽĖS 29 D. 14 VAL.

Į GIMNAZIJĄ ATVYKSTA UAB "Lidata" ATSTOVAI,

VYKS UNIFORMŲ MATAVIMAI

 

 

 

    Daugeliui mokinių tėvų pasisakius už mokinių uniformas, 2013-04-23 Gimnazijos tarybos (posėdžio protokolas Nr. GT-2) pritarimu įvedamos mokinių uniformos

 

    Informuojame, kad gimnazijos uniformas siuva UAB "Lidata", tel. (8 5) 276 0638, mob. tel. (8 686) 61715, el.paštas info@lidata.lt, adresas Verkių g. 30B, Vilnius. Užsakymai priimami internetu.

 

Užsakymo paraiška

    Š.m. gegužės 19 dieną 2a, 3a ir 3b jaunučių choras vadovaujamas mokytojos Vitos Paleckienės dalyvavo Lietuvos moksleivių chorų festivalyje “Dainų mozaika“, skirtame Lietuvos šimtmečiui.

    Festivalis vyko Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje. Šiemet festivalyje dainavo apie 80 Lietuvos moksleivių chorų. „Naujaliukai“ atliko D. Kairaitytės „Lietus“, žodžiai S. Gedos, „Laimingas esi“, muzika V. Paleckienės, žodžiai A. Inokaitienės ir „Lietuva“, muzika V. Paleckienės, žodžiai R. Jarockos, koncertmeisterė Sigutė Garšanovė, solistai Salomė Kustaitė ir Jonas Venckūnas.

    Antrokai su mokytoja Egle Stankevičiene ir šeimomis vyko į festivalį traukiniu ir aplankė Geležinkelių muziejų, trečiokai lydimi mokytojos Rasos Grigaliūnaitės ir tėvelių pasivaikščiojo po Gatvės muzikos dienas švenčiantį Vilnių, apžiūrėjo Aušros vartus, restauruotą Vilniaus gynybinės sienos bastėją - Barbakano kalvą.

    1915-1940 m. vietoj Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos veikė Kauno žydų realinė gimnazija – buvusi žydų gimnazija, kuri tuo laiku buvo viena iš didžiausių švietimo įstaigų, pastatų laikinojoje sostinėje. Edward Max Chase prisidėjo ir skyrė net apie 30 proc. lėšų Kauno žydų realinės gimnazijos statybai. Š.m. gegužės 16 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi Edward Max Chase anūkė Dervrai Breslow iš JAV. Ši jau solidaus amžiaus dama su pasididžiavimu džiaugėsi savo senelio indėliu, nuoširdžiai domėjosi šiuo metu gimnazijoje vykdoma veikla bei buvo sužavėta trumpu mokinių koncertu.

1 2 3 4 5 6 7 8