Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

          Pasaulinei pandemijai sukausčius koncertinę veiklą, ieškant alternatyvų uždarytoms koncertų salėms ir neįvykusiems konkursams, balandžio 13 dieną Kaune startavo interaktyvus muzikinis projektas https://kaunasgroja.lt/

         

 

         Birželio 17 d. vyresnių klasių teoretikai ir jų draugai užbaigė mokslo metus įdomiai ir prasmingai. Jie dalyvavo ekskursijoje į memorialinius skulptoriaus Juozo Zikaro namus. Tai antrasis iš dviejų šiemet sumanytų ir įvykdytų susitikimų su muziejininke Rasa Ruibiene, kuriai, anot jos pačios „teko laimė atidaryti J. Zikaro ir Liudo Truikio ir Marijonos Rakauskaitės muziejus“. Pasakojimas, kaip įprasta, buvo nepaprastai įtraukiantis, klausytojams leidęs pajausti unikalių autentinių namų dvasią, suvokti čia gyvenusio menininko ir jo šeimos dramą. Ekskursijos pabaiga verandoje su puodeliu arbatos leido sudėlioti įspūdžius ir pasigrožėti netikėtais Kauno vaizdais...

 

Mokytoja ekspertė Jevgenija Žakienė

 

         Birželio 4 -ąją ir birželio 9 -ąją dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių komanda dalyvavo Tarpmokyklinėse nuotolinėse sporto viktorinose - virtualiuose sporto protų mūšiuose.

 

         Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos choras "CANTICA"  ( vadovas Rolandas Daugėla) dalyvavo Kemerovo (Rusija) valstybinio kultūros instituto organizuotame Tarptautiniame nuotoliniame chorų konkurse „«Прекрасное Далеко».

 

 

 

          Paskutinius tris mėnesius gyvenome neįprastą gyvenimą - daug laiko praleidome atskirti vieni nuo kitų. Tačiau noras kurti, koncertuoti, muzikuoti drauge tik sustiprėjo. Todėl sukūrėme jums koncertą, netobulą savo garsu ir vaizdu, bet kupiną nuoširdumo ir tikrumo, kad,  turėdami tokį nuostabų muzikos meną,  niekada nebūsime vieni.

           Nuoroda į koncertą:

https://www.youtube.com/watch?v=1nGwLu12GZg

 

Mokytoja metodininkė Daiva Povilaitienė


 

          2020 m. birželio 15 d. atvyksta firma, siuvanti gimnazijos mokinių uniformas. Norintys užsisakyti ir pasisiųti uniformas kviečiami registruotis iš anksto elektroniniu paštu pavaduotoja@nmg.lt iki 2020 m. birželio 10 d.

 

 

 

        

 

 

          Nors karantinas ir pakoregavo gyvenimą, bet mes stengiamės išlikti aktyvūs, darbingi bei pozityvūs ir šiuo keistu laikotarpiu. Nauja mūsų patirtis- dalyvavimas pirmajame Lietuvoje interaktyvaus (online) jaunųjų muzikantų konkurse „muzika-@“, kurį organizavo mūsų mokyklos socialiniai partneriai - Kauno I- oji muzikos mokykla.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10