SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Rugsėjo 12 d. 15 val. gimnazijos Didžiojoje salėje vyks "Trio Agora" koncertas

Jums koncertuos:

Žilvinas Brazauskas (klarnetas)

Natania Hoffman (violončelė)

Robertas Lozinskis (fortepijonas)

    4a klasės mokiniai pradinės klasės duris užvėrė  ir atsisveikino su savo pirmąja mokytoja Egle Stankevičiene netradicinėmis  išleistuvėmis "Šmurkšt atgal į pasaką", kurios vyko Vaikų literatūros muziejuje. Aktoriniu meistriškumu ir sugebėjimu improvizuoti tėveliai nenusileido savo mylimiems vaikams...

 

 

    Š. m. balandžio 28 - gegužės 1 dienomis Varšuvoje įvyko Europos kamerinės muzikos mokytojų asociacijos (ECMTA) susitikimas, kurį organizavo Frederiko Šopeno muzikos universiteto Fortepijoninės kamerinės muzikos katedra. Ypač daug pastangų įdėjo šios katedros vedėja Katarzyna Jankowska - Borzykowska.

    Susitikime dalyvavo 40 narių iš 12 Europos šalių. J. Naujalio muzikos gimnazijai atstovavo mokytojos Ilona Klusaitė ir Daiva Stulgytė - Povilaitienė. Tuo pačiu metu vyko Baltijos šalių studentų kamerinės muzikos festivalis, jo dalyvių koncertų klausėmės kiekvieną vakarą. Turininga programa - meistriškumo pamokos, kurias vedė 19 dėstytojų, asociacijos narių forumas, Dr. Eugenijaus Laurinaičio paskaita ir seminaras, lenkų kultūros ir kamerinės muzikos pristatymas bei koncertai, o taip pat bendravimas su kolegomis - suteikė daug naujų idėjų, įkvėpimo naujiems darbams ir siekiams.

    Nuotraukoje: ECMTA tarybos nariai su kadenciją baigusiu pirmininku Evan‘u  Rothstein‘u (viduryje) ir naująja pirmininke Marje Lohuaru (antra iš kairės).

   Š. m. gegužės 9 dieną visa Europa švenčia „Europos dieną“. Ir mūsų mieste, Muzikinio teatro sodelyje, prie restorano „Miesto sodas“ vyko šventė „Europos diena 2016“.

   Koncertinėje - literatūrinėje programoje, be kitų Kauno miesto ugdymo įstaigų, buvo pakviesti dalyvauti ir mūsų gimnazijos 3a klasės mokiniai (mokytoja R. Jarocka), lydimi mokytojų D. Kiškienės ir J. Momotiukaitės – Ačienės.

   Visuomet žingeidūs ir aktyvūs trečiokėliai ne tik atliko savo koncertinius numerius, bet ir aktyviai atsakinėjo į viktorinos klausimus, stebėjo madų kolekcijas, dalyvavo kūrybinėse piešimo ant akmenų dirbtuvėse „Akmenys Europos spalvomis“, išbandė jėgas kūrybinėse odos dizaino dirbtuvėse „Europos medis“ bei piešimo dirbtuvėse „Nupiešk Europos kultūros sostinę“, lankstė lėktuvėlius ir „skraidino po Europą“. Tai buvo graži šventė ir puiki pilietiškumo pamoka.

    Š. m. gegužės 7 d., Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko neįprastas muzikos, kartų ir kolektyvų jungčių vakaras. Kauno pučiamųjų instrumentų orkestrui „Ąžuolynas“ sukako 55, o vienai svarbiausių šalies jaunųjų talentų kalvei Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijai – 70 metų.

    Sukaktis šios įstaigos paminėjo kartu ir pristatė programą, kurioje derėjo senosios klasikos aranžuotės pučiamųjų orkestrui, XX amžiaus pramoginės muzikos deimantai bei Lietuvos kompozitorių opusai. Septyni talentingiausi jaunieji Kauno instrumentininkai, choras ir trys skirtingų krypčių dirigentai saliutavo filharmonijos scenoje.

   2016 m. gegužės 5 d. Kauno moksleivių aplinkotyros centre vyko Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų parodos - konkurso „Sveikatos aruodas“ nugalėtojų apdovanojimo šventė.

   Koncertinėje programoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos Ia klasės mokiniai: gausiai susirinkusiems šventės dalyviams suvaidino klasės vadovės, mokytojos A. Inokaitienės sukurtą siaubo pasaką apie vieną pamoką mūsų mokykloje „Piramidė“, svarstančią apie tai, kokį maistą valgyt sveika, o ko valgyti nereikia. Ne ilgas, bet nuoširdus pasirodymas šventės organizatorių bei žiūrovų buvo šiltai įvertintas ir palydėtas gausiais plojimais.

    Š. m. balandžio 21 dieną gimnazijos didžiojoje salėje vyko naujo koncertinio fortepijono Steinway & Sons atidarymo iškilmės. Steinway – ne tik prekės ženklas, bet ir kultūros reiškinys. Instrumento atidarymo iškilmėse dalyvavo garbės svečiai – Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, oficialus „Steinway & Sons“ atstovas Lietuvoje uždarosios akcinės bendrovės „Organum“ vadovas Dainius Sverdiolas, Kauno miesto mero pavaduotojas Vasilijus Popovas. Koncerte fortepijono karaliumi Steinway & Sons grojo profesorius Jurgis Karnavičius, gimnazijos mokiniai ir absolventai. Skambėjo W. A. Mozarto, F. Chopino, F. Liszto, S. Vainiūno fortepijoniniai opusai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15