SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Nuotaikinga, nuoširdi ir skambi – tokia pasirodė popietė, skirta mokytojos Audronės Marcinkevičiūtės jubiliejui ir jos darbo Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje 50-mečiui. Per šiuos metus pas solfedžio mokytoją mokėsi tiek jaunų muzikų, kad jų užtektų kelioms dešimtims orkestrų, chorų ir teatrų... Daugelis jų su šypsena ir dėkingumu prisimena solfedžio pamokas, o kai kurie iki šiol mielai aplanko savo mokytoją. Iš A. Marcinkevičiūtės specialybės mokinių reiktų paminėti dainininkes Ramintą Vaicekauskaitę, Jovitą Vaškevičiūtę, Vidą Miknevičiūtę, operos dirigentą Ričardą Šumilą, aktorę Inga Mikutavičiūtę ir daugelį kitų. A. Marcinkevičiūtės klasėje jie ne tik mokėsi choro dirigento profesijos paslapčių, ten, pasak jų pačių atsiminimų, formavosi jų asmenybės, plėtojosi muzikinis ir meninis skonis.

 

Popietei specialiai nesiruošta, nerepetuota, tačiau mokytojos kolegoms ir buvusiems mokiniams pavyko maloniai nustebinti jubiliatę improvizuotu koncertu, šiltais žodžiais ir gražiais prisiminimais. Ilgiausių metų, mylima Mokytoja!

 

Mokytoja Jevgenija Žakienė

Rugsėjo 16 dieną įvyko renginys LR prezidentūroje. Buvo įteikti Valstybės apdovanojimai žydų gelbėtojams.  Mūsų gimnazijos absolventas Rokas Makštutis kartu su koncertmeistere Jolita Makštutiene pradėjo ceremoniją žymiu J.Williams kūriniu iš kino filmo „Šindlerio sąrašas“. Taip jie pagerbė žydų gelbėtojus. Renginio pabaigoje visi susirinkusieji išgirdo linksmas J. Klezmerio melodijas, aranžuotas Stasio Makštučio. Gelbėtojų šeimos, giminės ir LR pirmoji pora Gitanas Nausėda ir Diana Nausėdienė garbingai įvertino žydų indėlį pasauliui.

Rugsėjo 17 dieną Gelgaudiškio dvaras pakvietė klausytojus ir svečius į dvaro dieną „Paveldo ir tvarumo dermė“, minint Europos paveldo dienas. Gelgaudiškio dvaro svečiai galėjo apžiūrėti rūmus, jų autentišką puošybą bei profesionalių menininkų darbų parodas. Vėliau dvaro salėje solinį koncertą surengė jaunasis talentas Rokas Makštutis (klarnetas) bei Jolita Makštutienė (fortepijonas). Po to klausytojų laukė programa „Valanda operos“. Skambėjo prancūzų, vokiečių, lietuvių, žydų kompozitorių kūriniai.

 

Jolita Makštutienė

Spalio 8 d. 10 val. maloniai kviečiame į Respublikinę konferenciją „Muzika kultūros, mokslo, švietimo, žmogaus raidos procesuose“, kuri vyks Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje.

Nuo 1998 metų rugsėjo 22 d. švenčiama tarptautinė diena  be automobilio. Šios dienos tikslas atkreipti dėmesį į tai kaip automobiliai teršia mūsų orą ir aplinką. Lietuvoje ir pasaulyje inicijuojamos įvairios akcijos skirtos šiai dienai paminėti.

 

Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis prisidėjo prie šios akcijos ir rugsėjo 16 dieną į gimnaziją atvyko su įvairiomis transporto priemonėmis: dviračiais, paspirtukais, riedučiais, riedlentėmis. Mokyklos lauko sporto salėje akcija prasidėjo mokinių mankšta, apšilimu. Po mankštos jie kartu su savo mokytojomis įveikė specialią trasą. Patys aktyviausi  mokiniai nuvažiavo ne vieną dešimtį ratų.

 

Džiaugiamės aktyviu mokinių ir mokytojų dalyvavimu šioje akcijoje !

 

Egidijus Janulaitis

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Visų Šventųjų ir Vėlinių šventės verčia apsvarstyti nueitą metų kelią, vaizduotėje peržiūrėti portretus tų, kuriuos sutikome, o kuriuos išlydėjome. Verta pamąstyti apie gyvenimo trapumą, nes gyvename nuolatiniame bėgime, kaip ir gamtos procesuose kartojasi mūsų gyvenimas: pavasaris, vasara, ruduo ir jau žiema... jau žiema... O iki jos mes dar galėjome apkabinti vieni kitus, pamaloninti žodžių šiluma, sulaikę kvėpavimą galėjome klausytis vienas kito minčių bėgimo, deja, tik galėjome, bet tam nebuvo laiko. Tas didysis Laikas tik eina sparčiais žingsniais į priekį, o tu, žmogau, spėji ar nespėji, galvok, ar verta tą daryti, nes vieną dieną kas nors tyliai ištars: ,,Uždekim žvakę tiems, kurie išėjo..."

Artėjančios Visų Šventųjų ir Vėlinių šventės – tai laikas, priverčiantis kiekvieną sustoti ir pamąstyti... Visus - dirbusius ir tebedirbančius Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje - kviečiame spalio 29 d. 15 val. susiburti bendrai maldai ir filosofinei meditacijai Vytauto Didžiojo Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje (Aleksoto g. 3). Muzika ir poezijos žodis tegul palies kiekvieno mūsų širdį.

Spalio 22 dieną Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai ir mokytojos Marija Gustainienė ir Rasa Zigmantavičienė organizavo renginį, skirtą poeto Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms paminėti, Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Tai yra projekto ,,Skrenda kūrybos paukštė" dalis.

Marija Gustainienė

  

 

 

5b klasės mokinės Andželina Ašutaitytė, Emilija Minelgaitė, Emilija Raziūnaitė, Otilija Galinytė, Elzė Povilaitytė, Gabeta Kubiliūtė, Liepa Rukuižaitė, Rėja Rasburskytė dalyvavo KINGS olimpiadoje ir pasiekė puikių rezultatų. Jos pakviestos dalyvauti antrajame ture.

 5b klasės auklėtoja Marija Gustainienė

 Spalio  17d. Kauno arkivyskupijos didžiojoje salėje vyko pianisto virtuozo Dariaus Mažinto ir jaunųjų muzikantų koncertas - ,,Muzikos pagauti”. Koncerte  grojo ir mūsų dvi gimnazijos mokinės, smuikininkės - Gabrielė Santockytė IIIa ir Milda Šalučkaitė IIa. 

 

Spalio 8 dieną mažiausieji gimnazijos mokinukai prisiminė saugaus eismo taisykles Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Teorines žinias pritaikė praktikoje, specialiai tam skirtoje saugioje aplinkoje, ,,Saugėnų" vardu pavadintoje ,,gyvenvietėje". Vaikai išbandė mažuosius elektrinius automobilius, paspirtukus, pasijuto tikrais eismo dalyviais.

 

                        

 

 

Kviečiame dalyvauti!!!

 

1-12 klasių mokinius informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“. 

 

Dėl dalyvavimo konkurse kreiptis į informacinių technologijų mokytoją Arnoldą Paleckį per TEAMS aplinką iki spalio 29 d.

 

Dalyvavimas konkurse nemokamas.

 

Daugiau informacijos rasite „Bebro“ svetainėje.

 

Rugsėjo 28 d. Jono Pauliaus II-jo parapijos namuose koncertavo Juozo Naujalio muzikos gimnazijos dainavimo mokytojos Ingos Gudavičienės solinio dainavimo klasės mokiniai.

 

Pradinių klasių mokiniai surengė dailės darbelių parodą ,,Arbatos puodelis mokytojui".

Tris rugsėjo mėnesio savaites mokiniai pertraukas leido aktyviai. Dalis pertraukų buvo skirtos gimnazijoje labai populiariam - stalo tenisui, kur mokiniai treniravosi, mokėsi, varžėsi tarpusavyje. Dalis pertraukų, buvo skirta aktyvumui lauke. Krepšinio aikštelėje mokiniai žaidė krepšinio žaidimą "Minusas".

 

Labai džiaugiamės, kad mokiniai pertraukas praleidžia aktyviai. Šaunuoliai !!!
Dėkodami mokiniams už jų pastangas spalio 6 dieną apdovanojome aktyviausiai dalyvavusius bei daugiausia pergalių iškovojusius mokinius.
Mokytojas Egidijus Janulaitis
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11