Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

https://www.atea.lt/wp-content/uploads/2020/03/microsoft-teams-2.jpg

 

 

 

 

2021 metų sausio 27 dieną 14.00 val.

vyks mokytojų tarybos posėdis naudojant Teams

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Padidintas dėmesys Kauno centriniam paštui. Juozo Naujalio muzikos gimnazijos jaunuolių ansamblis „6+“ aktyviai dalyvavo šioje akcijoje.

 


 

          Ar kada pasvajojote į oro uostą patekti ne kaip keleivis? Paklausyti skrydžių valdymo centro darbuotojų ir pilotų pokalbių, perprasti keleivių bagažo tikrinimo subtilybes ar tiesiog iš arti stebėti kylančius ir besileidžiančius orlaivius. Visa tai įmanoma! 

          Pradinių klasių mokytoja Eglė Mažeikaitė su savo mokiniais 2019 m. spalio 23 d. pasaulio pažinimo pamokas vedė netradicinėje erdvėje - Kauno oro uoste. Galiausiai patikrinę pakilimo taką, nusprendė -  skrydžiui pasiruošę! 

 

2019 metų lapkričio  14 d., ketvirtadienį,

nuo 16.00 iki 20.00 val. tėvų diena. Mokytojai mokinių tėvų lauks savo kabinetuose

 

18.00 val. susirinkimai su klasių auklėtojais

         

          2019 m. spalio 29 d. gimnazijos mokytojai dalyvavo seminare "Pamoka be įtampos: su skirtingą motyvaciją turinčiais mokiniais", kurį vedė lektorė Aurelija Ananjevaitė. Mokymų metu mokytojai pagilino žinias apie mokymosi motyvaciją nulemiančius veiksnius, ieškojo motyvacijos didinimo sprendimo būdų, mokėsi atpažinti stresą, atrasti tinkamiausią streso įveikos būdą ir išsiaiškinti, dėl ko šiuo metu išgyvena įtampą.

          Seminaro metu mokytojai buvo ne tik pasyvūs klausytojai, bet ir atliko įvairias lektorės užduotis.

          2019 m. spalio 23 d. akordeono klasės vyresnioji mokytoja Agnė Daučianskaitė su savo mokiniais - Domante Jankauskaite, Ia kl. ir Karoliu Gelažiumi, 7a kl. dalyvavo meistriškumo kursuose, kuriuos vedė akordeono virtuozė, tarptautinių konkursų laureatė, pasaulinį pripažinimą pelniusi menininkė, profesorė - Dominique Emorine.

         Meistriškumo kursai vyko Vytauto Didžiojo Universiteto muzikos akademijos didžiojoje salėje.

 

 

 
        Ankstų šeštadienio rytą nedidelis autobusiukas išvažiuoja iš Kauno ir rieda Klaipėdos link. Jo keleiviai, smagiai besišnekučiuodami ir gėrėdamiesi rudeninės gamtos grožiu, nė nepajunta, kokį atstumą įveikė...ir štai – keičiam transporto priemonę: plauksime keltu per Kuršių marias. Kaip gaila, kad taip trumpai! O dabar pasivaikščiosim. Pažvelkit į dešinę – marios ir laivai, kurie plaukia, dirba, tarnauja žmogui. Pažvelkit į kairę – vėl laivai, bet jau ant kranto, ilsisi, mena istoriją...

 

          2019 m. spalio 19 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 8 – IIIg klasių mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo išvykoje „Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kelias“. Šios edukacinės ekskursijos gidė buvo muzikologė Birutė Landsbergytė

 

 

        2019 m. spalio 25 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyko koncertas – minėjimas, kuriame prisiminėme mus palikusius gimnazijos mokytojus. Jau ne vienerius metus vykstantį projektą organizuoja pradinių klasių mokytoja Ramunė Jarocka, padedama mokytojos metodininkės Aurelijos Inokaitienės ir mokytojos ekspertės Aušros Lukoševičiūtės.

           Artėjančios Visų Šventųjų ir Vėlinių šventės – tai laikas, kviečiantis kiekvieną sustoti ir pamąstyti, kas mes esame ir kur einame, ką savo gyvenimo kelyje susitikome ir ko netekome... Prisiminti tuos, kurie buvo šalia, tuos, kurie mus mokė ir iš kurių mes mokėmės, tuos, kurių buvimas šalia įprasmino mūsų būtį...“, - visą gimnazijos bendruomenę ragino koncerto programėlė.... ir nepaprastai graži žvakių ir augalų kompozicija, papuošusi sceną.

             Koncerto-minėjimo programoje tradiciškai susitinka gimnazijos mokytojai ir mokiniai, atlikdami muzikos ir poezijos kūrinius. Šiemet Just. Marcinkevičiaus ir D.Thomas‘o eilėraščius skaitė tikybos mokytojas Marius Daugėla. O iš visų muzikų – mokinių ir mokytojų – labiausiai sujaudino koncerto pradžios ir pabaigos atlikėjai. Pirmieji pasirodė gimnazijos jaunuolių ansamblis „6+“ ir jų vadovas Rolandas Daugėla, atlikę K.V.Banaičio harmonizuotą lietuvių liaudies dainą „Ir atlėkė žąsų pulkas“ ir P.Janczako „Pater noster“. J.S.Bacho „Arija“, jautriai pagriežta styginių kvarteto, deramu tonu užbaigė minėjimą.

 

Teksto autorė Sofija Venskūnaitė, IIa kl.

Fotografavo Jurgita Jablonskienė ir Sofija Venskūnaitė

         Spalio 23 dieną gimnazijos sporto salėje įvyko tradicinis "Baudų metimo turnyras". Šiais metais jame dalyvavo net 30 mokinių iš įvairių klasių. Viso turnyro metu mokiniai puikiai mėtė baudų metimus ir labai stipriai palaikė vieni kitus, visų dalyvių taiklus metimai buvo sutinkami palaikymo šūksniais ir plojimais.

            Turnyre teisėjavo vyriausieji gimnazijos mokiniai (IV klasė).

            Dėkojame visiems turnyro dalyviams ir teisėjams už dalyvavimą !!!

 

            Fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Janulaitis

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13