SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

    Š. m. kovo 17 d. gimnazijos didžiojoje salėje įvyko koncertas „Senoji muzika ir mes“. Tai mokytojų Aušros Gelusevičienės ir Birutės Landsbergytės organizuotas renginys, atliepiantis Europos institucijų iniciatyvai daugiau gilintis ir propaguoti viduramžių, renesanso, baroko laikų muziką. Skaitlingas būrys moksleivių stilingai atliko pasirinktus kūrinius. J. S. Bach, H. F. Handel, A. Vivaldi, A.  Corelli, G. Frescobaldi, G. Carissimi, G. B. Pergolesi, Cutting Alman, A. C. Ditters von Dittersdorf.

   Koncerte dalyvavo įvairių klasių (I-XII) moksleiviai muzikuojantys skirtingais instrumentais: išilgine fleita, violončele, smuiku, skersine fleita, gitara, fortepijonu - klavesinu. Skambėjo italų vokalinė muzika.

    Džiaugiamės renginiu ir dėkojame mokytojams ir moksleiviams.

    Pradinių klasių vyr. mokytojos Ramunės Jarockos sumanytas projektas „Meilė Tėvynei mažoj širdelėj‘‘ organizuojamas jau 17-tus metus. Projekto metu  (š. m. vasario - kovo mėn.) vyko pokalbiai apie Lietuvos praeitį ir dabartį. Bandėme įsivaizduoti mūsų Tėvynės ateitį.

    Plėstos vaikų žinios apie istorinius įvykius ir asmenybes, suvaidinusias didžiulį vaidmenį, kovose už Lietuvos nepriklausomybę.

    Buvo surengta didžiulė piešinių paroda. Jos autoriai - mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai ir 33 vaikų darželių auklėtiniai - net 326 dalyviai. Ir iš kiekvieno piešinio spinduliavo meilė ir pagarba savo brangiai Tėvynei.

    Kovo 2 ir 3 dienomis gimnazijoje vyko baigiamasis renginys - dainų apie Lietuvą koncertas - maratonas, kuriame dalyvavo 26 darželių kolektyvai ar solistai, ir taip pat mūsų gimnazijos 3-4-5 klasių  mokiniai.

    2016 m. vasario 24 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai ir jų mokytojai dalyvavo tarptautinių konkursų laureatų ir jų pedagogų pagerbimo iškilmėse Lietuvos Respublikos Prezidentūroje ir Vyriausybės rūmuose. Iškilmėse buvo pagerbti gimnazijos mokiniai Gabrielė Sutkutė IVa kl., mokytoja Birutė Kumpikienė ir Rokas Makštutis 6a kl., mokytojas Vitalius Žemaitis.

    Lietuvos Respublikos prezidentūroje ir Vyriausybės rūmuose taip pat buvo pagerbti ir buvę gimnazijos mokiniai tai Škotijos Karališkosios konservatorijos magistrantas Robertas Lozinskis ir Liubeko aukštosios muzikos mokyklos studentas klarnetininkas Žilvinas Brazauskas.

    Sveikiname bei didžiuojamės laureatais !

    Vasario 9 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje koncertavo Valstybinis Vilniaus kvartetas – Dalia Kuznecovaitė, Artūras Šilalė, Girdutis Jakaitis ir Augustinas Vasiliauskas. Šis Lietuvoje ir užsienyje žinomas, įvairiomis premijomis apdovanotas ansamblis mūsų gimnazijoje atliko Josepho Haydno bei Franzo Schuberto kūrinius. Tai dalis programos, kurią kvartetas netrukus grieš Vilniaus nacionalinės  filharmonijos Didžiojoje salėje.

    Š. m. sausio 26 dieną, Kauno Panemunės senelių namuose, buvo vykdomas bendradarbiavimo projektas su švietimo įstaigomis.

   Kauno Panemunės senelių namuose vyko gimtadienių šventė "Esi mielas, brangus ir reikalingas", kurioje dalyvavo gimnazijos 4b klasės mokiniai, klasės auklėtoja Vilija Lerner, socialinė pedagogė Gintarė Ciegytė. Vaikai pademonstravo savo nuotaikingą vaidinimą. Mokiniams akompanavo koncertmeisterė Jurgita Momotiukaitė - Ačienė. Seneliai buvo maloniai nustebinti mokinių apsilankymu ir gražiu vaidinimu, kuris maloniai nuteikė likusios dienos linksmybėms.

 

   Gruodžio 10 d. gimnazijos didžiojoje salėje kalėdinę pasaką „Kur dingo saldainiai?“ sekė 3a klasės mokiniai.

   Eiliuotas tekstas mokytojos Ramunės Jarockos, muzika - Zitos Bružaitės. Pasirodymą stebėjo 130 Kauno miesto ir Kauno rajono ikimokyklinių įstaigų auklėtinių. Renginys baigėsi spalvotų balionų fiesta ir saldainių lietumi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15