Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1 2 3 4 5 6 7 8

    Į pirmąją gimnazijos klasę priimami 6-7 metų vaikai.

Mokiniai gali būti priimti ir į aukštesnes klases, jei jų amžius, bendrasis bei muzikinis išsilavinimas atitinka konkrečios klasės reikalavimus.

Priėmimo metu patikrinami vaikų muzikiniai gabumai: klausa, atmintis, ritmo pojūtis, vokaliniai ir fiziniai duomenys.

 

    Stojantieji į gimnaziją privalo pateikti:

  • prašymą,
  • gimimo liudijimo kopiją,
  • vaiko sveikatos pažymėjimą (forma Nr. 027-1/a),
  • dokumentinę fotonuotrauką;
  • mokslo rezultatų pažymą (stojantys į vyresnes klases).

 

 

Telefonas pasiteiravimui (8 37) 22 99 33

 

    Š.m.  gegužės 12 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai dalyvavo Vilniaus kolegijos menų ir technologijų fakulteto koncertų salėje vykusiame jaunųjų muzikos atlikėjų festivalyje „Piešiu muziką 2018“. Festivalyje dalyvavo per 160 jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos. Kiekvienas dalyvis turėjo ne tik pasiruošti atlikti muzikinį kūrinį, bet ir jį nupiešti. „Naujaliukai“ atliko ir piešė G. Dabulskienės ir R. Jarockos „Muzika“, bei J.S.Bacho „Scerco“. Mokinukams pasiruošti padėjo mokytojos Ramunė Jarocka, Dalė Jurkonienė, Aušra Lukoševičiūtė, Inesa Ančenkova, Aurelija Inokaitienė. Po koncerto festivalio organizatoriai negailėjo pagyrų mūsų jauniesiems atlikėjams.

                                                        Svajonė yra gyvenimo dalis

 

    „Nedrausk savo svajonių. Priešingai, svajok iš tikrųjų uoliai ir tikėk savo svajonių įgyvendinimu, nes jos yra Dievo dovanos, kurios tave padaro didesnį, tvirtesnį ir geresnį. Aukštas siekimas yra kaip ranka, kuri mums parodo kelią, kelią, vedantį į dangų. Kokios yra tavo svajonės, toks bus ir tavo gyvenimas; tavo svajonės yra pranašavimai apie tai, kas gali būti ir turi būti tavo gyvenime.“ Orison Swett Marden 

     Šių metų gegužės 27-29 dienomis Varšuvoje įvyko ECMTA (Europos Kamerinės Muzikos Mokytojų Asociacija) pavasarinė sesija. Gimnaziją atstovavo mokytojos Daiva Stulgytė - Povilaitienė ir Ilona Klusaitė. Išklausyti įdomūs pranešimai, pasidalinta nauja patirtimi su įvairių šalių pedagogais ir atlikėjais. Įvyko trys puikūs koncertai F.Šopeno muziejuje, F.Šopeno muzikos universitete ir Karaliaus Jono III rūmuose Vilanovuose, kurių metu skambėjo lenkų, latvių, lietuvių, estų ir kt. šalių kamerinė muzika. Atlikėjai Portugalijos, D.Britanijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos studentai.

    Nuotraukoje: Ilona Klusaitė, Kadri Leivategija (Tartu, Estija), Katariina Liimatainen (Kuopio, Suomija), Eilis Cranitch (Turinas, Italija), Miriam Roycroft (Dublinas, Airija), Pille Taniloo (Tartu, Estija), Daiva Stulgytė -Povilaitienė.

 

    Gegužės 9 d. 15 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje (Rotušės a. 13, Kaune) vyks Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokytojos Gražinos Miliauskaitės dainavimo bei ansamblio klasių koncertas „Mano dainos - Tau Mama!..“, skirtas Motinos dienai.

    Balandžio 25 d. LMTA Kongresų rūmuose vyko Lietuvos muzikos ir teatro akademijos tradicinė metinė konferencija, apžvelgianti svarbiausius metų įvykius, pristatanti reikšmingus muzikos ir teatro teoretikų darbus. Konferencijos rengėjai iškėlė tikslą pažvelgti į netolimą ateitį. Atsakymų į klausimus „kokie iššūkiai laukia ateities meno, menininkų ir jų pedagogų? kuo meno pasaulis gyvena šiandien? Kokie naujausi tyrimai, kūrybinės strategijos ir tyrimų metodikos?“ ieškojo pianistas Petras Geniušas, kino režisierius Audrius Stonys, edukologė Rūta Girdzijauskienė, muzikologės Eglė Gudžinskaitė, Audra Versekėnaitė, Judita Žukienė, teatrologai Ramunė Marcinkevičiūtė, Ramunė Balevičiūtė, Vaidas Jauniškis ir kt.

    Specialiai muzikos istorijos ir teorijos mokytojams organizuota Muzikologijos brandos egzamino aktualijų aptarimas-diskusija. Šioje sesijoje dalyvavo J. Naujalio muzikos gimnazijos mokytoja Jevgenija Žakienė, diskutavusi kartu su Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokytoju ekspertu Algirdu Kiškiu, LMTA katedrų vedėjomis doc. dr. Audra Versekėnaite ir doc. dr. Laima Budzinauskiene.

 

   2018 m. balandžio 27-29 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyks „VII Tarptautinis Liutauro Vėbros obojininkų konkursas 2018“.

      Gimnazijos bendruomenė yra kviečiame į 2018 m. balandžio 30 d. 14 val. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyksiantį abiturientų koncertą „Lik sveika, mokykla“ .

 

  

  Š.m. balandžio 25 d. Kauno lopšelyje - darželyje ,,Kregždutė" 3b klasės mokiniai su klasės mokytoja Gyte Petrašiūniene ir mokinius ruošusiais mokytojais dalyvavo koncerte „Tu – muzika esi...“. Mažieji lopšelio - darželio klausytojai išgirdo smuiko, akordeono, pianino, gitaros skambesį bei klausėsi eilėraščių  bei dainų.

    Balandžio 18 dieną gimnazijoje įvyko dorinio ugdymo (etikos) ir užsienio (anglų) kalbos konferencija „Ačiū jums už Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

     Konferencijoje dalyvavo I - IIIg klasių moksleiviai, kurie skaitė 7 pranešimus lietuvių ir anglų kalbomis. Džiaugiamės, kad konferencijos dalyviai sugebėjo atrasti bei įdomiai pristatyti kūrėjus, kuriems jie nori padėkoti už Lietuvą. Pranešėjai prisiminė ne vien tik istorines asmenybes ir jų nuopelnus. Jie dėkojo ir kūrėjams, kurie šiandien kuria Lietuvos sėkmės istoriją.  

     Šiuo renginiu siekėme, kad kiekvienas moksleivis rastų savo ryšį, savo asmeninę istoriją, šventės emociją ir tradiciją. Norėjome, kad jie mokėtų tai papasakoti ne tik gražia gimtąją kalba, bet kad netrūktų žodžių ir kitataučiui persakyti. Kadangi švenčiame ne vieną datą, o Šimto metų sėkmės istoriją, kurią kūrėme visi, todėl šiuo projektu mokiniai buvo kviečiami pažinti mūsų tautos kūrėjų pasiekimus, kad toliau patys kurtų mūsų Lietuvą. Projekte dalyvavo I – IIIg klasių moksleiviai Daria Goda Barkauskaitė, Rūta Kabišiūtė, Justinas Gervė, Valentinas Drūlia, Airinė Taučaitė, Saulė Jasevičiūtė, Augustė Dūdaitė, Viltė Narauskaitė, Milita Lozoraitytė, Emilija Grigaliūnaitė. Projektą organizavo mokytojos Aurelija Inokaitienė, Birutė Mažutaitienė, Ramunė Paulikienė.

1 2 3 4 5 6 7 8