SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Nuotaikinga, nuoširdi ir skambi – tokia pasirodė popietė, skirta mokytojos Audronės Marcinkevičiūtės jubiliejui ir jos darbo Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje 50-mečiui. Per šiuos metus pas solfedžio mokytoją mokėsi tiek jaunų muzikų, kad jų užtektų kelioms dešimtims orkestrų, chorų ir teatrų... Daugelis jų su šypsena ir dėkingumu prisimena solfedžio pamokas, o kai kurie iki šiol mielai aplanko savo mokytoją. Iš A. Marcinkevičiūtės specialybės mokinių reiktų paminėti dainininkes Ramintą Vaicekauskaitę, Jovitą Vaškevičiūtę, Vidą Miknevičiūtę, operos dirigentą Ričardą Šumilą, aktorę Inga Mikutavičiūtę ir daugelį kitų. A. Marcinkevičiūtės klasėje jie ne tik mokėsi choro dirigento profesijos paslapčių, ten, pasak jų pačių atsiminimų, formavosi jų asmenybės, plėtojosi muzikinis ir meninis skonis.

 

Popietei specialiai nesiruošta, nerepetuota, tačiau mokytojos kolegoms ir buvusiems mokiniams pavyko maloniai nustebinti jubiliatę improvizuotu koncertu, šiltais žodžiais ir gražiais prisiminimais. Ilgiausių metų, mylima Mokytoja!

 

Mokytoja Jevgenija Žakienė

Rugsėjo 16 dieną įvyko renginys LR prezidentūroje. Buvo įteikti Valstybės apdovanojimai žydų gelbėtojams.  Mūsų gimnazijos absolventas Rokas Makštutis kartu su koncertmeistere Jolita Makštutiene pradėjo ceremoniją žymiu J.Williams kūriniu iš kino filmo „Šindlerio sąrašas“. Taip jie pagerbė žydų gelbėtojus. Renginio pabaigoje visi susirinkusieji išgirdo linksmas J. Klezmerio melodijas, aranžuotas Stasio Makštučio. Gelbėtojų šeimos, giminės ir LR pirmoji pora Gitanas Nausėda ir Diana Nausėdienė garbingai įvertino žydų indėlį pasauliui.

Rugsėjo 17 dieną Gelgaudiškio dvaras pakvietė klausytojus ir svečius į dvaro dieną „Paveldo ir tvarumo dermė“, minint Europos paveldo dienas. Gelgaudiškio dvaro svečiai galėjo apžiūrėti rūmus, jų autentišką puošybą bei profesionalių menininkų darbų parodas. Vėliau dvaro salėje solinį koncertą surengė jaunasis talentas Rokas Makštutis (klarnetas) bei Jolita Makštutienė (fortepijonas). Po to klausytojų laukė programa „Valanda operos“. Skambėjo prancūzų, vokiečių, lietuvių, žydų kompozitorių kūriniai.

 

Jolita Makštutienė

Spalio 8 d. 10 val. maloniai kviečiame į Respublikinę konferenciją „Muzika kultūros, mokslo, švietimo, žmogaus raidos procesuose“, kuri vyks Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje.

Nuo 1998 metų rugsėjo 22 d. švenčiama tarptautinė diena  be automobilio. Šios dienos tikslas atkreipti dėmesį į tai kaip automobiliai teršia mūsų orą ir aplinką. Lietuvoje ir pasaulyje inicijuojamos įvairios akcijos skirtos šiai dienai paminėti.

 

Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis prisidėjo prie šios akcijos ir rugsėjo 16 dieną į gimnaziją atvyko su įvairiomis transporto priemonėmis: dviračiais, paspirtukais, riedučiais, riedlentėmis. Mokyklos lauko sporto salėje akcija prasidėjo mokinių mankšta, apšilimu. Po mankštos jie kartu su savo mokytojomis įveikė specialią trasą. Patys aktyviausi  mokiniai nuvažiavo ne vieną dešimtį ratų.

 

Džiaugiamės aktyviu mokinių ir mokytojų dalyvavimu šioje akcijoje !

 

Egidijus Janulaitis

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

GRAND PRIX!!! 24,98 balai (iš 25)!

Džiuginanti sėkmė VI-ajame tarptautiniame multiinstrumentiniame jaunųjų muzikantų konkurse "OLIMPO MUSICALE"!
Žavingų merginų TRIO- AKMĖJA ČYŽAITĖ (fleita), FAUSTINA MOSEIČIUK (fleita), DANIELĖ BANIŠAUSKAITĖ (fortepijonas) savo programos atlikimu sužavėjo komisiją!
Merginų mokytojos- Gailė Markevičienė (fleitos mokytoja metodininkė) ir Aušra Klovaitė Berezinienė (fortepijono mokytoja metodininkė)
Džiaugiamės bei linkime "aukštų skrydžių" ir ateityje!!!
 
Mokytoja Gailė Markevičienė
 
 

 

 

Pirmą vasaros dieną Kauno rajono muziejuje, išskirtinėje Raudondvario dvaro atmosferoje, vyko fleitos mokytojos metodininkės Gailės Markevičienės klasės koncertas tėvams "Sveika, Vasara". 

 

 

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje svečiavosi Virgilijus Alekna. Tai nuo Kupiškio rajono kilęs lietuvių lengvaatletis, disko metikas, dalyvavęs penkeriose  Olimpinėse žaidynėse, du kartus tapęs olimpiniu čempionu, daug kartų tituluotas kaip nacionalinis čempionas ir rekordininkas. Keturis kartus laimėjo geriausio Lietuvos sportininko vardą, savo šalį džiugino pelnęs Pasaulio bei Europos geriausio lengvaatlečio titulą. 

 

 

Gegužės 21 dieną trys mūsų gimnazijos moksleivės dalyvavo tradiciniame XXII - ame  tarptautiniame kamerinio muzikavimo festivalyje "Garsų išdaigos", kuris vyko Kauno  Juozo Gruodžio konservatorijoje. Puiki atmosfera, daug įvairios kamerinės muzikos, gausūs atlikėjai iš įvairiausių šalies mokyklų ir gimnazijų nuspalvino dieną kuo geriausiomis emocijomis!

 

Sveikiname šauniai pasirodžiusias Kamilę Papšytę 4 kl., mokytoja Marta Lapinskienė, Emiliją Melzbakaitę ir Viltę Kišonaitę II a, mokytoja Rasa Rinkevičiūtė. 
 
 

Gegužės 21-ą dieną J.Naujalio muzikos gimnazija buvo pilna fleitos garsų. Po ilgo pandeminio laikotarpio, išlauktas ir subrandintas, startavo I-asis respublikinis jaunųjų fleitininkų solistų konkursas "VIVAT FLEITA 2022".

 

 

Juozo Naujalio muzikos gimnazijos choras "Cantica" dalyvavo šauniame festivalio koncerte maratone į kurį suvažiavo per 24 chorus iš visos Lietuvos.

 

 

 

 

Gegužės 20 d. II gimnazijos klasė pabuvojo Vilniuje, Litexpo rūmuose jau legendiniu tapusiame ,,Comic Con Baltics 2022”. 

 

 

Tarp visų Kaune vykstančių daug galingų renginių, koncertų, minėtinų datų, parodų Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje išsiskyrė viena jautri, nedidelė savo apimtimi, bet didelė savo dvasia popietė, skirta ilgamečio šios mokyklos pedagogo, smuikininko, dirigento Kęstučio Ivaškevičiaus atminimo įamžinimui paminėti.

 

 

 

 

 

 

Gegužės 14 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje susirinko gražus būrys jaunųjų atlikėjų, norėjusių pasidalinti savo krašto nacionalinių kompozitorių muzika su Lietuvos ir užsienio klausytojais. Užsienio šalių festivalio dalyviai turėjo galimybę rinktis – ar atvykti pas mus koncertuoti gyvai, ar dalyvauti virtualiai.

 

 

 

Gegužės 12 d. įvyko kasmetinė, penktoji, jau tradicija tapusi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 8-10 klasių mokinių pranešimų konferencija „Ačiū Jums už Lietuvą”. Tai baigiamasis anglų kalbos, etikos bei pilietiškumo pagrindų projekto, skirto LR Seimo nutarimu 2022 m.  paskelbtiems atmintiniems įvykiams bei sukaktims paminėti, renginys.

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11