Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4

 

          4a klasės mokiniai pristato eilėraščių ir dainelių knygelę „Kad tik suspėčiau užaugti laiku“. Tai mūsų mokyklos mokytojų bendras kūrinys: eilėraščiai Ramunės Jarockos, muzika Vitos Paleckienės, iliustracijos Aurelijos Inokaitienės.

          Projekte atliekamas Rimutės Brilienės ir Giedrės Dabulskienės dainas, sukurtas Ramunės Jarockos žodžiais, parengė Jaunučių choro vadovė Dalė Jurkonienė, koncertmeisterė Sigutė Mikalauskaitė - Garšanovė. Filmavo ir montavo mokytojas Egidijus Janulaitis.

          Tradiciškai jau ne vienos kartos mokytojos Ramunės ketvirtokai šiuo projektu demonstruoja, ko išmoko, dalyvaudami neformalaus ugdymo projektuose: kokias įgijo asmenines, edukacines, socialines kompetencijas, tolerancijos įgūdžius, mokėsi spręsti problemas, suvokti ir perimti tradicijas. Jų įgyta patirtis tampa svarbia pozityviosios socializacijos proceso dalimi.

          Kviečiame pasižiūrėti ČIA

 

 

5a klasės mokiniams nuotolinis mokymasis - ne kliūtis plėsti akiratį

 

        Nuo 2019 m. emocinės paramos tarnyba "Vaikų linija" yra paskelbusi kovą mėnesiu be patyčių. Siekiant prisidėti prie šios kasmetinės iniciatyvos ir palaikyti vaikų socialinį emocinį ugdymą 5a klasės mokiniai klasės valandėlės metu dalyvavo Lietuvos aklųjų bibliotekos rengiamoje edukacijoje „Žmogus su negalia irgi gali".

         

 

          2021 metų kovo 31-ą dieną Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla organizavo itin lauktą ir didelio susidomėjimo sulaukusį tarptautinį pučiamųjų instrumentų muzikos konkursą "Pavasario trimitai 2021". Konkurse dalyvavo jaunieji atlikėjai iš aštuonių Europos šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Rumunijos, Portugalijos. Iš viso - 210 muzikantų.

 

          Gimnazijos akordeonistai atostogų metu ne tik ilsėjosi, bet taip pat dalyvavo ir meistriškumo pamokose, kur tobulino savo muzikines bei technines žinias. 2021 m. balandžio 08 d. virtualioje "Zoom" platformoje vyko akordeonisto Audriaus Daučiansko meistriškumo pamokos.

 

 

Gerbiami mokinių tėveliai, gimnazijos darbuotojai ir visi rėmėjai,

 

  Nuoširdžiai dėkojame Jums už finansinę paramą gimnazijai. 2020 m. gauta 3518,63 Eur. Jūsų skirti 1,2% GPM bus panaudoti ugdymo proceso kokybės gerinimui, mokymosi aplinkų modernizavimui bei poilsio erdvių plėtrai.

 

 

 

 

          Šio projekto tikslas buvo - ugdant mokinių raiškaus skaitymo/atlikėjo kompetencijas, nufilmuoti 4a klasės mokinių skaitomą Ramunės Jarockos eiliuota pasaką „Smuiko stygų pasakėlės“ bei paviešinti informaciją apie peržiūrų galimybę ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

             Projektą organizavusios mokytojų komandos pagrindinis siekis -  visuminis mokinių -projekto dalyvių - lavinimas, jungiant įvairias veiklas, žadinančias estetines emocijas, gebėjimą patirtus įspūdžius reikšti judesiais, mimika, kalba, vaidyba, plėtojant ir gilinant estetinę ir dorinę vaiko pasaulėjautą, bendravimo kultūrą, savęs suvokimą ir vertinimą, leidžiant jiems pajusti kūrybos džiaugsmą.

            Projektą organizavo ir vykdė mokytojai: Ramunė Jarocka, Aurelija Inokaitienė, talkino Aušra Simanavičienė, Dalia Kiškienė, Egidijus Janulaitis, Marius Daugėla. Smagu paminėti, kad 4a klasės mokiniams projekte taip pat talkino ir būsimoji smuikininkė Lukrecija Verbickaitė (6 m.), kurią parengė mokytoja Aušra Simanavičienė bei koncertmeisterė Živilė Andrijauskienė.

           Vaizdo įrašą galite peržiūrėti ir įvertinti čia:

 
 
 
        Pavasarį pradėjome išties aktyviai. Pradėjome dalyvaudami tarpmokykliniame nuotoliniame Kovo 11- osios bėgime. 
             Šiuo bėgimu paminėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. 
             Labai džiaugiamės aktyviu mokinių dalyvavimu. Akcijoje dalyvavo 60 gimnazijos mokinių.
           Ačiū, kad dalinotės ne tik savo rezultatais, tačiau ir fiksavote savo bėgimo akimirkas vaizdo įrašuose, bei nuotraukose.
 
          Skelbiame rezultatus ir primename, kad svarbiausia yra dalyvauti (olimpinis principas).
 
Bendra visų dalyvavusių ugdymo įstaigų lentelė (greičiausiųjų penketukas):
1) Matas Mertinkaitis (Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centras) 3:31 min.
2) Jonas Venckūnas (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija) 4:21 min.
3) Mėja Ginčaitė (Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centras) 4:54 min.
4) Ajsel Mammadovaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija) 5:11 min.
5) Gustas Paleckis (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija) 5:14 min.
 
Greičiausių mūsų gimnazijos mokinių dešimtukas:
1) Jonas Venckūnas 6b. 4:21 min;
2) Ajsel Mammadovaitė 8a. 5:11 min;
3) Gustas Paleckis Ib. 5:14 min; 
4) Salomė Kustaitė 6b. 5:22 min;
5) Jonas Dzedulionis 5a. 5:59 min; 
6) Benediktas Šemeklis 6b. 6:29 min;
7) Gabrielė Santockytė IIb. 6:35 min; 
8) Eta Marija Vaitkutė IIIb. 6:54 min; 
9) Emilija Jaselskytė 6a. 7:11 min; 
10) Orinta Kairytė 8a. 7:21 min.
 
Ilgiausią distanciją įveikusių gimnazijos mokinių trejetukas:
1) Lukas Brazauskaitė Ia. 6,38 km.
2) Klaudija Kuzaitė IIIa. 2,53 km.
3) Gabija Šinkūnaitė Ia. 2,26 km.
 
Originaliausią rezultatą užfiksavo:
Viktorija Simutytė IVa. 3,11 km.
 
          Taip pat dėkojame mokytojams: Beatričei Bučiūnienei, Arnoldui Paleckiui, pavaduotojai Jurgitai Jablonskienei, kurie akcijos metu savo fizinio aktyvumo rezultatais skatino ir motyvavo mokinius.
 
 
 
AČIŪ VISAI GIMNAZIJOS BENDRUOMENEI UŽ AKTYVIĄ KOVO 11- ąją !!!
 
Fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Janulaitis
 
 
 
 
1 2 3 4