SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

    Š. m. balandžio 3-7 dienomis gimnazijoje vyko Kūrybos savaitė „Tarp mūzų ir mūsų“.

    Mokytojos Jevgenija Žakienė ir Aurelija Inokaitienė, nuo 2000 metų kasmet organizuojamais kūrybos savaitės renginiais skatina mokinius domėtis kūryba, išbandyti savo kūrybines galias, būti aktyviais kūrybinio proceso dalyviais.

    Džiugu, kad šių metų kūrybos savaitės diapazonas plėtėsi „Kalbų link“: anglų kalbos mokytoja Ramunė Paulikienė su mokiniais domėjosi ir patys bandė kurti „Limerikus“ – satyrinius eilėraščius su iliustracijomis. Mokytojos Birutės Mažutaitienės mokiniai rengė pranešimus apie „Savo vietą kultūroje“, ištikimoji kūrybos savaičių bendražygė vokiečių kalbos mokytoja Nijolė Jovarienė su mokiniais kūrė „ExLibrius savo knygai“, lietuvių kalbos mokytoja Aurelija Misiūnienė padėjo mokiniams ieškoti atsakymų į klausimą „Fluxus - pokštas ar menas?“, o mokytojos Giedrė Dabulskienė ir Danutė Šalčiuvienė teigė, kad ,,Žvaigždės prašo lietaus, o žmogus atminimo" ...žodžiu ir muzikos garsu atgyja praeitis.

    Viską vainikavo Kūrybos savaitės 2017 koncertas, kuriame į vieną smagią visumą susijungė harmoninis preliudas (kuravo mokytoja Jevgenija Žakienė), mokinių kūryba ir improvizacijos (kuravo mokytojas Ričardas Mekionis), „Gyvieji paveikslai“ (kuravo mokytojos Aurelija Inokaitienė ir Laimutė Striogienė) bei mokinių ansamblio „Progrese“ atliekamos dainos.

    Nuotraukose – Kūrybos savaitės 2017 baigiamojo koncerto akimirkos.

    Š. m. balandžio 4 dieną Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazijoje vykusiame respublikiniame solfedžio konkurse dalyvavo ir gabiausi mūsų gimnazijos mokiniai – dešimtokai Airinė Taučaitė ir Valentinas Rezničenko bei dvyliktokės Aistė Karpavičiūtė ir Jonė Barbora Laukaitytė. Svarbiausia, ką atsivežėme – be dviejų trečios vietos prizų – svarbi ir neįprasta tokio konkurso patirtis. Nuotraukose matyti, kaip mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė dirba konkurso komisijoje, o laureatai V. Rezničenko ir J. B. Laukaitytė priima sveikinimus iš komisijos pirmininkės, LMTA studijų prorektorės, docentės daktarės Vidos Umbrasienės.

    Š. m. kovo 22 dieną, 6a klasės mokiniai vyko į Kauno Saulės gimnaziją, kurioje vyko akcija "Saugi bendruomenė - saugus vaikas" skirta "Savaitei be patyčių 2017" paminėti. Renginio metu buvo vykdomos įvairios veiklos - klausomasi mokinių atliekamų dainų, atliekamos užduotys mažose grupėse bei vienoje didelėje grupėje. Renginio tikslas mokiniams parodyti, kad patyčios neretai patenka į mūsų visų tarpą, tačiau mes patys esame atsakingi ar jos plis ar bus panaikintos.

    Juozo Naujalio muzikos gimnazijos choras „Cantica“ dalyvavo respublikiniame moksleivių chorų festivalyje „Dainų mozaika 2017“ vykusiame Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje.

    Tinkama muzika vaiko pasaulį užlieja teigiamomis emocijomis ir dovanoja šypsenas. Pažintį su muzikos instrumentais ir jų garsų įvairove lopšelio darželio "Svirnelis" ir lopšelio darželio "Varpelis" auklėtiniams dovanojo 4b klasės mokiniai. Gražios dalyvių ir žiūrovų emocijos renginyje patvirtino, kad muzikuojantys vaikai dovanoja vieni kitiems džiaugsmą. Mokytojos Violeta Valienė, Giedrė Dabulskienė, Dalia Kiškienė.

    Maironio literatūros muziejaus organizuotame respublikiniame konkurse ,,Kaip įsivaizduojate Muziejų - Muziejų iš didžiosios M" 4b klasės mokinės Gabrielė Dabulskytė ir Laura Pipiraitė tapo laureatėmis (mokytoja Violeta Valienė). Mergaitės įsivaizduoja ir žino, kaip turėtų atrodyti pats įdomiausias, pats šauniausias ir daugiausia lankytojų sulaukiantis Muziejus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15