SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Nuotaikinga, nuoširdi ir skambi – tokia pasirodė popietė, skirta mokytojos Audronės Marcinkevičiūtės jubiliejui ir jos darbo Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje 50-mečiui. Per šiuos metus pas solfedžio mokytoją mokėsi tiek jaunų muzikų, kad jų užtektų kelioms dešimtims orkestrų, chorų ir teatrų... Daugelis jų su šypsena ir dėkingumu prisimena solfedžio pamokas, o kai kurie iki šiol mielai aplanko savo mokytoją. Iš A. Marcinkevičiūtės specialybės mokinių reiktų paminėti dainininkes Ramintą Vaicekauskaitę, Jovitą Vaškevičiūtę, Vidą Miknevičiūtę, operos dirigentą Ričardą Šumilą, aktorę Inga Mikutavičiūtę ir daugelį kitų. A. Marcinkevičiūtės klasėje jie ne tik mokėsi choro dirigento profesijos paslapčių, ten, pasak jų pačių atsiminimų, formavosi jų asmenybės, plėtojosi muzikinis ir meninis skonis.

 

Popietei specialiai nesiruošta, nerepetuota, tačiau mokytojos kolegoms ir buvusiems mokiniams pavyko maloniai nustebinti jubiliatę improvizuotu koncertu, šiltais žodžiais ir gražiais prisiminimais. Ilgiausių metų, mylima Mokytoja!

 

Mokytoja Jevgenija Žakienė

Rugsėjo 16 dieną įvyko renginys LR prezidentūroje. Buvo įteikti Valstybės apdovanojimai žydų gelbėtojams.  Mūsų gimnazijos absolventas Rokas Makštutis kartu su koncertmeistere Jolita Makštutiene pradėjo ceremoniją žymiu J.Williams kūriniu iš kino filmo „Šindlerio sąrašas“. Taip jie pagerbė žydų gelbėtojus. Renginio pabaigoje visi susirinkusieji išgirdo linksmas J. Klezmerio melodijas, aranžuotas Stasio Makštučio. Gelbėtojų šeimos, giminės ir LR pirmoji pora Gitanas Nausėda ir Diana Nausėdienė garbingai įvertino žydų indėlį pasauliui.

Rugsėjo 17 dieną Gelgaudiškio dvaras pakvietė klausytojus ir svečius į dvaro dieną „Paveldo ir tvarumo dermė“, minint Europos paveldo dienas. Gelgaudiškio dvaro svečiai galėjo apžiūrėti rūmus, jų autentišką puošybą bei profesionalių menininkų darbų parodas. Vėliau dvaro salėje solinį koncertą surengė jaunasis talentas Rokas Makštutis (klarnetas) bei Jolita Makštutienė (fortepijonas). Po to klausytojų laukė programa „Valanda operos“. Skambėjo prancūzų, vokiečių, lietuvių, žydų kompozitorių kūriniai.

 

Jolita Makštutienė

Spalio 8 d. 10 val. maloniai kviečiame į Respublikinę konferenciją „Muzika kultūros, mokslo, švietimo, žmogaus raidos procesuose“, kuri vyks Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje.

Nuo 1998 metų rugsėjo 22 d. švenčiama tarptautinė diena  be automobilio. Šios dienos tikslas atkreipti dėmesį į tai kaip automobiliai teršia mūsų orą ir aplinką. Lietuvoje ir pasaulyje inicijuojamos įvairios akcijos skirtos šiai dienai paminėti.

 

Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis prisidėjo prie šios akcijos ir rugsėjo 16 dieną į gimnaziją atvyko su įvairiomis transporto priemonėmis: dviračiais, paspirtukais, riedučiais, riedlentėmis. Mokyklos lauko sporto salėje akcija prasidėjo mokinių mankšta, apšilimu. Po mankštos jie kartu su savo mokytojomis įveikė specialią trasą. Patys aktyviausi  mokiniai nuvažiavo ne vieną dešimtį ratų.

 

Džiaugiamės aktyviu mokinių ir mokytojų dalyvavimu šioje akcijoje !

 

Egidijus Janulaitis

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Gegužės 6 d. II a. klasė lankėsi muzikos studijoje Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre.

 

Gegužės 7 d., šeštadienį, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje įvyko I respublikinis jaunųjų violončelininkų konkursas „Cantilena“. Konkursą organizavo Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija,  jame dalyvavo jaunieji violončelininkai ne tik iš Kauno, bet ir Kėdainių, Panevėžio, Klaipėdos, Vilniaus, Ukmergės, Kuršėnų.

 

 

Gegužės 10-ąją, nepaprastai gražią ir šviesią pavasario dieną,  net trys gimnazijos klasės kartu aplankė Saulės miestą - Šiaulius. 

 

 

Gegužės 5-7 dienomis Anykščiuose vyko, jau tradiciniu tapęs ir muzikų labai laukiamas, VIII-asis Tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas "Muzikinė akvarelė 2022". Šiais metais Kauno Juozo Naujalio gimnaziją atstovavo du žavingų merginų ansambliai.

 

 

Pirmą kartą gegužės 6 d. Pasaulinė akordeono diena buvo paminėta Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje. Sveikiname koncerto dalyvius - gimnazijos mokinius, VDU muzikos akademijos akordeono katedros studentus (svečius), didelis ačiū jums!
Sveikiname visus akordeono mylėtojus su šia ypatinga mums švente!
Mokytojai A. Daučianskaitė ir L. Katinas

 

 

 

2022 gegužės 3-ąją dieną, Kauno Žalgirio arenoje vyko tradicinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) renginys - Olimpinio švietimo forumas 2022.
Šiemet tarp visų dalyvių susirinkusių iš visos Lietuvos buvo ir mūsų gimnazijos atstovai.
 
 
 
 

Gegužės 2d. 5a ( auklėtoja Ramunė Jarocka)ir 6b (auklėtoja Aušra Simanavičienė) klasės aplankė Lietuvos Respublikos seimą ir MO muziejų. Didžiausias ačiū seimo narei Orintai Leiputei už puikią kelionę ir dar puikesnes dovanas naujaliukams ir gimnazijai. Grįžome kupini įspūdžių ir geros nuotaikos!

 

 

 

 

Balandžio 29- gegužės 1 dienomis Talino muzikos ir teatro akademijoje po dviejų metų pertraukos įvyko Europos kamerinės muzikos mokytojų susitikimas, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai –direktorius Raimundas Simanavičius bei mokytojos Daiva Povilaitienė ir Karolina Beinarytė- Palekauskienė. Iš įvairių Europos šalių susirinkę kolegos dalijosi patirtimi, klausėsi paskaitų, koncertų, vedė meistriškumo pamokas. Šiltoje ir draugiškoje aplinkoje vykęs susitikimas suteikė naujų idėjų ir jėgų ateities darbams.

Mokytoja Daiva Povilaitienė

 

 

 

Balandžio 25 - ą dieną, po pavasario atostogų sugrįžę 5-6 klasių mokiniai dalyvavo „Kauno mokyklų žaidynės  -  Badmintono įgūdžių turnyras" renginyje.

 

 

 

Gegužės 1 d., sekmadienį, Kauno kultūros centro mišrus choras „Kamertonas" (vadovas Kęstutis Jakeliūnas) ir styginių kvartetas (vadovė Ilona Klusaitė) padovanojo miesto visuomenei gražų ir prasmingą koncertą, skirtą Motinos dienai.

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11