Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

Sveikiname

Respublikinio VKIF konkurso„Tavo žvilgsnis“

laureates

 

     Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija, jau šešioliktus metus kviesdama visos respublikos 5-12 klasių moksleivius dalyvauti Vertimų ir iliustracijų konkurse „Tavo žvilgsnis“, suteikia galimybę vaikams atskleisti savo talentus. Konkurse pasiryžę dalyvauti moksleiviai, pasirenka vieną iš pateiktų tekstų anglų, rusų arba vokiečių kalbomis ir verčia jį į lietuvių kalbą arba piešia iliustraciją. Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos mokiniai kasmet sėkmingai dalyvauja šiame konkurse. Šių metų laureatėmis tapo:

 

Emilija Sankauskaitė 8 kl. teksto iliustracija

Paulina Banaitytė Ia kl. teksto iliustracija

Victoria Michelle Johnson 6b kl. teksto iliustracija

Antonija Grigaliūtė Ia kl. vertimas iš anglų kalbos

Mija Guzelytė 6a kl. vertimas iš anglų kalbos

Urtė Padūmytė 5a kl. vertimas iš anglų kalbos

 

          Mergaitėms pasiruošti padėjo  anglų kalbos mokytojos Birutė Mažutaitienė ir Ramunė Paulikienė bei dailės mokytoja Aurelija Inokaitienė.

 

      

 

 

       2020 metų gegužės 19 dieną, 12 valandą, 28 Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai dalyvavo "Nuotolinėje sporto viktorinoje".

        Viktorina vyko internetinėje platformoje "Quizizz". Dalyviams buvo skirta 50 testo formos klausimų (kiekvieno klausimo atsakymo laikas ribotas) įvairiomis fizinio aktyvumo, sporto temomis. 

       Visi "Nuotolinės sporto viktorinos" dalyviai teisingai atsakė į daugiau negu puse klausimų. Bendras teisingų visų dalyvių atsakymų rezultatas siekia net 76 procentus.

        Džiaugiamės ir dėkojame visiems "Nuotolinės sporto viktorinos" dalyviais. Šaunuoliai. 

  

Geriausius rezultatus parodė šie mokiniai:

 1 vieta:

Ieva Kotryna Macijauskaitė 8a;

2 vieta:

Nojus Baranauskas 6b;

3 vieta:

Karolina Stonytė Ia, Antonija Haak Ia;Paulina Banaitytė Ia. 

 

 

Sveikiname nugalėtojus !!!

 

Pati didžiausia pergalė - nugalėti save.

                                                                    Platonas.

      

 

 

       Prasidėjus nuotoliniam ugdymui, gimnazijoje visą savaitę nuotoliniu būdu vyko "Nuotolinė sporto viktorina".

         Kiekvieną dieną, 10 valandą, mokiniai gaudavo  su sportu, fiziniu aktyvumu, sveika gyvensena susijusį dienos klausimą, pirmieji į jį atsakę buvo skelbiami dienos nugalėtojais.

          Labai džiaugiamės ir dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą.  !!!

 

Skelbdami visos savaitės pirmąsias vietas:

 

Pirmadienis : Ieva Kotryna Macijauskaitė;

Antradienis:  Ieva Kotryna Macijauskaitė;

Trečiadienis: Danielė Banišauskaitė;

Ketvirtadienis: Luka Brazauskaitė;

Penktadienis: Ieva Kotryna Macijauskaitė.

 

Fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Janulaitis

    

 

     Nuo kovo 30 d. iki balandžio 13 d. pratęsiamas karantinas. Nuo 2020 metų kovo 30 d. mokymas vyks nuotoliniu būdu.
 Daugiau informacijos elektroniniame dienyne Veritus ir gimnazijos internetiniame puslapyje

 

       Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 20 d. įsakymu Nr. V - 409 "Dėl 2020 metų stojamųjų egzaminų į specializuoto ugdymo krypties programas vykdančias mokyklas datų nustatymo" ,  

 

INFORMUOJAME,

 

       kad 2020 metų stojamuosius egzaminus į visas klases planuojama vykdyti

 

    2020 m. birželio 6 - 7 dienomis

     Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nutarimu, mokyklų vadovai privalo užtikrinti, kad nuo 2020 m. kovo 30 d. būtų pasiruošta pradinį, pagrindinį, vidurinį ugdymą, formalųjį profesinį mokymą ir aukštojo mokslo studijas vykdyti nuotoliniu mokymo proceso organizavimo būdu .

     Visa informacija apie tai, kaip šis procesas bus organizuojamas mūsų gimnazijoje, bus teikiama el. dienyno platformoje ir el. paštu, tad mokytojai privalo kas dieną sekti skelbiamą informaciją.

     Tikėtina, kad pradėjus vykdyti nuotolinį mokymą, kils nemažai klausimų. Nepaisant to, kad visi esame priversti dirbti nuotoliniu būdu, neprivalome to daryti apskritą parą. Numatoma, kad mokytojų bendravimas su mokiniais ir jų tėvais (globėjais, rūpintojais) vyks „Veritus“ el. dienyno sistemoje, į užklausas pateiktas  iki 12.00 val. atsakant per 24 val. arba kiek įmanoma greičiau.

      Mokytojai ir mokiniai dėl techninės pagalbos gali kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Arnoldą Paleckį, el. paštu arnoldas.paleckis@nmg.lt

      Su administracija bendraujama el. paštu, telefonu:

      Raštinė: el. p. gimnazija@nmg.lt, tel. 866744150

      Direktorius Raimundas Simanavičius, el. p. direktorius@nmg.lt, tel. 866744150

     Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Jablonskienė, el. p. pavaduotoja@nmg.lt, tel. 866744148; 8.00-16.00 val.

  Direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui Irma Jankauskienė, el. p. pavaduotojamenui@nmg.lt, tel. 866744153; 8.00-16.00 val.

   Direktoriaus pavaduotojas administracijai ir ūkiui Artūras Stankevičius, el. p. pavaduotojasukiui@nmg.lt, tel. 866744156; 8.00-16.00 val.

Būkime ir likime sveiki, supratingi ir ištvermingi.         

     Gimnazijos bendruomenė

 

        

 

 

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu, dėl koranaviruso grėsmės nuo 2020 m. kovo 13 d. iki kovo 27 d. skelbiamos mokinių pavasario atostogos.

 

 

          2020 m. kovo 6 d. pradinių klasių mokiniai turėjo įsimintiną pažintinę pamoką su Lietuvos Šauliais - Vytauto Didžiojo 2 rinktinės nariu Mindaugu Bajoru ir kuopos vadu Zenonu Šalna (4a klasės mokinio Jurgio Bajoro  tėčiu ir seneliu). Jaunieji gimnazistai išsiaiškino, kad šaulys – Tėvynės gynėjas, kuris savo užduotis atlieka ne tik su ginklu rankose, bet, visų pirma, naudodamasis savo protu. Mokiniai susipažino su  ekipuotės komplektacija, karine maskuote, matavosi šalmą, laikė rankose ginklą ir sužinojo daugybę paslapčių apie šaulio veiklą ir gyvenimo būdą.

         Svečius išlydėjusi 4a klasės auklėtoja Eglė Mažeikaitė jau turėjo visą būrį mokinių, norinčių ne tik saugoti ir ginti Tėvynę, bet ir groti kariniame orkestre.

 

         2020 m. kovo 4 d. gimnazijoje  šurmuliavo jau tradicine tapusi Kaziuko mugė. Mugei ruošėsi pradinių klasių mokiniai. Prekyba virte virė, daugiausia buvo prekiaujama įvairiausiais kepiniais, rankų darbo įvairiais dirbiniais: popierinėmis gėlėmis, kurių viduryje puikavosi spalvingi saldainiai, mezginiais,  papuošalais iš karoliukų, velykiniais suvenyrais. Retas namo grįžo tuščiomis rankomis, nešėsi namiškiams lauktuvių iš Kaziuko mugės bei  daug malonių įspūdžių.

 

 

2020 metų kovo 3 dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių meninio skaitymo konkursas "Žodžiai iš širdies".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11