SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Nuotaikinga, nuoširdi ir skambi – tokia pasirodė popietė, skirta mokytojos Audronės Marcinkevičiūtės jubiliejui ir jos darbo Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje 50-mečiui. Per šiuos metus pas solfedžio mokytoją mokėsi tiek jaunų muzikų, kad jų užtektų kelioms dešimtims orkestrų, chorų ir teatrų... Daugelis jų su šypsena ir dėkingumu prisimena solfedžio pamokas, o kai kurie iki šiol mielai aplanko savo mokytoją. Iš A. Marcinkevičiūtės specialybės mokinių reiktų paminėti dainininkes Ramintą Vaicekauskaitę, Jovitą Vaškevičiūtę, Vidą Miknevičiūtę, operos dirigentą Ričardą Šumilą, aktorę Inga Mikutavičiūtę ir daugelį kitų. A. Marcinkevičiūtės klasėje jie ne tik mokėsi choro dirigento profesijos paslapčių, ten, pasak jų pačių atsiminimų, formavosi jų asmenybės, plėtojosi muzikinis ir meninis skonis.

 

Popietei specialiai nesiruošta, nerepetuota, tačiau mokytojos kolegoms ir buvusiems mokiniams pavyko maloniai nustebinti jubiliatę improvizuotu koncertu, šiltais žodžiais ir gražiais prisiminimais. Ilgiausių metų, mylima Mokytoja!

 

Mokytoja Jevgenija Žakienė

Rugsėjo 16 dieną įvyko renginys LR prezidentūroje. Buvo įteikti Valstybės apdovanojimai žydų gelbėtojams.  Mūsų gimnazijos absolventas Rokas Makštutis kartu su koncertmeistere Jolita Makštutiene pradėjo ceremoniją žymiu J.Williams kūriniu iš kino filmo „Šindlerio sąrašas“. Taip jie pagerbė žydų gelbėtojus. Renginio pabaigoje visi susirinkusieji išgirdo linksmas J. Klezmerio melodijas, aranžuotas Stasio Makštučio. Gelbėtojų šeimos, giminės ir LR pirmoji pora Gitanas Nausėda ir Diana Nausėdienė garbingai įvertino žydų indėlį pasauliui.

Rugsėjo 17 dieną Gelgaudiškio dvaras pakvietė klausytojus ir svečius į dvaro dieną „Paveldo ir tvarumo dermė“, minint Europos paveldo dienas. Gelgaudiškio dvaro svečiai galėjo apžiūrėti rūmus, jų autentišką puošybą bei profesionalių menininkų darbų parodas. Vėliau dvaro salėje solinį koncertą surengė jaunasis talentas Rokas Makštutis (klarnetas) bei Jolita Makštutienė (fortepijonas). Po to klausytojų laukė programa „Valanda operos“. Skambėjo prancūzų, vokiečių, lietuvių, žydų kompozitorių kūriniai.

 

Jolita Makštutienė

Spalio 8 d. 10 val. maloniai kviečiame į Respublikinę konferenciją „Muzika kultūros, mokslo, švietimo, žmogaus raidos procesuose“, kuri vyks Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje.

Nuo 1998 metų rugsėjo 22 d. švenčiama tarptautinė diena  be automobilio. Šios dienos tikslas atkreipti dėmesį į tai kaip automobiliai teršia mūsų orą ir aplinką. Lietuvoje ir pasaulyje inicijuojamos įvairios akcijos skirtos šiai dienai paminėti.

 

Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis prisidėjo prie šios akcijos ir rugsėjo 16 dieną į gimnaziją atvyko su įvairiomis transporto priemonėmis: dviračiais, paspirtukais, riedučiais, riedlentėmis. Mokyklos lauko sporto salėje akcija prasidėjo mokinių mankšta, apšilimu. Po mankštos jie kartu su savo mokytojomis įveikė specialią trasą. Patys aktyviausi  mokiniai nuvažiavo ne vieną dešimtį ratų.

 

Džiaugiamės aktyviu mokinių ir mokytojų dalyvavimu šioje akcijoje !

 

Egidijus Janulaitis

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12 klasės mokiniai Marija Vaitkutė ir Karolis Teodoras Uus (mokytoja Marija Gustainienė) dalyvavo respublikinio rašinio konkurse ,,Kaip supranti  sakinį ,,Kultūra skleidžiasi per kūrybą ir tarnavimą bendruomenei?" Konkursas skirtas  Pasaulinei kultūros dienai paminėti.  Mokiniai buvo puikiai įvertinti ir jie turėjo savo pranešimus skaityti tarptautinėje konferencijoje, tačiau dėl pandemijos konferencija neįvyko. Telieka džiaugtis mokinių talentais ir linkėti jiems sėkmės per egzaminus. 

Mokytoja Marija Gustainienė

 

 

 

 

 

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje beveik du mėnesius vyko aktyvioms moksleivių pertraukoms skirtas tinklinio turnyras. Šiame turnyre dalyvavo gimnazijos klasių mokinių komandos.

 


 

Balandžio 24 dieną vyko tradicinis "Kauno maratonas 2022". Šiame renginyje šiemet startavo ir mūsų gimnazijos mokinys Matas Verbickas, kuris kartu su savo tėčiu Pauliumi nusprendė dalyvauti 5 km distancijos bėgime.
Matas, mūsų gimnazijos patriotas, 5 kilometrų bėgimą jis savanoriškai nusprendė įveikti vilkėdamas Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos sportiniais marškinėliais.
Matas su tėčiu finišą pasiekė aplenkę daugiau negu puse visų bėgimo dalyvių.
Ačiū Matui už fizinį aktyvumą ir gimnazijos vardo garsinimą !!!
Mokytojas  Egidijus Janulaitis
 
 

Balandžio 13 d. gimnazijos Didžiojoje salėje koncerte „Skambantis pavasaris 2022“ su malonumu klausėmės fortepijoninės solo bei fortepijoninių ansamblių muzikos. Koncerto pradžioje muzikavę gimnazijos abiturientai simboliškai perdavė muzikavimo estafetę gimnazijos pradinukams, linkint mažiesiems sėkmingai mokytis, siekti profesinių aukštumų bei pagroti daug gražios muzikos, kuri džiugintų tiek juos pačius, tiek klausytojus. Tikime, kad klausytojai, dauguma jų buvo mokinių tėvai, artimieji bei draugai, patyrė daug puikių įspūdžių. Dalinamės koncerto akimirkomis....

 

 

 

Balandžio 9 d. gimnazijoje įvyko I - asis respulbikinis jaunųjų akordeonistų festivalis "AccoFest". 
Labai džiaugiamės, kad festivalyje dalyvavo 36 dalyviai iš skirtingų Lietuvos respublikos meno ir muzikos mokyklų, gimnazijų bei konservatorijų. 
 
 
 
 
 

5b klasės mokiniai (auklėtoja Marija Gustainienė) dalyvavo edukacinėje programoje ,,Seku paskui pasaką" Vaikų literatūros muziejuje. Mokiniai apsirengė pasakų personažais ir kūrė vaidinimą. Geriausių vaidmenų atlikėjai apdovanoti prizais - knygomis. Tai didelė paskata eiti gilyn į pasakų šalį ir lavinti vaizduotę, turtinti žodyną.

Mokytoja Marija Gustainienė
 
 
 
 

Balandžio 7 dieną  Šiaulių  koncertų  salėje „Polifonija“ buvo surengtas  Kauno kvarteto ir Juozo Naujalio muzikos gimnazijos  Ia klasės mokinės  Kamilės Palekauskaitės  koncertas.

Kauno kvartetui pagrojus  graudžią ukrainiečių  kompozitoriaus A.Skoryk  „Melodiją“, Kamilės Palekauskaitės įkvėptai atliktas J.Haydno  Koncertas D-dur nuskambėjo kaip gėrio ir pergalės prieš  blogį  triumfas. Visa tai pajutę klausytojai jaunąją atlikėją apdovanojo gausiais aplodismentais.

Mokytoja Birutė Kumpikienė

 

 

   

 

 

                                                                                            

Pučiamųjų instrumentų šventė! Laureatai, laureatai, laureatai!

Balandžio 1-2 dienomis mūsų mokyklos jaunieji pūtikai skynė laurus XXIX respublikiniame Juozo Pakalnio konkurse. Šiais metais konkursas buvo rengiamas Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje. Pirmą konkurso dieną mokyklą gausiai atstovavo mediniai pučiamieji - fleitos, obojus, klarnetai ir fagotai.

 

 

 

 

 

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai prisijungė prie Kauno mokyklų žaidynių ir dalyvavo joms skirtame 5-8 klasių kvadrato turnyre.
 
 

Balandžio antrą dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Muzikos garsai“, pripildęs  gimnazijos skliautus  fortepijono muzikos garsų ir puikių emocijų. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11