SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

XXVI TARPTAUTINIS JAUNŲJŲ MUZIKŲ FESTIVALIS „KAUNAS 2017“

kovo 29 – balandžio 1 d.

 

KOVO 29 D. PRADEDAMASIS KONCERTAS

Atlikėjai

KAUNO JUOZO NAUJALIO MUZIKOS GIMNAZIJOS SIMFONINIS ORKESTRAS
Meno vadovas ir dirigentas Jonas Janulevičius

Solistai:
IGNAS ŠČESNULEVIČIUS (obojus)
TUMAS RAZMUS (klarnetas)
VALENTINAS REZNIČENKIO (valtorna)
NAGLIS NORKEVIČIUS (fortepijonas)
JOANA JANULEVIČIŪTĖ (fortepijonas)
RADVILĖ STONYTĖ (smuikas)
ROKAS JURKUS (gitara)

Dirigentas JONAS JANULEVIČIUS

     Š. m. kovo 16 d. gimnazijoje buvo paminėta „KNYGNEŠIO DIENA“. Tai tradicinis gimnazijos bibliotekos renginys nuo 2004 metų. Dainavo gimnazijos choras, vadovaujamas Dalios Jurkonienės, deklamavo pradinių klasių mokiniai. Savo kūrybą pristatė mokytojos Aurelija Inokaitienė ir Aušra Gelusevičienė bei renginio viešnios - poetės Zenė Sadauskaitė ir Julija Augustauskienė. Ketvirtokai padeklamavo savo mokytojos Ramunės Jarockos eilėraščius. Pirmą kartą pradinukų choras padainavo dainą „Gimtinė - kur aš ir tu“,  žodžiai ir muzika Vitos  Paleckienės, koncertmeisterė Jurgita Ačienė.

    Geriausiems skaitytojams buvo įteiktos padėkos.

    Akcijoje „Sutikime Kovo 11-ąją su jaunimu ir kitaip“ Kauno autobusų stotyje, š. m. kovo 11 dieną dalyvavo styginių kvartetas „Mozaika“ (vad. I. Klusaitė) ir mišrus choras „Cantica“ (vad. R. Daugėla).

    J. Naujalio ir Maironio „Jaunimo giesmė“ nuskambėjo kitaip (aranžuotė Modestyno), buvo pateikta flashmob'o forma.

    Pasirodymas nufilmuotas ir sukurtas video klipas (režisūra ir montažas J. Nosovo), kurį LRT pademonstravo „Panoramos“ metu.

 

    Š. m. kovo 26 d. gimnazijos mokiniai Amelija Lapinskaitė, 4a kl. ir Simonas Miknius, 7a kl. su mokytojais Birute Kumpikiene, Vitaliu Žemaičiu ir Marta Lapinskiene koncertavo Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiančiame koncerte „Dedikacija Maestro“.

    Akimirkos is Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vykusio solinio dainavimo ir balso lavinimo moksleivių konkurso skirto Stasio Šimkaus 130-sioms gimimo metinėms paminėti. Dalyviai, laureatai ir jų mokytojai.

     Kovo 9 dieną gimnazijoje sulaukėme ypatingų svečių - į tradicinį festivalį „Meilė Tėvynei mažoj širdelėj“ susirinko virš dviejų šimtų Kauno miesto darželinukų. Tai jau septynioliktus metus vykstantis renginys, skirtas Lietuvos valstybei svarbioms datoms - vasario 16 d. bei kovo 11 d. - atminti. Festivalis skatina visus Kauno miesto ir rajono darželius, lopšelius – darželius pažinti Lietuvos istoriją atliekant lietuvių dainas ir piešiant piešinius apie savo kraštą. Šiais metais projekte dalyvavo net 28 darželiai ir lopšeliai su savo auklėtiniais, parodoje eksponuoti 14 jaunųjų dailininkų darbai, o koncerte pasirodė 230 dainininkų. Festivalis jau turi savo ištikimiausius dalyvius, vieni iš jų lopšeliai – darželiai  ,,Spragtukas“, ,,Atžalėlė“, ,,Ežiukas“. 

    Projekto autorė yra mokytoja Ramunė Jarocka, organizuoti šventę jai padeda mokytojos Aurelija Inokaitienė ir Dalia Kiškienė. Be to, svečius pasitiko skambus gimnazijos jaunučių choras (vadovė Dalė Jurkonienė, koncertmeisterė Jurgita Ačienė).

    4b klasės mokiniai (mokytoja Violeta Valienė) lankėsi Maironio muziejuje. Ekskursijos metu susipažino su Maironio butu, eksponatais, baldais, kuo ypatingos svetainės, sužinojo kiek seserų turėjo poetas, koks ypatingas paveikslas puošia miegamojo sieną. Specialiai parengtame sąsiuvinyje mokiniai atliko užduotis. Apie šią programą rašė mokiniai: ,,Maironio namuose labai nuoširdūs žmonės, todėl blogos nuotaikos eiti nederėtų".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15