SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1 2 3 4

     2a klasės mokiniai (mokyt. E.Stankevičienė) dalyvavo edukaciniame užsiėmime "Rašto istorija", kurį  vedė "Nežiniuko akademijos" edukatorė Skaidra Grabauskienė. Antrokai susipažino su senovės egiptiečių, graikų, kinų, vikingų, baltų raštu ir simboliais, bandė patys tapti senovės raštininkais.

    1a klasės mokiniai edukaciniame užsiėmime "Ar muzika spalvota?", kurį rugsėjo 22 d. vedė dr. VDA Kauno fakulteto lektorė, tapytoja Jovita Varkulevičienė. Pirmokėliai įdėmiai klausė pasakojimų apie dailinkų M.K. Čiurlionio ir V.Kandinskio naudotas spalvas tapyboje ir sukūrė savo puikius darbus.

    2017 m. rugsėjo 20 d. 4a klasės mokiniai su mokytoja D.Gineikiene vyko į Molėtų kraštą. Mokiniai aplankė  A.Truskausko gamtos ir medžioklės ekspoziciją bei Ežerų žvejybos muziejų, kur galima pamatyti įvairius žvejybos įrankius, kuriais žvejojo Rytų Lietuvos žmonės IX a pabaigoje. Vėliau patys drąsiausi pakilo į Labanoro apžvalgos bokštą. Taip pat aplankė Lietuvos Etnokosmologijos muziejų, kur kiekvienas mokinys paėmė į rankas kosminį ateivį - tikrą meteoritą, pasigrožėjo Visatos vaizdais, pakilę į 30 metrų aukštį esančią apžvalgos aikštelę, žvalgėsi po nuostabias Aukštaitijos apylinkes. Mokiniai aplankė etnografinę sodybą Senosios dangaus šviesulių stebyklą, kur sudalyvavo įdomioje edukacijoje. Į Kauną mokiniai grįžo kupini gerų emocijų, įgiję naujų žinių bei pasigrožėję kerinčiu Aukštaitijos kraštovaizdžiu.

     Š. m. rugsėjo 23 d. muzikos teorijos skyriaus mokytojai pakvietė kolegas ir gimnazinių klasių mokinius į kelionę po Trakų apylinkes. Svarbiausias edukacinės išvykos tikslas buvo susipažinti su Trakų pilies muziejaus surengta paroda „Lietuvos laisvės kūrėjai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui atminti.

  Mokytoja Birutė Landsbergytė suplanavo įdomų ekskursijos maršrutą: aplankyta LDK Vytauto Didžiojo gimimo vieta Senuosiuose Trakuose, grafų V. ir K.Tiškevičių dvaro sodyba ir parkas bei jų funduota bažnyčia Lentvaryje.

 

 

 

 

  

    Saulėta rudens diena, daug judėjimo ir informacijos, vietovės, menančios Lietuvos istorinių asmenybių gyvenimą ir veiklą, – šie įspūdžiai, manau, išliks visiems kelionės dalyviams.  O teorijos skyriaus mokiniai turėjo ir profesinio peno – vėliau jie surengė istorijos parodos aptarimą.

1 2 3 4