Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 

 

          2020 m. kovo 6 d. pradinių klasių mokiniai turėjo įsimintiną pažintinę pamoką su Lietuvos Šauliais - Vytauto Didžiojo 2 rinktinės nariu Mindaugu Bajoru ir kuopos vadu Zenonu Šalna (4a klasės mokinio Jurgio Bajoro  tėčiu ir seneliu). Jaunieji gimnazistai išsiaiškino, kad šaulys – Tėvynės gynėjas, kuris savo užduotis atlieka ne tik su ginklu rankose, bet, visų pirma, naudodamasis savo protu. Mokiniai susipažino su  ekipuotės komplektacija, karine maskuote, matavosi šalmą, laikė rankose ginklą ir sužinojo daugybę paslapčių apie šaulio veiklą ir gyvenimo būdą.

         Svečius išlydėjusi 4a klasės auklėtoja Eglė Mažeikaitė jau turėjo visą būrį mokinių, norinčių ne tik saugoti ir ginti Tėvynę, bet ir groti kariniame orkestre.

 

         2020 m. kovo 4 d. gimnazijoje  šurmuliavo jau tradicine tapusi Kaziuko mugė. Mugei ruošėsi pradinių klasių mokiniai. Prekyba virte virė, daugiausia buvo prekiaujama įvairiausiais kepiniais, rankų darbo įvairiais dirbiniais: popierinėmis gėlėmis, kurių viduryje puikavosi spalvingi saldainiai, mezginiais,  papuošalais iš karoliukų, velykiniais suvenyrais. Retas namo grįžo tuščiomis rankomis, nešėsi namiškiams lauktuvių iš Kaziuko mugės bei  daug malonių įspūdžių.

 

 

2020 metų kovo 3 dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių meninio skaitymo konkursas "Žodžiai iš širdies".

 

 

 

 

          2020 metų kovo 1 d. Rokas ir Stasys Makštučiai grojo KTU Auloje Frankofonijos mėnesio atidarymo proga. Bičiuliškai pasveikinusi visus susirinkusius, Birutė Strakšienė, KTU Prancūzų kultūros centro direktorė paminėjo, jog šių metų atidarymas jai yra ypač brangus, dėl jame dalyvaujančių žmonių. Visų pirma, aktorės ir režisierės Inesos Paliulytės, kuri savo gebėjimais praturtina toli gražu ne pirmą Frankofonijos renginį bei Makštučių šeimos narių, Stasio, Roko ir Jolitos, atlikusių be galo gražius ir visiems frankofonams pažįstamus prancūzų kompozitorių François Devienne, Francis Poulenc, Paul Jeanjean, Joseph Kosma kūrinius. Renginiu taip pat mėgavosi dar vienas visiems žinomas prancūzų kultūros mylėtojas – KTU rektorius frankofonas Eugenijus Valatka, didelis prancūzų poeto Žako Prevero eilėraščių gerbėjas.

 

 https://francophonia.vdu.lt/prasideda-isskirtinis-frankofoniskojo-kovo-menuo/

 

 

 

          2020 metų vasario 27 d. mūsų gimnazijoje vyko Kauno miesto 6-ų klasių mokinių matematikos viktorina „Linksmi ir išradingi“. Viktorinoje dalyvavo 10 komandų.

          I vietą laimėjo Žaliakalnio progimnazijos komanda.

         II vieta pasidalino mūsų gimnazijos ir Bernardo Brazdžionio mokyklos komandos,

               III vietą„Vyturio“ gimnazija ir Kazio Griniaus progimnazija.

          Mokiniai susidomėję sprendė įdomias ir neįprastas užduotis, o kol buvo skaičiuojami rezultatai, mūsų šeštokai surengė mokykloms svečiams trumpą, bet smagų koncertą.

 

        

 

         

 

          Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijos vadovo 2020 m. kovo 3 d. sprendimu Nr. V – 259 „Dėl rekomendacijų riboti masinius renginius“,

 

PROJEKTO

„MEILĖ TĖVYNEI MAŽOJ ŠIRDELĖJ“

BAIGIAMASIS KONCERTAS PERKELIAMAS

IŠ KOVO 10 D. Į GEGUŽĖS 6 D.

 

Organizatoriai

 

          "Kibernetinis saugumas" - mūsų pradinukai šios sąvoką jau žino ir stengiasi suvokti jos svarbą.  4a klasės mokinio Jurgio Bajoro  (mokytoja Eglė Mažeikaitė)  tėveliai suorganizavo paskaitą vaikams apie saugų naršymą internete, taip norėdami apsaugoti vaikus nuo kibernetinių atakų. Juk vaikai, dažnai patys nesuvokdami socialiniuose tinkluose, elektroniniame pašte parašo daugiau nei privalo. 

 

 

 

 

 

          Vasario 17 dieną į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją susirinko gausus – beveik keturiasdešimties- muzikuojančio jaunimo būrys iš įvairių Lietuvos miestų. Nepilną savaitę vyko II - ieji J. Naujalio tarptautiniai kamerinės muzikos kursai, kurių metu Lietuvos ir užsienio pedagogai dirbo su jaunaisiais muzikais. Šių  unikalių Lietuvai kursų  sumanytoja ir meno vadovė Ilona Klusaitė subūrė puikią pedagogų komandą.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12