Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1 2 3 4 5 6

    Š.m. lapkričio 15 d. 1a, 2b ir 3a klasių mokiniai ir mokytojos R. Jarocka, V. Lerner ir R. Grigaliūnaitė lankėsi Kauno Lėlių teatro muziejuje. Edukacinio užsiėmimo „Peliuko pasakų dirbtuvėlės" metu vaikai sužinojo, kas spektakliams kuria tekstus, rūbus, dekoracijas, muziką. Mokiniai kartu su peliuku Padūkėliu kūrė pasaką, grojo, vaidino, susipažino su lėlėmis. 

    Užsiėmimo pabaigoje vaikai atsakė į aktorės užduotus klausimus. Teisingai atsakiusieji buvo apdovanoti prizais, o  „aktoriai" - knygelėmis.

 

    Lapkričio 9 dieną gimnazijoje svečiavosi Zalcburgo „Mozarteum“ universiteto prof., Lietuvos muzikos ir teatro akademijos garbės daktaras dr. Josef Wallnig. Didžiojoje salėje koncerto-susitikimo pradžioje profesorių pasveikino gimnazijos mokiniai surengę trumpą koncertą. Savo interpretacinę muzikinę kultūrą demonstravo Paulina Banaitytė 7b kl. (mokytoja Milda Pupelienė), Airinė Taučaitė IIIa kl. (mokytoja Rasa Rinkevičiūtė), Rapolas Bartulis Ia kl. (mokytojas Vitalius Žemaitis). Susitikimo pabaigoje prof. dr. Josef Wallnig su gimnazijos mokiniais atliko L. Mozarto "Vaikiškos simfonijos fragmentus".

     Š.m. Lapkričio 14 dieną, bendradarbiaujant su Kauno miesto bendruomenės pareigūnais Dariumi Joneikiu ir Aira Ramoniene, buvo suorganizuota akcija "Būk saugus" 1-4 klasių mokiniams, kurios metu, pareigūnai skaitė moksleiviams paskaitą apie saugų elgesį kelyje. Mokiniams buvo rodoma vaizdinė medžiaga, kurioje jie galėjo stebėti kasdienes situacijas kelyje. Pareigūnas Darius Joneikis mokiniams užduodavo įvairius klausimus, į kuriuos atsakius teisingai - įteikdavo dovanų. Mokiniai intensyviai įsitraukė į diskusijas ir noriai atsakinėjo į klausimus. Po paskaitos kiekvienas mokinys gavo dovaną - savo paties išsirinktą atšvaitą, kuriuo galės save apsaugoti prisiklijavęs prie norimo objekto: kuprinės, striukės.

   

  Socialinė pedagogė Gintarė Ciegytė

    Š.m. Lapkričio 8 dieną, bendradarbiaujant su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, buvo suorganizuota "Alkoholio vartojimo prevencinė paskaita", 5-10 klasių mokiniams, kurią vedė kviestinis lektorius Robertas Palionis. Paskaitos metu mokiniams buvo paaiškinta, kas įtakoja pripratimą prie narkotinių ir psichotropinių medžiagų, alkoholio. Mokiniai galėjo vaizdžiai pamatyti, kaip vyksta priklausomybės vystymosi procesas, kokie veiksniai įtakoja priklausomybės atsiradimą. Mokiniai stebėjo video medžiagą, galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus.

 

    Socialinė pedagogė Gintarė Ciegytė

    Lapkričio 8 d. 4a klasės mokiniai su mokytoja D. Gineikiene lankėsi M.K.Čiurlionio muziejuje. Apžiūrėjo menininko tapytus paveikslus. Ieškojo juose paslėptų ženklų. Įspūdį paliko visiems atpažįstami paveikslai kaip "Ramybė", "Bičiulystė", "Karaliai. Pasaka", "Rex" ir daugelis kitų. Pabaigoje patys galėjo sukurti darbelius ant popieriaus lapo.

      Š.m. spalio 27-ąją dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos bendruomenė prisiminė ir pagerbė buvusius mokytojus ir mokyklos darbuotojus koncertu–minėjimu „Uždekime žvakę tiems, kurie išėjo...“

     Mokytojos: Ramunė Varčikaitė-Jarocka, Aurelija Inokaitienė, Ieva Benetienė ir choro vadovas Rolandas Daugėla pakvietė gimnazijos mokytojus bei mokinius pabūti drauge ir, skambant muzikai, poezijai, prisiminti amžinybėn išėjusius šios mokyklos bendruomenės narius.

       Mokyklos chorų: „Cantica“, jaunučių choro giesmės sukūrė taurios ramybės nuotaiką, kurią tęsė mokinių ir mokytojų atliekami kūriniai. Mokytoja I. Klusaitė su svečiu E. Colucci atliko A. Piazzolla „Oblivion“, A. Chačaturian „ Lopšinė“ (mokytojų duetas- A. Lukoševičiūtė ir I. Benetienė), nuskambėjo ilgamečio mokyklos direktoriaus A. Ūso atminimui. Nuoširdžiai muzikavo ir gimnazijos mokinių styginių ansamblis, violončelininkė V. Sodaitytė (Ig.), pianistas A. Suchovas (Ig.), mokytojos A. Gelusevičienė ir R. Varčikaitė-Jarocka skaitė poeto J. Marcinkevičiaus ir savo sukurtas eiles.

     Ši graži tradicija puoselėjama mūsų gimnazijoje jau eilę metų ir suburia visus bendruomenės narius nuoširdžiam buvimui kartu.

 

Gabrielė Butvydaitė IIIa  kl.

      Doc., dr. R. Lipinaitytės studentų koncertas lapkričio 6 d. 15 val. gimnazijos Didžiojoje salėje.

    Spalio 25 d. 4a klasės mokiniai su mokytoja Dalia Gineikiene dalyvavo edukacinėje pilietiškumo pamokoje istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune. Pažino prieškarinės Lietuvos prezidentus, pasitikrino žinias apie valstybingumo simbolius. Žaidė interaktyvius žaidimus. Pabaigoje vienbalsiai sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.

    Spalio 11 d. Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje viešėjo iškilus Lietuvos muzikas – saksofonistas Petras Vyšniauskas. Žymus atlikėjas dalinosi savo patirtimi su jaunaisiais saksofonistais J. Naujalio muzikos gimnazijos, J. Gruodžio konservatorijos ir Kauno 1-os muzikos mokyklos auklėtiniais. Meistriškumo pamokose taip pat dalyvavo ir šių švietimo įstaigų mokytojai.

1 2 3 4 5 6