SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kviečiame birželio 13-14 d. atvykti į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos būsimų pirmokų pamokėles. Jos vyks nuo 9 iki 11 val. 202 kabinete. Prašome, kad vaikai atsineštų spalvotus pieštukus.

Pamokėlių metu vaikai susipažins su mokytojais, gimnazija, atliks įvairias užduotis.

Birželio 17 d. atvyks matuoti uniformų. Daugiau informacijos pavaduotoja@nmg.lt 

Norinčius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje kviečiame teikti dokumentus jau dabar:

  • stojantieji į 2-8, I-IV gimnazijos klases - iki 2022 m. birželio 2 d.
  • stojantieji į 1 klasę - iki papildomo priėmimo (rugpjūčio 26 d.)

 Stojamieji egzaminai:

  • 2022 m. birželio 4 d. - stojantiesiems į 2-8, I-IV gimnazijos klases
  • 2022 m. rugpjūčio 27 d.  - papildomas priėmimas į laisvas vietas visose klasėse.

Daugiau informacijos apie priėmimą rasite čia.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kauno valstybiniame lėlių teatre, Mažojoje salėje, vyko mūsų gimnazijos renginys ,,Muzikos ir žodžio erdvėse".

 

 

 

 

Balandžio Pirmoji pažymės kompozitoriaus Jozefo Haidno 290 -ąsias gimimo metines. Kovo 15 – ąją dieną gimnazijos Didžiojoje salėje vyko koncertras  VINI, SCRIPSI, VIXI – „Atėjau, kūriau, nugalėjau|. Tai kompozitoriaus citata apie savo kūrybą. Jozefas Haidnas su pasitenkinimu rašė muziką ir patyrė kūrybinių jėgų antplūdį. Apie tai byloja jo sukurta muzika ir gyvenimo faktai.

 

 

 

 

 

Kovo 18 dieną gimnazijoje vyresniųjų  klasių  pianistams meistriškumo pamokas vedė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė, koncertuojanti pianistė bei fortepijoninio trio „Kaskados“ narė Albina Šikšniūtė.

 

 

Yra konkursų, kuriuose išdrįsti dalyvauti jau būna pasiekimas, o pereiti į kitą etapą - laikoma dideliu laimėjimu.... galima drąsiai sakyti, kad toks šeštadienį ir buvo tarptautinis Jono Aleksos jaunųjų dirigentų konkursas Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje.

 

 

Sveikiname šauniuosius pirmokus ir antrokus dalyvavusius tarptautinėje KINGS olimpiadoje ir konkurse „Olympis 2022" rudenio sesijoje! Ir linkime sėkmės pavasario sesijoje!

 

 

 

Marija Vaitkutė, IV a. klasės mokinė, dalyvavo Lietuvos jaunųjų kalbininkų konkurse, skirtame kalbininkams Jonui Kazlauskui ir Antanui Lyberiui atminti. Už esė ,,Kodėl svarbu išsaugoti gimtąją kalbą?" ji apdovanota Prienų švietimo pagalbos tarnybos padėkos raštu, o mokytoja Marija Gustainienė - Prienų rajono savivaldybės padėkos raštu už mokinės parengimą.

Mokytoja Marija Gustainienė

 

 


 

  Kovo 11 – oji –  Nepriklausomybės atkūrimo diena, dovanojusi Lietuvos valstybei, jos žmonėms laisvę. Kad laisvė -  ne skambus žodis, šiandien suvokiama ir protu, ir širdimi – dėl jos kovoja Ukrainos žmonės.

  Kovo 10 dieną gimnazijos 5 – 12 klasių mokiniai sukūrė šiltą, šventišką nuotaiką ir šventė laisvę. Matas Verbickas, 6b klasės mokinys, kalbinęs gimnazijos mokinius,  jų mintis apie Lietuvą, tėvynę sudėjo į video koliažą. Vyko dainų-vaizdo klipų konkursas ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Mokiniai dainavo  ne tik žinomas, bet ir savos kūrybos dainas. Muziką ir žodžius savo klasės dainai sukūrė Ig klasės mokinys Linas Jasinskas, 8b klasės mokinė Alija Larbi.   Mokinių  atliekamas dainas papuošė nufilmuoti Kauno, Lietuvos vaizdai, klasės gyvenimo akimirkos. Po gražaus ir prasmingo pasirodymo patys mokiniai išrinko labiausiai patikusių dainų TOP penketuką. Visi turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos istoriją, kultūrą, kalbą – vyko protų mūšis ,,Švenčiame laisvę“. Kiekvienoje klasėje buvo išrinktas geriausiųjų trejetukas. Šventės pabaigoje  nuskambėjo A. Bražinsko ir P. Dabulskio daina Kaunui ,,Ąžuolais vainikuotas“. Dėkojame IIIg ir VIg klasių gimnazistams, vedusiems renginį, ir nuoširdžiai džiaugiamės kūrybiškais, mylinčiais savo šalį, gimtąjį Kauną, savo gimnaziją  mokiniais.

Projektas „Meilė Tėvynei mažoj širdelėj“ dvidešmt antrą kartą pakvietė Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos, Kauno miesto ir Kauno rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinius paminėti Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną: pakalbėti apie Lietuvos praeitį, dabartį ir ateitį, apie būtinybę gerbti, mylėti ir didžiuotis savo tėvyne ir jos žmonėmis, pasimokyti ir atlikti eilėraščius, dainas, skirtus Lietuvai-tėvynei.

Baigiamasis koncertas prasidėjo gimnazijos direktoriaus Raimundo Simanavičiaus pasveikinimu. Mūsų gimnazijos jungtinis atlikėjų ansamblis, sugiedojęs Lietuvos Respublikos himną, dar atliko „Žalia Lietuva“ (žodžiai Ramunės Jarockos, muzika Vitos Paleckienės), bei kompozitorės Brigitos Jurkonytės (buvusios mūsų gimnazijos mokinės) kūrinį – dainą „Lietuva“ Ramunės Jarockos žodžiais.

Jaunučių chorą parengė ir jam dirigavo Dalė Jurkonienė. Akomponavo koncertmeisteris Darius Kudirka (fortepionas), Faustina Moseičiuk, IIIa kl. (fleita), Paulina Banaitytė, IIIa kl. (smuikas), Liepa Razmutė, 7a kl. ir Povilas Garšanovas, 7b kl. (violončelė).

5a klasės mokiniai skaitė lietuvių poetų eiles.

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai, dailiai pasipuošę, dainavo, grojo ir šoko liaudies ratelius.

Gaila, kad aplinkybės vis dar trukdo mums susibiurti draugėn ir švęsti šventę kartu, tačiau projekto organizatorės: Ramunė Jarocka, Dalia Kiškienė, Aurelija Inokaitienė – nuoširdžiai dėkoja visiems projekto dalyviams ir kviečia pasižiūrėti ir pasiklausyti virtualaus koncerto čia:

https://www.youtube.com/watch?v=e9hyBr7coE8

 Mokytoja Aurelija Inokaitienė

 

 

Kovo 7-ąją dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 5-6 klasių mokiniai dalyvavo „Palestra" bėgimo varžybose.

„Palestra" bėgimo varžybas jau daugelį metų organizuoja ir inicijuoja Kauno kūno kultūros mokytojų asociacija, varžybose varžosi Kauno mokyklų mokiniai. Šiais mokslo metais dėl pandeminės situacijos „Palestra" varžybas kiekviena ugdymo įstaiga organizavo savo sporto salėse, sporto aikštynuose.
Iš 5a, 5b, 6a, 6b klasių buvo atrinkta po keturis mokinius: 2 berniukus ir 2 mergaites. Gimnazijos sporto salėje jie varžėsi tarpusavyje.
Po intensyvių ir atkaklių bėgimo varžybų išsiaiškinome varžybų nugalėtoją ir prizininkus, jais tapo:
1 vieta: Andrius Venckūnas 5b klasė;
2 vieta: Rasuolė Molytė 5b klasė;
3 vieta: Gustas Bartulis 6a klasė.
 
Visiems varžybų dalyviams įteiktos padėkos už dalyvavimą, prizininkams medaliai ir diplomai.
Varžybas organizuoti ir juose teisėjavo padėjo gimnazijos 12- tokų klasė, nuoširdžiai jiems dėkojame.
Džiaugiamės visais varžybų dalyviais, ačiū už pastangas !!!
Fotografavo Sofija Venskūnaitė IV klasė.
Mokytojas Egidijus Janulaitis
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Po ilgo laiko vėl grojame gyvai! 2022 m. kovo 5 d. 2 kl. mokinys Markas Merkevičius dalyvavo VII respublikiniame akordeonistų festivalyje "Laiko ritmu" Kauno I - oje muzikos mokykloje. Tai buvo pirmasis Marko festivalis! Marką paruošė mokytoja Agnė Daučianskaitė.

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11