Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

         

          2019 m. lapkričio 30 dieną Kaune, trylikoje gražiausių Kauno miesto salių tuo pačiu metu muzikavo penki šimtai jaunųjų pianistų iš visos Lietuvos. Taip smagiai ir muzikaliai praskambėjo XIX – asis respublikinis meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų Festivalis – Maratonas, kurį kasmet organizuoja Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija. Jame fortepijonu skambino moksleiviai iš 37 meno ir muzikos mokyklų. Džiugu, kad Festivalyje – Maratone dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijai atstovavo mokytojos Rasos Rinkevičiūtės mokinys Henry Chapman, mokytojos Sonatos Pakutkienės mokinė Elzė Povilaitytė ir mokytojos Aušros Klovaitės Berezinienės mokinės Ugnė Vaičekauskaitė, Ana Somova ir Danielė Banišauskaitė.

          2019 m. lapkričio 28 dieną, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos IIa klasės mokinys Rokas Makštutis (klarnetas, mok.Vitalius Žemaitis) grojo Vilniaus Filharmonijos organizuotame koncerte "Menų pakylėti". Koncertas vyko Palangos Kurhauze, kuriame M.Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo "Pagalba Lietuvos vaikams" stipendininkai grojo kartu su Vilniaus Valstybiniu kvartetu. Koncerto metu dailininkė J.Stauskaitė tapė paveikslus, kuriuose atsispindėjo skambančios muzikos sukeltos emocijos.

 

 

 

KVIEČIAME DALYVAUTI VARINIŲ PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ MEISTRIŠKUMO KURSUOSE,

 

„TECHNINĖS UŽDUOTYS, STILIAUS YPATUMAI

IR MENINIAI ATLIKIMO IŠŠŪKIAI“

 

Kursus ves Lozanos universiteto (Šveicarija) profesorius, solistas,

Prancūzijos trombonininkų asociacijos prezidentas daugelio

meistriškumo kursų ir autorinių paskaitų lektorius

 

JACQUES MAUGER

 

2019-11-29 13 val. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

 

Pedagogams bus įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

 

https://www.kpkc.lt/seminarai/register.php?id=3317&date=4350

         

 

          2019 metų lapkričio 24 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos  IIa klasės mokinys Rokas Makštutis (klarnetas, mokytojas Vitalius Žemaitis) su valstybiniu Vilniaus kvartetu grojo  Vilniaus fortepijono festivalio koncerte, "Maestra ir jaunieji talentai" .

          2019 m. lapkričio 23 dieną Agnės Daučianskaitės akordeono klasės mokiniai - Karolis Gelažius ir Eglė Sliesoraitytė dalyvavo I - ajame respublikiniame akordeonistų konkurse "Akordeono virtuozų fiesta" Garliavos meno mokykloje.

          Konkurse dalyvavo dalyviai iš daugelio Lietuvos muzikos mokyklų - Kupiškio, Tauragės, Pabradės, Vilniaus, Lazdijų, Vievio, Elektrėnų, Kauno, Šiaulių ir kt. Konkursas buvo suskirstytas į solo ir ansamblių kategorijas, kuriose dalyvavo jaunieji akordeono muzikos atlikėjai.

          Kategorijoje B 3 klasės mokinė Eglė Sliesoraitytė užėmė II - ąją vietą, o D kategorijoje 7 klasės mokinys Karolis Gelažius užėmė III - ąją vietą. Konkurso dalyvius vertino kompetentingi ir profesionalūs akordeono specialybės profesoriai ir mokytojai."

 

Teksto ir fotografijų autorė mokytoja Agnė Daučianskaitė

 

 

          Su nepaprastai spalvingais paskutiniais medžių lapais, įgavęs artėjančios žiemos siurprizų žavesio, įsiveržė į Juozo Naujalio muzikos gimnazijos koncertų salę 20-asis ARCO festivalis-konkursas.  Stygininkų festivalis-konkursas ARCO - vienas iš ilgiausiai vykstančių muzikinių projektų ne tik Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, bet ir Lietuvoje. Projekto sumanytoja  ir organizatorė – smuiko mokytoja Laimutė Bliujienė jau dvidešimtą kartą iš visos Lietuvos muzikos ir meno mokyklų sukviečia styginiais instrumentais grojančius vaikus. Jai talkina smuiko mokytojos Akvilė Brazauskienė ir Karolina Palekauskienė.

          2019 m. lapkričio 20 dieną vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų I-II gimnazijos klasių mokinių PROTŲ MŪŠIS ,,Kalba valdo net karaliùs“, kurį organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Mūsų gimnazijos komanda –

                                  Paulina Banaitytė(Ia),

                                  Gabrielė Santockytė(Ia),

                                  Erika Švenčionytė(IIa),

                                  Simonas Ščerbinskas(IIa)

                                                                             –  laimėjo garbingą II vietą.

          2019 metų lapkričio 8- 17 dienomis Vilniuje vykusiame VIII tarptautiniame M.K.Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse dalyvavo trys Juozo Naujalio muzikos gimnazijos absolventės , šiuo metu studijuojančios Didžiosios Britanijos aukštosiose muzikos mokyklose. Tai Monika Mašanauskaitė, Karolina Pancernaitė, ir Gabrielė Sutkutė.

 

          2019 metų lapkričio 15 dieną Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje vyko III respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų konkursas „CELLO VIRTUOSO“, kuriame puikiai pasirodė mūsų gimnazijos muzikantai.

         Džiaugiamės puikiais pasirodymais ir apdovanojimais Mūsų gimnazijos violončelininkai - Pranas Razmus, Liepa Razmutė ir Vaiva Sodaitytė puikiai atstovavo mokyklą ir pelnė aukštus apdovanojimus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10