SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kviečiame birželio 13-14 d. atvykti į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos būsimų pirmokų pamokėles. Jos vyks nuo 9 iki 11 val. 202 kabinete. Prašome, kad vaikai atsineštų spalvotus pieštukus.

Pamokėlių metu vaikai susipažins su mokytojais, gimnazija, atliks įvairias užduotis.

Birželio 17 d. atvyks matuoti uniformų. Daugiau informacijos pavaduotoja@nmg.lt 

Norinčius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje kviečiame teikti dokumentus jau dabar:

  • stojantieji į 2-8, I-IV gimnazijos klases - iki 2022 m. birželio 2 d.
  • stojantieji į 1 klasę - iki papildomo priėmimo (rugpjūčio 26 d.)

 Stojamieji egzaminai:

  • 2022 m. birželio 4 d. - stojantiesiems į 2-8, I-IV gimnazijos klases
  • 2022 m. rugpjūčio 27 d.  - papildomas priėmimas į laisvas vietas visose klasėse.

Daugiau informacijos apie priėmimą rasite čia.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Sausio 13 - ta diena – tai drąsos, vieningumo ir kovos už laisvę simbolis. Šią dieną mokyklos bendruomenė padėkojo tiems, kurie ryžtingai gynė Tėvynę. Gimnazijos kieme, žvakių šviesoj, vieningai nuskambėjo Lietuvos Respublikos himnas, o didžiojoje salėje vyko minėjimo koncertas. Jautriai skambėjo lietuvių poetų eilės ir gimnazistų atliekami muzikos kūriniai. Minėjimo metu vyravo šilta tyla ir pagarba tiems, kurių dėka šiandien gyvename laisvoje Lietuvoje.

 

Sofija Venskūnaitė IV a.

 

 

 

Gruodžio 14 dieną Kauno A.Kačanausko muzikos mokykloje vykusiuose pianisto  Roberto Lozinskio meistriškumo kursuose pasirodė trys mūsų gimnazijos moksleiviai:
Ieva Liumparaitė 7 kl., mokyt. I.Benetienė
Naglis Norkevičius I a., mokyt. R.Krėpštienė
Domas Smirnovas IV a., mokyt. M.Lapinskienė 
 
Robertas Lozinskis - J. Naujalio muzikos gimnazijos absolventas,  vienas ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos pianistų, tarptautinių konkursų laureatas, tarptautinio fortepijoninės muzikos festivalio bei meistriškumo kursų „Kaunas Piano Fest" įkūrėjas bei vadovas, NMA Muzikos sekcijos vadovas, nuolat  koncertuojantis solo ir su pasaulinio lygio orkestrais, taip pat yra Trio Agora narys.
 
Mokytoja Marta Lapinskienė
 
 
 
 
 
 
 
 

Stebuklai prasidėjo! Pas mūsų šauniuosius pradinukus atvyko pats Kalėdų Senelis! Sakė, kad išgirdo nuostabiai grojančius ir šokančius vaikučius. Todėl pirmiausia ir skubėjo į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją. Kalėdų Senelis vaikus mokė Elfų šokio, o vaikai atsidėkodami eilėraščius deklamavo. Varpeliams suskambėjus - klasėse dovanėlės byrėjo!

Ir labai dėkojame gimnazistui Ernestui Valioniui, kad pirmas pamatė Kalėdų Senelį ir parodė kelią į mūsų gimnaziją, kur jau laukė visas būrys Naujaliukų!
 
 
 
 
 
 
Gruodžio 16 dieną vyko 5-8; I-IV gimnazinių klasių mokinių „Sporto viktorina 2021".
Mokiniai raštu atsakinėjo į 50 įvairių su sportu, fiziniu aktyvumu ir fizinio ugdymo pamoka susijusių klausimų.
Ačiū mokiniams už aktyvų dalyvavimą, pademonstruotas žinias ir visų saugumo reikalavimų (kaukių dėvėjimo, atstumų skirtingų klasių mokiniams) laikymąsi.
Skelbiame prizininkus 5-8 ir I-IV gimnazinių klasių kategorijose:
 
1 vieta: Dovydas Ščerbinskas 8 a.
2 vieta: Gerda Butkutė 7 b.
3 vieta: Adomas Vitkus 5 b.
 
1 vieta: Karolis Uus IV a.
2 vieta: Linas Jasinskas I a.
3 vieta: Sofija Venskūnaitė IV a.
 
Sveikiname dalyvius ir prizininkus !!!
 
Mokytojas Egidijus Janulaitis
 
 
 
 
 
 

Šaunus pulkas mokytojos Eglės Mažeikaitės vadovaujamų antrokų šiemet pasinėrė į sudėtingiausių galvosūkių pasaulį, kurį pastatė tarptautinė informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ bendruomenė. Rezultatai nustebino ne tik mokinius, bet ir mokytoją. Pasirodo, kad kartais galima atrasti gebėjimus ten kur visai nesitiki.

 

Geriausiai iš antrokų pasirodė: Elžbieta Banaitytė, Urtė Gužauskaitė ir Luka Senkutė.

 

Atskirai norėtųsi padėkoti ir pasveikinti „Draugų“ kategorijoje išdrįsusį sudalyvauti 8a klasės mokinį Dovydą Ščerbinską  ir „Jaunių“ kategorijoje - IIa gimnazijinės klasės mokinę Viltę Kišonaitę.

 

Informacinių technologijų mokytojas

Arnoldas Paleckis

 

 

Su gražia muzika ir šaunia kompanija smagu laukti Šv. Kalėdų! 
 
J. Naujalio muzikos gimnazijos mokinės U. Vaičekauskaitė, A. Benokraitytė, D. Banišauskaitė, A. Somova ir V. Kišonaitė šiuo originaliu Algirdo Klovos kūriniu dalinasi kūrybinės bendrystės džiaugsmu ir sveikina visus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis!
Mokytojos Rasa Rinkevičiūtė ir Aušra Klovaitė - Berezinienė
 
 

Gruodžio 9-ta diena Juozo Naujalio muzikos gimnazijos fleitininkams buvo išskirtinė ir prasminga. Vis tik, po ilgokos renginių bei koncertų pertraukos, buvome pasiilgę gyvo bendravimo, garsų bei emocijų, kas ypatingai aktualu scenos ir meno žmonėms. Džiugu, kad kelis kartus planuotas ir dėl nepalankių aplinkybių atidėliojamas seminaras- meistriškumo pamokos su perspektyviu, koncertuojančiu fleitininku J. Mačiu šį kartą įvyko!!!

 


    

 

 


 

 

2021m. gruodžio 3 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 75 - mečio minėjimas - koncertas. Vakaro metu vyravo jauki, šilta šeimyniška atmosfera, kuo ir garsėja J. Naujalio muzikos gimnazija. Manau, dabartiniai gimnazijos mokiniai, stebėję koncertą, galėjo iš arti susipažinti su alumnais; o solistų ir dirigento pasisakymai turėtų įkvėpti jaunuosius ,,naujaliukus” gerbti ir garsinti  mūsų Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją.

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11