Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

https://www.atea.lt/wp-content/uploads/2020/03/microsoft-teams-2.jpg

 

 

 

 

2021 metų sausio 27 dieną 14.00 val.

vyks mokytojų tarybos posėdis naudojant Teams

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 

 

 

 

 

          Vasario 17 dieną į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją susirinko gausus – beveik keturiasdešimties- muzikuojančio jaunimo būrys iš įvairių Lietuvos miestų. Nepilną savaitę vyko II - ieji J. Naujalio tarptautiniai kamerinės muzikos kursai, kurių metu Lietuvos ir užsienio pedagogai dirbo su jaunaisiais muzikais. Šių  unikalių Lietuvai kursų  sumanytoja ir meno vadovė Ilona Klusaitė subūrė puikią pedagogų komandą.

 

 

 

 

 

     2020 metų vasario 18-21 dienomis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyks edukacinis projektas vaikams ir jaunimui „II-ieji tarptautiniai J. Naujalio kamerinės muzikos kursai“. Jų metu Lietuvos bei užsienio muzikos profesionalai pedagogai suteiks moksleiviams galimybę tobulintis kamerinių ansamblių srityje. Projektas kviečia pedagogus prisidėti prie kamerinio muzikavimo sklaidos, o jaunimą - pasisemti unikalios patirties bei žinių.

 

 

 

 

Trys broliai – trys klarneto virtuozai. Su išskirtine Makštučių „klarnetininkų dinastija“ – broliais Antanu, Stasiu ir Roku Makštučiais sausio 30 d. viena scena dalinosi Šv. Kristoforo kamerinis orkestras.

 

 

 

     2020 m. vasario 4 dieną, bendradarbiaujant kartu su verslo centru "Arka", mūsų gimnazijoje lankėsi Falmouth universiteto atstovė iš Didžiosios Britanijos. Interaktyvios prezentacijos metu I-IV gimnazinių klasių mokiniai buvo supažindinti su perspektyviomis kūrybinių industrijų studijų galimybėmis šiame universitete. Atstovė pristatė muzikos ir teatro, fotografijos, žaidimų kūrimo, architektūros bei dizaino sričių siūlomas galimybes Falmouth universitete. Mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti su šio universiteto siūlomomis studijų galimybėmis, bet išgirsti ir pačios atstovės asmeninę patirtį studijuojant žaidimų kūrimo akademijoje. Taip pat virtualaus turo metu gimnazistams buvo aprodyta Falmouth universiteto studentų miestelis, studijų erdvės bei bendrabučiai. Kylančios mokinių rankos su noru užduoti prelegentei klausimus liudijo, kad susitikimas buvo ypatingai svarbus ir ateities perspektyvų ieškojimas yra aktualus kiekvienam mokiniui mūsų mokykloje.

      

 

     "Mūsų mokykla nepaprasta. Išugdyti talentai - muzikos ir kitų sričių profesionalai, karjeros pamatus sudėję mūsų gimnazijoje, sėkmės paukštę jau sugavo Lietuvos ir kitų pasaulio šalių padangėse.

          Ar šią paukštę sugaus Jūsų vaikas?

          Atvirų durų diena vasario 26 d. 18 val."  

 

Gimnazijos administracija

 

 

 

          2020 m. balandžio 1 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyks VI respublikinis Juozo Naujalio vardo jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas L. van Beethoveno 250-ioms gimimo metinėms paminėti.

 

           Nuoširdžiai kviečiame muzikos ir meno mokyklų mokinius prisijungti bei aktyviai dalyvauti!

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13