Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Šiais metais Vlado Varčiko premiją laimėjo Tauragės muzikos mokytoja Liana Bagdonienė. 

Sveikiname!!!

 Mažųjų muzikantų rankutėse smuikai prabyla.   

 
     ARCO stygininkų festivalis - vienas iš ilgiausiai vykstančių projektų Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje. Projekto sumanytoja – smuiko mokytoja  Laima Bliujienė. Organizuojant festivalį jai talkina Akvilė Brazauskienė, Karolina Beinarytė - Palekauskienė.

     Šių metų lapkričio 24 dieną, Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje įvyko koncertas „Fortepijono fiesta“. Renginyje dalyvavo gimnazijos bendrojo fortepijono skyriaus 5-12 klasių mokiniai. Koncerto metu skambėjo įvairi džiazo muzika, valsai, populiarūs kūriniai fortepijonui. Po koncerto dalyviai neskubėjo skirstytis – vaišinosi, bendravo, žaidė įvairius stalo žaidimus.

    „Fortepijono fiesta“ paskatino mokinius dar labiau stengtis lavinti grojimo fortepijonu įgūdžius. Buvo džiugu pasirodyti scenoje, sulaukti aplodismentų, išgirsti draugų muzikavimą, o po renginio - smagiai pabendrauti.

 

                                                                                                                           Milita Lozoraitytė, IIg kl.

     Ir vėl gimnazijos vardas skamba Lietuvoje. Šį kartą informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“. Pastarajame savo jėgas išbandė keliolika 3, 5, 6, III klasių mokinių. Didžiausią staigmeną pateikė Inos Žilinskienės vadovaujamos klasės mokinė, trečiokė - Austėja Prialgauskaitė, užėmusi I-ąją vietą Kauno miesto savivaldybėje ir patekusi tarp keturių geriausių dalyvių Lietuvoje surinkusių vienodą taškų skaičių. Pergalės džiaugsmą apvainikavo apdovanojimų įteikimas Vilniuje.

    Dalyvavimą konkurse koordinavo ir padėjo jam pasiruošti informacinių technologijų vyr. mokytojas Arnoldas Paleckis.

   Š.m. lapkričio 20 dieną pradinių klasių moksleiviai su mokytojomis E. Stankevičiene ir V. Valiene lankėsi Juozo Vitkaus inžinerijos batalione. Moksleiviai buvo supažindinti su Lietuvos kariuomenėje naudojama ginkluote ir technika, norintys savo jėgas galėjo išbandyti karinėse estafetėse, skanavo kareiviškos košės.

Nuotraukose dabartiniai dvyliktokai dalyvavę pirmame projekte prieš 10 metų.

    Šiais metais mūsų gimnazijoje jau 10- tą kartą vykdomas projektas „Sudie, rudenėli!“, kuris skirtas pradinių klasių mokiniams. Idėja atskleisti rudens grožį integruojant dailės darbus su choro dainom mokytojai Vitai Paleckienei kilo 2008 metais ir yra realizuojama kasmet. Koncerte, kaip ir dailės darbų parodoje, kasmet dalyvauja visi mūsų gimnazijos pradinukai. Kiekvienas vaikas įneša savo indėlį į šią gražią rudens palydų šventę muzikuodamas, tapydamas, dainuodamas. Šventės svečiai šį projektą pavadino mažąja dainų švente, nes kasmet projekto metu būtinai skamba specialiai šiam projektui sukurta mokytojos V. Paleckienės daina „Sudie, rudenėli!“ ir pradinių klasių himnas „Naujaliukai“. Dainas atlieka jungtinis pradinių klasių jaunučių choras, kurį sudaro virš 140 vaikų.

   

    2018 m. lapkričio 27 d. 10 val. gimnazijos Didžiojoje salėje vyks V-ojo Mokytojų kūrybos festivalio „Kuriu savo vaikams“ koncertas.

 

    Kviečiame pasidžiaugti nuostabia muzika  kartu!

    2018 m. lapkričio 20 d. 12 val. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyks lektorės, kompozitorės Ritos Mačiliūnaitės-Dočkuvienės seminaras ir meistriškumo pamokos „Alternatyvi muzikos era: žanro pažinimo kūrybiškumas“.

   

     Maloniai kviečiame prisijungti!

    Š.m. lapkričio 7 d. 2a klasės mokiniai su mokytojomis Ramune Jarocka ir Dalia Kiškiene lankėsi Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Požemio rašytojai atgyja skulptoriaus dirbtuvėje“. Sprendė kryžiažodžius, sužinojo, kokiais įrankiais naudojasi skulptoriai. Piešė ir lipdė medalius iš gipso. Buvo įdomu ir labai linksma.

      

     Nuotraukoje: konferencijos dalyviai po studentų koncerto.

 

     2018 m. lapkričio 2-4 dienomis mūsų gimnazijos delegacija – direktorius Raimundas Simanavičius ir mokytojos Ilona Klusaitė bei Daiva Povilaitienė – dalyvavo Europos kamerinės muzikos mokytojų asociacijos (ECMTA) konferencijoje Kipre. Šį mokytojų susitikimą organizavo Kipro Europos universiteto Menų fakulteto profesorius Yiannis Miralis. Konferencijos dalyviai vedė meistriškumo pamokas, klausėsi koncertų, paskaitų, pranešimų, susipažino su Kipro kultūra ir istorija. Susitikimo atmosfera buvo šilta ir geranoriška, skatinanti kūrybiškumą ir iniciatyvą.

      Spalio 26d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos bendruomenė susirinko į penktus metus iš eilės vykstantį minėjimą, skirtą prisiminti jau išėjusius bendruomenės narius. Per 72 metus (tiek metų gyvuoja mūsų gimnazija) čia dirbo daug pedagogų, direktorių, administracijos darbuotojų, kuriuos prisiminti padėjo jų pavardės,  įkomponuotos į  labai gražias ir jautrias nuotraukas su gamtos vaizdais, o fone skambėjo lietuvių ir užsienio kompozitorių muzika, kurią atliko gimnazijos mokytojai ir mokiniai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10