SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kviečiame birželio 13-14 d. atvykti į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos būsimų pirmokų pamokėles. Jos vyks nuo 9 iki 11 val. 202 kabinete. Prašome, kad vaikai atsineštų spalvotus pieštukus.

Pamokėlių metu vaikai susipažins su mokytojais, gimnazija, atliks įvairias užduotis.

Birželio 17 d. atvyks matuoti uniformų. Daugiau informacijos pavaduotoja@nmg.lt 

Norinčius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje kviečiame teikti dokumentus jau dabar:

  • stojantieji į 2-8, I-IV gimnazijos klases - iki 2022 m. birželio 2 d.
  • stojantieji į 1 klasę - iki papildomo priėmimo (rugpjūčio 26 d.)

 Stojamieji egzaminai:

  • 2022 m. birželio 4 d. - stojantiesiems į 2-8, I-IV gimnazijos klases
  • 2022 m. rugpjūčio 27 d.  - papildomas priėmimas į laisvas vietas visose klasėse.

Daugiau informacijos apie priėmimą rasite čia.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Po vienerių metų pertraukos į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją sugrįžo jau tradiciniu tapęs „Baudų metimų turnyras".
Šiais mokslo metais turnyre dalyvavo visi 5-8 ir I-IV gimnazinių klasių mokiniai, turnyras vyko fizinio ugdymo pamokų metu, o rezultatai ir taiklūs mokinių metimai buvo sumuojami. Mokiniai varžėsi dvejose grupėse: 5-8 klasių mokinių grupė; I-IV gimnazinių klasių mokinių grupė.
Labai džiaugiamės, kad mokiniai mokėsi baudų metimų technikos ir aktyviai dalyvavo. Ačiū už pastangas ir taiklius Jūsų metimus !!!
Šaunuoliai !!!
 
5-8 klasių prizininkai:
1 vieta: Noah Juzėnas (6a)
2 vieta: Otilija Galinytė (5b)
3 vieta: Daugirdas Rožnys (6b)
 
I-Iv gimnazinių klasių prizininkai:
1 vieta: Augustinas Kugevičius (IIIg)
2 vieta: Viktorija Petrusevičiūtė (Ig)
3 vieta: Danielė Banišauskaitė (IIg).
 
Mokytoja Egidijus Janulaitis
 

 

 

Gruodžio 1 d. mūsų  gimnazijos abiturientai   koncertavo Kauno miesto muziejaus Miko ir Kipro Petrauskų skyriuje. Kamerinės muzikos popietėje kartu su moksleiviais muzikavo mokytoja Ilona Klusaitė, pianistai  Inesa Ančenkova, Jolita Makštutienė ir Saulius Dirvanauskas.

 

 

Septyni mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo jaunųjų pasakorių konkurse ,,Aš ir mano gentis", kuris vyko Kauno vaikų literatūros muziejuje, kur varžėsi įvairių Kauno mokyklų mokiniai. Gražiai savo pasakojimus perteikė  mokiniai: 8 a klasės - Jonė Švagždaitė, 8 b klasės - Paulina Mikalkėnaitė ir Matas Kaluževičius,  5 b klasės - Emilija Raziūnaitė, (mokyt.Marija Gustainienė), mokytojos Ramunės Jarockos 5 a klasės mokinys Vytautas Benas Rauba. Jie buvo apdovanoti padėkomis. Džiugina tai, kad du mūsų gimnazijos mokiniai: Ąžuolas Šešelgis (8a) ir Liepa Rukuižaitė (5 b) tapo laureatais ir gavo diplomus.

 

mokytoja Marija Gustainienė

 

 

 

Lapkričio 26 d. Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 5a. 5b. 7a. 8a. ir 8b. klasės mokiniai organizavo kūrybinę šventę Kauno valstybiniame lėlių teatre. Jie vaidino, grojo, pasakojo. Tai projekto ,,Skrenda kūrybos paukštė" baigiamasis renginys. Mokiniai bendravo su svečiu - poetu Vladu Vaitkevičiumi. Džiaugiamės, kad į salę vos tilpo mūsų žiūrovai. Organizatorės: Marija Gustainienė, Ramunė Jarocka, Aurelija Inokaitienė, Rasa Zigmantavičienė

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lapkričio mėnesį 5-7 klasių mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo aktyviose pertraukose, kurių tema buvo: „Komandos kūrimo ir orientavimosi žaidimas".
Pertraukų metu mokiniai stiprino komandinius ryšius ir lavino komunikacinius gebėjimus, nes visas užduotis atliko visi kartu. Mokiniai taip pat mokėsi rasti ir suteikti pagalbą, jeigu
vienas iš klasės draugų susižeidė, blogai miegojo ar į mokyklą atėjo blogos nuotaikos. Mokiniai prisiminė kur ieškoti informacijos gimnazijoje staigiai dingus internetui, kur kreiptis, jeigu klasėje kažkas sugedo arba sulūžo.
 
Labai džiaugiamės, kad mokiniai aktyviai dalyvavo orientaciniame žaidime ir mokykloje ieškojo paslėptų užduočių.
Ačiū visiems prie šių užduočių įgyvendinimo prisidėjusiems gimnazijos mokytojams ir darbuotojams.
Ačiū mokiniams už aktyviai praleistas pertraukas.
Mokytojas Egidijus Janulaitis
 

 

Lapkričio 25 dieną Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje jautėsi puiki nuotaika ir kūrybinė atmosfera. Jaunieji violončelininkai džiaugėsi puikia galimybe, tiesa - nuotoliniu būdu, dalyvauti profesoriaus iš Sankt Peterburgo Dmitrijaus Mikhaylovo meistriškumo kursuose, kuriuos jau ne pirmus metus organizuoja Klaipėdos Universitetas.

Mokytoja Asta Krištaponienė

 

 

Lapkričio 21 dieną Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyko VII Vilniaus fortepijono festivalio koncertas „Maestra ir jaunieji talentai", kurį globoja pianistė Mūza Rubackytė. Jame,  kartu su kitais jaunaisiais M. Rostropovičiaus fondo stipendininkais bei alumnais, puikiai pasirodė ir mūsų gimnazijos moksleiviai Amelija Lapinskaitė I a. ir Rokas Makštutis IV a. (mokytojas Vitalius Žemaitis). 

 

 


 

 


 

 

 

             Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija gruodžio 3 d. 18.00 val. kviečia į 75-mečio minėjimą - koncertą Kauno valstybinėje filharmonijoje.
               Norintys dalyvauti koncerte, turi užsiregistruoti čia

Lapkričio 18 dieną Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko  VIII mokytojų kūrybos festivalis ,,Kuriu savo vaikams - 2021“. Skambėjo mūsų gimnazijos mokytojų kūryba, kurią atliko mokiniai ir mokytojai.

 

 

 

Smuikininko Prof. Christian Dallinger (Viena) meistriškumo kursuose dėmesį kaustė neįprasta metodika, kurią profesorius atrado, grodamas smuiku pats, ieškodamas netradicinių sprendimų. Jo mokymo dėmesys buvo sutelktas į psichinę ir fizinę sritis, pritaikant individualius specifinius pratimus, smuiko garso, frazių, instrumento technikos tobulinimui. 

 Lapkričio 16 ir 18 dienomis Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje meistriškumo kursus atidžiai stebėjo vyresniųjų smuiko klasių gimnazistai, kurie savo patirtis, savitą dėstytojo metodiką vėliau aptarė  su kursų dalyvėmis - Gabriele Santockyte III a., Ieva Janulevičiūte IV a. ir  Gabija Simutyte III a.

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11