SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Nuotaikinga, nuoširdi ir skambi – tokia pasirodė popietė, skirta mokytojos Audronės Marcinkevičiūtės jubiliejui ir jos darbo Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje 50-mečiui. Per šiuos metus pas solfedžio mokytoją mokėsi tiek jaunų muzikų, kad jų užtektų kelioms dešimtims orkestrų, chorų ir teatrų... Daugelis jų su šypsena ir dėkingumu prisimena solfedžio pamokas, o kai kurie iki šiol mielai aplanko savo mokytoją. Iš A. Marcinkevičiūtės specialybės mokinių reiktų paminėti dainininkes Ramintą Vaicekauskaitę, Jovitą Vaškevičiūtę, Vidą Miknevičiūtę, operos dirigentą Ričardą Šumilą, aktorę Inga Mikutavičiūtę ir daugelį kitų. A. Marcinkevičiūtės klasėje jie ne tik mokėsi choro dirigento profesijos paslapčių, ten, pasak jų pačių atsiminimų, formavosi jų asmenybės, plėtojosi muzikinis ir meninis skonis.

 

Popietei specialiai nesiruošta, nerepetuota, tačiau mokytojos kolegoms ir buvusiems mokiniams pavyko maloniai nustebinti jubiliatę improvizuotu koncertu, šiltais žodžiais ir gražiais prisiminimais. Ilgiausių metų, mylima Mokytoja!

 

Mokytoja Jevgenija Žakienė

Rugsėjo 16 dieną įvyko renginys LR prezidentūroje. Buvo įteikti Valstybės apdovanojimai žydų gelbėtojams.  Mūsų gimnazijos absolventas Rokas Makštutis kartu su koncertmeistere Jolita Makštutiene pradėjo ceremoniją žymiu J.Williams kūriniu iš kino filmo „Šindlerio sąrašas“. Taip jie pagerbė žydų gelbėtojus. Renginio pabaigoje visi susirinkusieji išgirdo linksmas J. Klezmerio melodijas, aranžuotas Stasio Makštučio. Gelbėtojų šeimos, giminės ir LR pirmoji pora Gitanas Nausėda ir Diana Nausėdienė garbingai įvertino žydų indėlį pasauliui.

Rugsėjo 17 dieną Gelgaudiškio dvaras pakvietė klausytojus ir svečius į dvaro dieną „Paveldo ir tvarumo dermė“, minint Europos paveldo dienas. Gelgaudiškio dvaro svečiai galėjo apžiūrėti rūmus, jų autentišką puošybą bei profesionalių menininkų darbų parodas. Vėliau dvaro salėje solinį koncertą surengė jaunasis talentas Rokas Makštutis (klarnetas) bei Jolita Makštutienė (fortepijonas). Po to klausytojų laukė programa „Valanda operos“. Skambėjo prancūzų, vokiečių, lietuvių, žydų kompozitorių kūriniai.

 

Jolita Makštutienė

Spalio 8 d. 10 val. maloniai kviečiame į Respublikinę konferenciją „Muzika kultūros, mokslo, švietimo, žmogaus raidos procesuose“, kuri vyks Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje.

Nuo 1998 metų rugsėjo 22 d. švenčiama tarptautinė diena  be automobilio. Šios dienos tikslas atkreipti dėmesį į tai kaip automobiliai teršia mūsų orą ir aplinką. Lietuvoje ir pasaulyje inicijuojamos įvairios akcijos skirtos šiai dienai paminėti.

 

Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis prisidėjo prie šios akcijos ir rugsėjo 16 dieną į gimnaziją atvyko su įvairiomis transporto priemonėmis: dviračiais, paspirtukais, riedučiais, riedlentėmis. Mokyklos lauko sporto salėje akcija prasidėjo mokinių mankšta, apšilimu. Po mankštos jie kartu su savo mokytojomis įveikė specialią trasą. Patys aktyviausi  mokiniai nuvažiavo ne vieną dešimtį ratų.

 

Džiaugiamės aktyviu mokinių ir mokytojų dalyvavimu šioje akcijoje !

 

Egidijus Janulaitis

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Gruodžio 9-ta diena Juozo Naujalio muzikos gimnazijos fleitininkams buvo išskirtinė ir prasminga. Vis tik, po ilgokos renginių bei koncertų pertraukos, buvome pasiilgę gyvo bendravimo, garsų bei emocijų, kas ypatingai aktualu scenos ir meno žmonėms. Džiugu, kad kelis kartus planuotas ir dėl nepalankių aplinkybių atidėliojamas seminaras- meistriškumo pamokos su perspektyviu, koncertuojančiu fleitininku J. Mačiu šį kartą įvyko!!!

 


    

 

 


 

 

2021m. gruodžio 3 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 75 - mečio minėjimas - koncertas. Vakaro metu vyravo jauki, šilta šeimyniška atmosfera, kuo ir garsėja J. Naujalio muzikos gimnazija. Manau, dabartiniai gimnazijos mokiniai, stebėję koncertą, galėjo iš arti susipažinti su alumnais; o solistų ir dirigento pasisakymai turėtų įkvėpti jaunuosius ,,naujaliukus” gerbti ir garsinti  mūsų Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją.

 

 

 

 

Po vienerių metų pertraukos į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją sugrįžo jau tradiciniu tapęs „Baudų metimų turnyras".
Šiais mokslo metais turnyre dalyvavo visi 5-8 ir I-IV gimnazinių klasių mokiniai, turnyras vyko fizinio ugdymo pamokų metu, o rezultatai ir taiklūs mokinių metimai buvo sumuojami. Mokiniai varžėsi dvejose grupėse: 5-8 klasių mokinių grupė; I-IV gimnazinių klasių mokinių grupė.
Labai džiaugiamės, kad mokiniai mokėsi baudų metimų technikos ir aktyviai dalyvavo. Ačiū už pastangas ir taiklius Jūsų metimus !!!
Šaunuoliai !!!
 
5-8 klasių prizininkai:
1 vieta: Noah Juzėnas (6a)
2 vieta: Otilija Galinytė (5b)
3 vieta: Daugirdas Rožnys (6b)
 
I-Iv gimnazinių klasių prizininkai:
1 vieta: Augustinas Kugevičius (IIIg)
2 vieta: Viktorija Petrusevičiūtė (Ig)
3 vieta: Danielė Banišauskaitė (IIg).
 
Mokytoja Egidijus Janulaitis
 

 

 

Gruodžio 1 d. mūsų  gimnazijos abiturientai   koncertavo Kauno miesto muziejaus Miko ir Kipro Petrauskų skyriuje. Kamerinės muzikos popietėje kartu su moksleiviais muzikavo mokytoja Ilona Klusaitė, pianistai  Inesa Ančenkova, Jolita Makštutienė ir Saulius Dirvanauskas.

 

 

Septyni mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo jaunųjų pasakorių konkurse ,,Aš ir mano gentis", kuris vyko Kauno vaikų literatūros muziejuje, kur varžėsi įvairių Kauno mokyklų mokiniai. Gražiai savo pasakojimus perteikė  mokiniai: 8 a klasės - Jonė Švagždaitė, 8 b klasės - Paulina Mikalkėnaitė ir Matas Kaluževičius,  5 b klasės - Emilija Raziūnaitė, (mokyt.Marija Gustainienė), mokytojos Ramunės Jarockos 5 a klasės mokinys Vytautas Benas Rauba. Jie buvo apdovanoti padėkomis. Džiugina tai, kad du mūsų gimnazijos mokiniai: Ąžuolas Šešelgis (8a) ir Liepa Rukuižaitė (5 b) tapo laureatais ir gavo diplomus.

 

mokytoja Marija Gustainienė

 

 

 

Lapkričio 26 d. Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 5a. 5b. 7a. 8a. ir 8b. klasės mokiniai organizavo kūrybinę šventę Kauno valstybiniame lėlių teatre. Jie vaidino, grojo, pasakojo. Tai projekto ,,Skrenda kūrybos paukštė" baigiamasis renginys. Mokiniai bendravo su svečiu - poetu Vladu Vaitkevičiumi. Džiaugiamės, kad į salę vos tilpo mūsų žiūrovai. Organizatorės: Marija Gustainienė, Ramunė Jarocka, Aurelija Inokaitienė, Rasa Zigmantavičienė

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lapkričio mėnesį 5-7 klasių mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo aktyviose pertraukose, kurių tema buvo: „Komandos kūrimo ir orientavimosi žaidimas".
Pertraukų metu mokiniai stiprino komandinius ryšius ir lavino komunikacinius gebėjimus, nes visas užduotis atliko visi kartu. Mokiniai taip pat mokėsi rasti ir suteikti pagalbą, jeigu
vienas iš klasės draugų susižeidė, blogai miegojo ar į mokyklą atėjo blogos nuotaikos. Mokiniai prisiminė kur ieškoti informacijos gimnazijoje staigiai dingus internetui, kur kreiptis, jeigu klasėje kažkas sugedo arba sulūžo.
 
Labai džiaugiamės, kad mokiniai aktyviai dalyvavo orientaciniame žaidime ir mokykloje ieškojo paslėptų užduočių.
Ačiū visiems prie šių užduočių įgyvendinimo prisidėjusiems gimnazijos mokytojams ir darbuotojams.
Ačiū mokiniams už aktyviai praleistas pertraukas.
Mokytojas Egidijus Janulaitis
 

 

Lapkričio 25 dieną Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje jautėsi puiki nuotaika ir kūrybinė atmosfera. Jaunieji violončelininkai džiaugėsi puikia galimybe, tiesa - nuotoliniu būdu, dalyvauti profesoriaus iš Sankt Peterburgo Dmitrijaus Mikhaylovo meistriškumo kursuose, kuriuos jau ne pirmus metus organizuoja Klaipėdos Universitetas.

Mokytoja Asta Krištaponienė

 

 

Lapkričio 21 dieną Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyko VII Vilniaus fortepijono festivalio koncertas „Maestra ir jaunieji talentai", kurį globoja pianistė Mūza Rubackytė. Jame,  kartu su kitais jaunaisiais M. Rostropovičiaus fondo stipendininkais bei alumnais, puikiai pasirodė ir mūsų gimnazijos moksleiviai Amelija Lapinskaitė I a. ir Rokas Makštutis IV a. (mokytojas Vitalius Žemaitis). 

 

 


 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11