Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9

    Nuotraukoje: po koncerto Tubino salėje kartu su mokyklos direktore Kadri Leivategija  bei Fortepijono ir kamerinės muzikos skyriaus vedėja Pille Taniloo.

   2018 m. spalio 18-19 dienomis mūsų gimnazijos delegacija (direktorius Raimundas Simanavičius, mokytojai Ilona Klusaitė, Daiva Stulgytė-Povilaitienė, Dainius Kepežinskas bei 8 mokiniai) H.Ellerio muzikos mokyklos kvietimu lankėsi Estijoje, Tartu mieste.
     Pagaliau buvo įgyvendinta seniai brandinta idėja - H. Ellerio muzikos mokyklos  direktorė Kadri  Leivategija ir Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos direktorius Raimundas Simanavičius pasirašė mokyklų bendradarbiavimo sutartį. Po iškilmingos ceremonijos įvyko mūsų gimnazijos mokinių koncertas.
     Nors viešnagė nebuvo ilga, mokiniai ir mokytojai apžiūrėjo Tartu senamiestį, lankėsi AHHAA mokslo centre. Namo visi grįžo džiugiai nusiteikę, atvėrę dar vieną langą į pasaulį.

    Muzikos teorijos specialybės mokiniai parašė savo įspūdžius po koncerto-minėjimo, skirto gimnazijos smuiko mokytojui, Pasaulio tautų Teisuoliui Vladui Varčikui. Siūlome IIIg kl. mokinės Viltės Narauskaitės ir IIg kl.mokinės Militos Lozoraitytės recenzijas („Plačiau“).

    Š.m. spalio 18 d. 1a ir 1b klasių mokiniai kartu su mokytojomis Dalia Gineikiene, Rasute Čenkiene ir Vita Paleckiene dalyvavo interaktyvioje ekskursijoje „Pasaka pasaką veja“ Vaikų literatūros muziejuje. Mokinukai klausėsi lietuvių rašytojų pasakų, giedojo Tautinę giesmę, tyrinėjo muziejaus erdves ir grįžo pilni įspūdžių ir pasiryžimo daug dažniau atsiversti lietuvių literatūros knygas.

     

    Spalio 17d.  į edukacinę ekskursiją  tema „Kultūrinė ir literatūrinė Dzūkija“ išvyko IIa, IIIa ir IVa gimnazijinių klasių mokiniai (organizatorės lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Danutė Šalčiuvienė ir Aurelija Misiūnienė).

 

    Maloniai kviečiame į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių koncertą, kuris vyks š.m. spalio 17 d., 13 val. Didžiojoje salėje!

     2018 m. spalio 10 d. 2a ir 4a klasės (mokytojos R. Jarocka, R. Grigaliūnaitė, D. Kiškienė) dalyvavo akcijoje Pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną“. Pasigaminę spalvingus veidukus su šypsenomis, pasipuošę skėčius, ryškiai apsirengę ėjo į Kauno lopšelį-darželį „Ežiukas“. Gimnazijos mokinius su mokytojomis pasitiko darželio auklėtiniai ir auklėtojos, o taip pat klounai ir avytė, kurie išmokė linksmų žaidimų.

    Šventinis renginys vyko Kauno miesto Rotušės aikštėje. Žygiuojant į Rotušės aikštę, vaikai praeiviams dalino šypsenėles su palinkėjimais ir skandavo akcijos šūkį - „Šypsosi tėveliai, šypsosi vaikai, šypsosi saulutė, šypsosi draugai“. Rotušės aikštėje vyko koncertas. Mokinukai klausėsi kolektyvų dainelių, patys dainavo dainą „Baltoji varnelė“. Renginyje dalyvavo japonų turistai, kurie šoko kartu ir fotografavo mažuosius dalyvius. Renginio pabaigoje vaikai rašė svajones ant balionų ir paleido į dangų. Vaikams ir mokytojams buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės. 

     Šių metų spalio 11 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko Solidarumo bėgimas 2018. Šį bėgimą jau 5-tus metus metus iš eilės inicijuoja organizacija "Gelbėkit vaikus". Bėgime dalyvavę gimnazijos moksleiviai įveikė 2-jų kilometrų atstumą. Startavę gimnazijos kieme, didžiąją dalį trasos mokiniai įveikė bėgdami Nemuno salos takeliais. Finišavusiems mokiniams buvo įteikti organizacijos "Gelbėkit vaikus" parengti diplomai.

   

Spalio 24 d. 15 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje vyks koncertas - festivalis „Lietuvos 100-mečio daina“.

     Š.m. spalio 4 d. gimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, vyko Konstitucijos egzaminas. II, III ir IV klasių mokiniai pademonstravo savo žinias apie pagrindinį ir svarbiausią šalies įstatymą.

 

      Sveikiname geriausiai pasirodžiusius:

  • Joris Katinas, IIa kl.
  • Milita Lozoraitytė, IIa kl.
  • Barbora Krinicinaitė, IIa kl.
  • Eglė Liumparaitė, IIIa kl.
  • Mindaugas Simutis, IIIa kl.
  • Daria Goda Barkauskaitė, IVa kl.

    Šių metų rugsėjo 23 dieną, Kauno valstybinėje filharmonijoje, startavo pirmasis Tarptautinis muzikinės aranžuotės festivalis-konkursas APEX. Džiugu, kad tarp dalyvių iš Lietuvos, Japonijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Brazilijos, Rusijos ir Portugalijos, savo jėgas išbandyti nusprendė ir mūsų gimnazijos IIIa klasės mokinė Augustė Dūdaitė (kompozicijos mokytoja Giedrė Dabulskienė). Konkurso – festivalio finaliniame koncerte grojo trys kameriniai ansambliai: Kauno styginių kvartetas, Kauno fortepijoninis trio ir Šv. Kristupo medinių pučiamųjų instrumentų  kvintetas, kuriems konkurso dalyviai parengė įvairių stilių bei epochų kūrinių aranžuotes.  A. Dūdaitė, pasirinkusi garso takelį iš kino filmo „Amelija iš Monmartro“, savitai ir subtiliai, atsižvelgdama į muzikos instrumentų galimybes, siekdama darnaus ansamblio skambesio bei atskleisdama savo kompozicines žinias, aranžavo jį fortepijoniniam trio. Augustės Dūdaitės aranžuotė buvo puikiai atlikta Kauno fortepijoninio trio bei tarptautinės komisijos apdovanota diplomu ir specialiuoju prizu.

    Sveikiname  ir didžiuojamės Augustės Dūdaitės laimėjimu! Tegu jis įkvepia dar uoliau kibti į kompozicijos ir aranžuotės mokslus, suteikia tvirto pasitikėjimo ir veda pirmyn!

1 2 3 4 5 6 7 8 9