Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

          2019 m. spalio 23 d. akordeono klasės vyresnioji mokytoja Agnė Daučianskaitė su savo mokiniais - Domante Jankauskaite, Ia kl. ir Karoliu Gelažiumi, 7a kl. dalyvavo meistriškumo kursuose, kuriuos vedė akordeono virtuozė, tarptautinių konkursų laureatė, pasaulinį pripažinimą pelniusi menininkė, profesorė - Dominique Emorine.

         Meistriškumo kursai vyko Vytauto Didžiojo Universiteto muzikos akademijos didžiojoje salėje.

 

 

 
        Ankstų šeštadienio rytą nedidelis autobusiukas išvažiuoja iš Kauno ir rieda Klaipėdos link. Jo keleiviai, smagiai besišnekučiuodami ir gėrėdamiesi rudeninės gamtos grožiu, nė nepajunta, kokį atstumą įveikė...ir štai – keičiam transporto priemonę: plauksime keltu per Kuršių marias. Kaip gaila, kad taip trumpai! O dabar pasivaikščiosim. Pažvelkit į dešinę – marios ir laivai, kurie plaukia, dirba, tarnauja žmogui. Pažvelkit į kairę – vėl laivai, bet jau ant kranto, ilsisi, mena istoriją...

 

          2019 m. spalio 19 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 8 – IIIg klasių mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo išvykoje „Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kelias“. Šios edukacinės ekskursijos gidė buvo muzikologė Birutė Landsbergytė

 

 

        2019 m. spalio 25 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyko koncertas – minėjimas, kuriame prisiminėme mus palikusius gimnazijos mokytojus. Jau ne vienerius metus vykstantį projektą organizuoja pradinių klasių mokytoja Ramunė Jarocka, padedama mokytojos metodininkės Aurelijos Inokaitienės ir mokytojos ekspertės Aušros Lukoševičiūtės.

           Artėjančios Visų Šventųjų ir Vėlinių šventės – tai laikas, kviečiantis kiekvieną sustoti ir pamąstyti, kas mes esame ir kur einame, ką savo gyvenimo kelyje susitikome ir ko netekome... Prisiminti tuos, kurie buvo šalia, tuos, kurie mus mokė ir iš kurių mes mokėmės, tuos, kurių buvimas šalia įprasmino mūsų būtį...“, - visą gimnazijos bendruomenę ragino koncerto programėlė.... ir nepaprastai graži žvakių ir augalų kompozicija, papuošusi sceną.

             Koncerto-minėjimo programoje tradiciškai susitinka gimnazijos mokytojai ir mokiniai, atlikdami muzikos ir poezijos kūrinius. Šiemet Just. Marcinkevičiaus ir D.Thomas‘o eilėraščius skaitė tikybos mokytojas Marius Daugėla. O iš visų muzikų – mokinių ir mokytojų – labiausiai sujaudino koncerto pradžios ir pabaigos atlikėjai. Pirmieji pasirodė gimnazijos jaunuolių ansamblis „6+“ ir jų vadovas Rolandas Daugėla, atlikę K.V.Banaičio harmonizuotą lietuvių liaudies dainą „Ir atlėkė žąsų pulkas“ ir P.Janczako „Pater noster“. J.S.Bacho „Arija“, jautriai pagriežta styginių kvarteto, deramu tonu užbaigė minėjimą.

 

Teksto autorė Sofija Venskūnaitė, IIa kl.

Fotografavo Jurgita Jablonskienė ir Sofija Venskūnaitė

         Spalio 23 dieną gimnazijos sporto salėje įvyko tradicinis "Baudų metimo turnyras". Šiais metais jame dalyvavo net 30 mokinių iš įvairių klasių. Viso turnyro metu mokiniai puikiai mėtė baudų metimus ir labai stipriai palaikė vieni kitus, visų dalyvių taiklus metimai buvo sutinkami palaikymo šūksniais ir plojimais.

            Turnyre teisėjavo vyriausieji gimnazijos mokiniai (IV klasė).

            Dėkojame visiems turnyro dalyviams ir teisėjams už dalyvavimą !!!

 

            Fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Janulaitis

 

          Spalio 17 dieną Juozo Naujalio muzikos gimnazijos koncertų salėje vyko 6-asis pedagogų kūrybos festivalis ,,Kuriu savo vaikams“. Tai baigiamasis projekto ,,Aš noriu muziką nupiešti“ renginys. Džiaugiamės, kad kasmet didėja dalyvių skaičius. Kauno m. ir Kauno rajono lopšelių-darželių ir pradinių mokyklų pedagogės turi galimybę parodyti naujausius savo kūrybos kūrinius kolegėms ir festivalio žiūrovams.

        

 

   

2019 m. spalio 6 - 9 dienomis vyko „Sankt Peterburgo dienos Kaune“, kultūrinis dviejų susigiminiavusių miestų renginys, kurio metu atidaryta fotografijų paroda Tautinės kultūros centre, surengtas įsimintinas ansamblio „Kvintet četyrioch“ koncertas J.Gruodžio konservatorijoje, svečių delegacijos susitikimai su Kauno savivaldybės, mokyklų atstovais.

Paskutinę viešnagės Kaune dieną, spalio 9, Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje svečiavosi Sankt Peterburgo savivaldybės tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Marianna O.Borisova. Vyko susitikimas su mokyklos administracija, po kurio viešniai koncertavo mūsų gimnazijos mokiniai. Šio vizito vienas iš tikslų – padėti užmegzti ryšius tarp giminingų mokyklų Sankt Peterburge ir Kaune: specialiosios dešimtmetės muzikos mokyklos prie N.Rimskio - Korsakovo konservatorijos ir mūsų mokyklos.

          Gimnazijos direktorius R.Simanavičius pakviestas pavasarį apsilankyti Sankt Peterburge bei užmegzti ryšius su mokykla.

Mokytoja Dainora Merčaitytė

                     

 

 

                      2019 m. spalio 10 d. 10.00 val. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje įvyko Kauno miesto ikimokyklinių įstaigų muzikos pedagogų praktikumas.

                      Puikią nuotaiką renginio metu kūrė 3a klasė su džiazo programa ir 5a klasės choras.

                      Renginį organizavo ir vedė mokytojos R.Jarocka, D.Jurkonienė, A.Simanavičienė. akomponavo – mokytoja A.Gelusevičienė.

                      Instrumentinius kūrinius atliko Elzė Juraškaitė (mokytoja R.Krėpštienė) ir Jonas Padūmis (Mokytojas V.Žemaitis)

      

 

2019 metų spalio 9 dieną  Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos sporto salėje įvyko tinklinio "Iššūkio" taurės varžybos.  Juose IIIg klasės mokiniai metė iššūkį  IVg klasės mokiniams.  Po permainingų, atkaklių varžybų, nugalėtojais tapo IIIg klasės mokiniai.  Varžybų nugalėtojams atiteko nugalėtojų taurė.

 

Sveikiname nugalėtojus, dėkojame varžybų dalyviams ir laukiame naujų iššūkių. !!!

 

Renginį organizavo fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Janulaitis

Fotografavo Ignas Ščesnulevičius, IIIg kl.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11