SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kviečiame birželio 13-14 d. atvykti į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos būsimų pirmokų pamokėles. Jos vyks nuo 9 iki 11 val. 202 kabinete. Prašome, kad vaikai atsineštų spalvotus pieštukus.

Pamokėlių metu vaikai susipažins su mokytojais, gimnazija, atliks įvairias užduotis.

Birželio 17 d. atvyks matuoti uniformų. Daugiau informacijos pavaduotoja@nmg.lt 

Norinčius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje kviečiame teikti dokumentus jau dabar:

  • stojantieji į 2-8, I-IV gimnazijos klases - iki 2022 m. birželio 2 d.
  • stojantieji į 1 klasę - iki papildomo priėmimo (rugpjūčio 26 d.)

 Stojamieji egzaminai:

  • 2022 m. birželio 4 d. - stojantiesiems į 2-8, I-IV gimnazijos klases
  • 2022 m. rugpjūčio 27 d.  - papildomas priėmimas į laisvas vietas visose klasėse.

Daugiau informacijos apie priėmimą rasite čia.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Lapkričio  17 dieną  Kauno Juozo Naujalio  muzikos gimnazijoje  buvo surengtos meistriškumo pamokos jauniesiems pianistams. Savo patirtimi ir įžvalgomis dalinosi Nacionalinės M.K. Čiurlionio  menų mokyklos mokytoja metodininkė  Inga Vyšniauskaitė. Pati  išugdžiusi  ne vieną konkurso laureatą, turinti jau nemažą patirtį, pedagogė turėjo  ką patarti mūsų mokiniams. Pamokos buvo  labai  įdomios, gyvybingos, kupinos meilės ir dėmesio  kiekvienam grojusiam. Vaikai itin gyvai reagavo į pedagogės nurodymus, drąsiai atsakinėjo į klausimus. Pasisėmę naujų idėjų, su puikia nuotaika išlydėjome  Ingą Vyšniauskaitę.

Džiaugėmės, kad ji jau antrą kartą mielai atvyksta į savo gimtąją  mokyklą.  

Mokytoja Birutė Kumpikienė

 

 

Spalio 17 dieną 6B klasė, kartu su auklėtoja Aušra Simanavičiene ir muzikos istorijos mokytoja Nijole Noreikaite, keliavo "Angelų takais". Virtualios realybės filmas pakvietė į pažintį su 60 dailininko ir kompozitoriaus M.K.Čiurlionio paveikslų. Dėkojame Vero Cafe už saldžias dovanas aptarimo metu. Mokiniai buvo sužavėti reginiu ir pojūčiais. O labiausiai buvimu kartu.

Auklėtoja Aušra Simanavičienė

 

Mūsų gimnazijos 5 a (auklėtoja Ramunė Jarocka) ir 5b (auklėtoja Marija Gustainienė) klasių mokiniai Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje dalyvavo programoje ,,Gera savijauta" (pasirinkta tema ,,Bendradarbiavimo ir darbo įgūdžių komandoje įgūdžių ugdymas"). Mokiniai žaidė psichologinius žaidimus ir puikiai įrodė, kad yra draugiški ir jų bendradarbiavimo įgūdžiai puikūs, nes sugeba vieni kitus gerai suprasti ir palaikyti.

5b auklėtoja Marija Gustainienė

 

 


 


 

2021 metais, per kasmetines Lietuvos vokiečių kalbos dienas „Ö kaip vokiškai?", Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko istorinė kelionė į Prūsiją Frydricho II Didžiojo valdymo metais. Susipažinome su Frydricho II kaip meno mecenato ir kompozitoriaus palikimu, jo įgyvendintomis apšviestojo absoliutizmo idėjomis, bulvių įstatymu. Gilinomės į muzikos ir istorijos temas, tuo pačiu turtinant vokiečių kalbos žodyną.

Projektą „FRYDRICHAS II DIDYSIS: ISTORINĖ KELIONĖ NUO KLASIKINĖS MUZIKOS IKI BULVIŲ ĮSTATYMO" organizavo Nijolė Jovarienė - vokiečių kalbos vyr. mokytoja; Aurelija Inokaitienė - dailės mokytoja metodininkė ir Beatričė Bučiūnienė - istorijos mokytoja metodininkė; dalyvavo Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 6-8, I-II gimnazijos klasių mokiniai.

 Frydricho Didžiojo Concerto IV  ištrauką pagrojo Ia. klasės mokinė Taja Sokaitė. Pranešimus skaitė Ia klasės mokiniai Linas Jasinskas, Ajsel Mammadovaitė, Kamilė Kaminskaitė ir 8 klasės mokiniai Ąžuolas Šešelgis, Marija Bumblytė, Alija Larbi.

 

Mokytoja Nijolė Jovarienė

 

Pirmokai, pakviesti fizinio ugdymo mokytojaus Egidijaus Janulaičio, kartu su savo mokytoja Violeta Valiene, dalyvavo projekte ,,Olimpinis mėnuo 2021“. Projekto metu mokiniai susipažino su sportu ir sveika gyvensena, aktyviai leido laiką pertraukų ir pamokų metu. Išbandė įvairias mankštas ir žaidimus.

Lapkričio 16 ir 18 dienomis Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje smuiko meistriškumo kursus ves Christian Dallinger. Smuikininkas grojo Vienos valstybiniame operos teatre, nuo 1990 m. iki dabar yra Vienos muzikos ir teatro universiteto profesorius, aktyviai veda meistriškumo kursus visame pasaulyje. Christianas Dallingeris domisi vaikų edukacijos renginiais, yra suorganizavęs ne vieną reikšmingą muzikinį projektą jaunimui (Kids Play for Kids, Orchestra live).

 


2021 spalio 27 dieną 7a klasės mokiniai dalyvavo Kauno miesto savivaldybės, Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos ir Nacionalinio M.K. Čiurlionio dailės muziejaus organizuotame Edukaciniame menų projekte „Diena su Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu“.

Mokiniai labai įdėmiai stebėjo paveikslus ir klausė edukatorės pasakojimų apie M.K.Čiurlionio tapyboje naudotus kompozicinius dėsnius, spalvų gamą, simbolistinės tapybos ištakas ir simbolių prasmes. O praktinėje užsiėmimų dalyje turėjo galimybę ir patys sukurti koliažą-pasakojimą.

Viso užsiėmimo temą ,,Čiurlionio Simboliai“ vainikavo labai jaukus ir nuoširdus koncertas-pokalbis su profesoriumi, pianistu Roku Zubovu – M.K. Čiurlionio ir S. Kymantaitės provaikaičiu, buvusiu Juozo Naujalio meno mokyklos mokiniu.

Grįžome pilni puikių įspūdžių ir ūgtelėje intelektualiai.

7a klasės auklėtoja Aurelija Inokaitienė

  

 

  

Visų Šventųjų ir Vėlinių šventės verčia apsvarstyti nueitą metų kelią, vaizduotėje peržiūrėti portretus tų, kuriuos sutikome, o kuriuos išlydėjome. Verta pamąstyti apie gyvenimo trapumą, nes gyvename nuolatiniame bėgime, kaip ir gamtos procesuose kartojasi mūsų gyvenimas: pavasaris, vasara, ruduo ir jau žiema... jau žiema... O iki jos mes dar galėjome apkabinti vieni kitus, pamaloninti žodžių šiluma, sulaikę kvėpavimą galėjome klausytis vienas kito minčių bėgimo, deja, tik galėjome, bet tam nebuvo laiko. Tas didysis Laikas tik eina sparčiais žingsniais į priekį, o tu, žmogau, spėji ar nespėji, galvok, ar verta tą daryti, nes vieną dieną kas nors tyliai ištars: ,,Uždekim žvakę tiems, kurie išėjo..."

Artėjančios Visų Šventųjų ir Vėlinių šventės – tai laikas, priverčiantis kiekvieną sustoti ir pamąstyti... Visus - dirbusius ir tebedirbančius Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje - kviečiame spalio 29 d. 15 val. susiburti bendrai maldai ir filosofinei meditacijai Vytauto Didžiojo Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje (Aleksoto g. 3). Muzika ir poezijos žodis tegul palies kiekvieno mūsų širdį.

Spalio 22 dieną Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai ir mokytojos Marija Gustainienė ir Rasa Zigmantavičienė organizavo renginį, skirtą poeto Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms paminėti, Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Tai yra projekto ,,Skrenda kūrybos paukštė" dalis.

Marija Gustainienė

  

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11