SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1 2 3 4

    

    2018 m. vasario 24 d. 17 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyks Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių su pučiamųjų orkestru "Ąžuolynas" koncertas „MUZIKA ne tik PUČIAmiesiems“.

 

 http://kaunofilharmonija.lt/muzika-ne-tik-puciamiesiems/

     2018 m. vasario 21 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyks Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių su Kauno miesto simfoniniu orkestru koncertas "Vaikai vaikams".

 

 

 

http://kaunofilharmonija.lt/j-naujalio-muzikos-gimnazijos-moksleiviu-koncertas-vaikai-vaikams/

    Įvertinus mokinių sergamumo gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis lygį buvo nuspręsta nutraukti ugdymo procesą nuo 2018 m. vasario 12 d. iki 2018 vasario 15 d. (iš viso 4 mokslo dienas) 1-12 klasių mokiniams.

2018 m. sausio 9 d. 10 val.

Jaunojo fleitos virtuozo Vytenio Gursčio fleitos meistriškumo pamokos

 

   Su džiaugsmu kviečiame pasimėgauti  muzikos garsų kupinu vakaru Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių koncertuose 2017 m. gruodžio 11 d. 18.00 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje  bei 2017 m. gruodžio 18 d. 18.00 val. VDU Didžiojoje salėje.

 

     

   Gruodžio 12 d. 4a mokiniai su mokytoja D. Gineikiene dalyvavo Kalėdinėje edukacijoje su haskiais Žalgirio kaime. Ten, miško apsuptyje, mokiniai susipažino su haskių veislės šunimis, išgirdo jų visų vardus, bandė įsiminti ir pakartoti, sužinojo kaip jie kinkomi į ratelius ar roges, o vėliau leidosi pavežiojami po miške įrengtą trasą. Kol vienus vaikus traukė haskiai, kiti žaidė įvairius lauko žaidimus, kad nebūtų šalta. Vėliau senovinėje troboje visi sušilo, pasivaišino arbata ir sausainiais, kol pasisedėjimo nenutraukė pro šalį einantis Kalėdų senelis. Mokiniai jį džiugino savo kurtais eilėraščiais. O gavę dovanėlių, atsisveikinom ir tęsėm kelionę namo pilni įspūdžių ir gryno pušyno oro.

    Gruodžio 13 d. 16.30 val. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyks IX-asis Tarptautinis muzikos  festivalis "Le Strade d' Europa. Lietuva-Italija" 2017. Tai tarptautinių muzikos konkursų "Citta' di barletta" ir "Premio accademia giovani" laureatų koncertas "Juniors in concert", o 18.00 val. Juyen Chai iš Pietų Korėjos fortepijoninis rečitalis.

    Neišdildomi įspūdžiai, nuostabus fleitos garsas bei didžiulė patirtis Denis Bouriakov fleitos meistriškumo kursuose, vykusiuose nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 2 d.  Hamburge (Vokietija).

    Juose dalyvavo IVa klasės  mokinė Eglė Gudaitytė kartu su mokytoja Aušra Lukoševičiūte.

1 2 3 4