SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

    4b klasės mokiniai (mokytoja Violeta Valienė) lankėsi Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje. Mokiniai susipažino su spausdinto žodžio raida, retais meniniais leidinių įrišimais, bibliotekos skyriais, mokėsi naudotis pažangiomis skaitmeninėmis priemonėmis. Senųjų ir retų spaudinių skyriuje turėjo galimybę išmokti taisyklingai restauruoti seną, suplyšusį popierių.

    Š. m. gegužės 3 ir 8 dienomis 4a klasės mokiniai su mokytoja Ramune Jarocka dalyvavo VŠĮ „Artkomas“ organizuojamose animacijos kūrybinėse dirbtuvėse, kurias vedė video menininkas Mindaugas Arlinskas. Jis pagyrė vaikus už susikaupimą, mokėjimą klausyti. Tai padėjo pasiekti puikų galutinį rezultatą.

    Gražią ir saulėtą 2017 m. gegužės 3 d. 3a klasė su mokytoja D. Gineikiene turėjo ekskursiją į Vilnių. Čia aplankė LR Seimą, kur 3a klasės mokiniai posėdžiavo Kovo 11-sios akto posėdžių salėje bei priėmė įstatymą dėl atostogų laiko mokiniams ilginimo, užkilo į Trijų Kryžių kalną, išgirdo Lietuvos sostinės istoriją, LDK kunigaikščio Gedimino nuopelnus Lietuvai ir Vilniaus pilių istoriją, aplankė Valdovų rūmus, pasivaikščiojo Bernardinų soduose, stebėjo žvaigždes Planetariume ir ekskursijos pabaigoje pakilo į TV bokštą, kur galėjo pažvelgt į Vilnių iš aukščiausio statinio mūsų šalyje.

    Maloniai kviečiame dalyvauti II respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse „Muzikos garsai“, kuris įvyks 2018 m. vasario 1-2 d., Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje. Konkursas vieno turo, jame gali dalyvauti 6 – 15 metų amžiaus, muzikos ir meno mokyklų bei gimnazijų mokiniai. Konkurso nuostatus ir anketą galima rasti prisegtame faile.

    Dalyvių paraiškų lauksime iki š.m. gruodžio 20 d.

    2b, 3b ir 4b klasės mokiniai lankėsi Vilniuje (mokytojos Gytė Petrašiūnienė, Rasutė Čenkienė, Violeta Valienė). Valdovų rūmuose sužinojo kas yra muziejus, kokio senumo istorijos paslaptis jis saugo, kaip žmonės prieš 500 metų gynėsi nuo priešų, kaip linksminosi, kokius batus avėjo, ką valgė. Valdovų rūmų bokštelyje įrengtoje apžvalgos aikštelėje grožėjosi sostinės vaizdais. 

    Ar žaidžiame tuos pačius žaidimus kaip akmens amžiaus žmonės, ar viduramžių žaislai atpažįstami šiandien, kas išrado žaislus? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakymus mokiniai gavo pirmame Lietuvos Žaislų muziejuje.

    Vilniaus Universiteto planetariumo kupolo formos žvaigždžių salėje stebėjo žvaigždėtą dangų ir jame vykstančius reiškinius.

    Linksmi grįžo namo.

     4a klasės mokiniai koncertavo lopšelyje darželyje "Liepaitė" ir lopšelyje darželyje "Giliukas". Darżelinukai klausėsi eilėraščių, dainų ir įvairių instrumentų skambesio. Mokytojos: Ramunė Jarocka, Dalė Jurkonienė, J. Momotiukaitė - Ačienė, Dalia Kiškienė.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15