Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 

 

          Pasaulio pažinimo pamokų metu daug kalbėjomės apie mūsų gimnazijos istoriją. Kaip ir kada ji atsirado... Patys mokiniai pasisiūlė rinkti medžiagą, ją spausdinti ir piešti pastatus kuriuose buvo ir dabar yra Juozo Naujalio muzikos gimnazija. Taigi, nusprendėme ir padarėme..

4a klasės mokiniai, mokytoja- Ramunė Jarocka

      

 

 

       Kasmetiniame projekte ,,Aš noriu muziką nupiešti'' muziką piešė net 178 ikimokyklinukai iš 20 Kauno miesto ir Kauno rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Jų kūrinėlius galima bus pamatyti čia

 

         Šių metų projekte dalyvavo ir 4a klasės mokiniai.

 

 

Vyresnioji mokytoja Ramunė Jarocka

 

 

      Esant pandeminei situacijai, dauguma veiklų keliasi į virtualias erdves ir pasitelkę kūrybiškumą siekia išlikti patrauklūs, matomi bei naudingi. Šiuo metu pagausėjo ir nuotolinių konkursų jauniesiems muzikantams, kurie yra itin reikalingi palaikant vaikų motyvaciją ir norą tobulėti. Alytaus muzikos mokykla surengė puikų virtualų respublikinį lietuviškos muzikos  konkursą "Atlėk, Sakale".

 

NUO 2020 M. LAPKRIČIO 9 DIENOS

gimnazijoje ugdymas organizuojamas taip:

 

1 - 4 klasių mokiniai mokosi gimnazijoje

 

5 - 8 ir I - IV klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu

 

 

 

 

 

        2020 m. spalio 28 d. vykusiame I Tarptautiniame jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurse "Alveare di musica 2020" puikiai pasirodė mūsų gimnazijos mokinės. 

       

 

 

          Neseniai praėjusiuose dviejuose tarptautiniuose kamerinės muzikos konkursuose itin sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos  mokinės – Kamilė Palekauskaitė 8 kl. (Fortepijonas) ir Amelija Lapinskaitė 8 kl.(klarnetas).


Nuo lapkričio 3 dienos visi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai mokysis nuotoliniu būdu, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės administracijos sprendimu.

 

          Karantino išvakarėse susibūręs ketvertas, Liepa Kučinskaitė (smuikas), Liepa Razmutė (violončelė), Urtė Čeponytė (fortepijonas), Mija Guzelytė (obojus), pradžiugino rezultatais. Du tarptautiniai kamerinės muzikos konkursai "VII Tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas „Muzikinė akvarelė-2020"  3 vieta ir I Tarpautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas ,,Alveare Di Musica 2020" 2 vieta, du laureatų diplomai.

 

 

 

 

          Kiekvienais metais, rudenį, Kauno styginių kvartetas (Karolina Beinarytė-Palekauskienė, Aistė Mikutytė, Eglė Lapinskė ir Saulius Bartulis) tęsia prasmingą idėjinį ciklą – „Kauno kvartetas ir jaunieji“. Šį ciklą Kauno kvartetas itin vertina, nes jis tarsi atveria kelią pasireikšti dar tik pradedantiesiems savo muzikos bei kūrybos kelią atlikėjams. Koncertas kartu su profesionaliu kolektyvu suteikia galimybę pajusti ansamblių muzikavimo grožį, atrasti nepatirtų šio žanro klodų, kūrybiškai tobulėti ir nešti amžiną kultūros deglą tolyn. Ne vienas gabus atlikėjas, anksčiau koncertavęs su šiuo kolektyvu, yra išplaukęs į plačiuosius vandenis

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13