Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

     Gegužės 24 d. rytas 66-os laidos abiturientams pilnas nerimo ir jaudinančio laukimo... netrukus nuskambės paskutinis skambutis, užbaigiantis vieną gyvenimo etapą ir nužymintis kito etapo pradžią: baigiamieji ir stojamieji egzaminai, pirmieji žingsniai į savarankišką gyvenimą.

    Bet šiandien dar šventė. Paskutinė pamoka su klasės auklėtoja, paskutiniai pamokymai ir padrąsinimai, paskutiniai palinkėjimai vienų kitiems. O tada – skambutis ir pirmokėlių mažos rankytės išveda į mokyklos kiemą, kur susirinkusi bendruomenė skanduoja „sėkmės“, kur choras „Cantica“ gieda „Jaunimo giesmę“, kur pirmokėliai drąsiai ir aiškiai deklamuoja eiles, kur Jaunučių choras kuo nuoširdžiausiai dedikuoja savo dainą, kur skamba gimnazijos direktoriaus, klasės auklėtojos ir vienuoliktokų palinkėjimai...ir staigmena – nuotaikingas animacinių personažų desantas užpildo aikštę kuriam laikui išsklaidydamas graudulį. Po to į dangų pakyla balionai, nusinešdami svajones. Ir tada belieka padėkoti mokyklai bei mokytojams už žinias, perduoti testamentą ir simbolinį mokyklos raktą vienuoliktokams, pasodinti medį ir gražiai nusifotografuoti...

    Dabar jau viskas. Geros jums kloties.

   Nuo šios akimirkos 66-os laidos abiturientai mokykloje jau tik svečiai.

    Laukiami svečiai.

    

                                                                        Abiturientų auklėtoja, mokytoja Aurelija Inokaitienė

    Gegužės 25 dieną Juozo Naujalio muzikos gimnazijos koncertų salėse vyko I-asis Tarptautinis konkursas – festivalis „Amiticija Sonans“ („Skambanti draugystė“), kuriame varžėsi ir nuotaikingai, išraiškingai muzikavo šaunūs atlikėjai iš Lietuvos ir užsienio. Puikai įvertinti ir mūsų gimnazijos jaunieji muzikai.

     Nuoširdžiai sveikiname Grand Prix laimėtoją Tają Sokaitę, mokytoja Aušra Lukoševičiūtė, pirmos vietos laimėtojus įvairiose kategorijose – Elzę Povilaitytę, mokytoja Sonata Pakutkienė, Elžbietą Valčiukaitę, mokytoja Rasa Krėpštienė, Sofiją Jermakaitę, mokytoja Gailė Markevičienė, antros vietos laimėtojus Viktoriją Cibulskaitę, mokytoja Daiva Povilaitienė, Domą Smirnovą, mokytja Marta Lapinskienė, trečia vieta – Luką Juškevičių, mokytoja Sonata Pakutkienė, Mariją Kazarian, mokytoja Tatja Muraško, Kamilę Papšytę, mokytoja Marta Lapinskienė.

    Gegužės 21 dieną, gimnazijos kieme esančioje sporto aikštėje vyko tarpklasinės kvadrato varžybos. Varžybose susirungė pradinukai 3-4 klasių mokiniai. Rungtynėse netrūko emocijų, pergalės džiaugsmų ir pralaimėjimų nusivylimų. Kiekviena klasė pasiruošė ne tik varžytis aikštelėje, bet ir palaikyti savo komandų už aikštelės ribų. Vaikai pasigamino plakatų, ir labai energingai palaikė savo klases.

    Varžybos vyko tokia tvarka: Du pusfinaliai, kuriuose susirungė 3a - 3b ir 4a - 4b klasės; mažasis finalas dėl 3-ios vietos - į kurį pateko pusfinaliuose pralaimėjusios klasės; didysis finalas dėl 1-osios vietos - jame varžėsi pusfinalių nugalėtojos.

    Sužaidus visas turnyro rungtynes, klasės pagal užimtas vietas išsidėstė taip:

    1 vieta - 4b klasė; 

    2 vieta - 3a klasė; 

    3 vieta - 4a klasė;

    4 vieta - 3b klasė.

 

    Sveikiname varžybų nugalėtojus ir dalyvius!

    Balandžio 12 d. Puškino gimnazijoje vyko kasmetinis Kauno miesto matematikos kūrybinių darbų konkursas „Matematinis lietus“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 5a klasės mokinė Mija Guzelytė (mokytoja Jolita Ražinskienė). Ji iškovojo III vietą tarp 5-6 klasių dalyvių. Gegužės 20 d. Saulės gimnazijoje vyko matematikos konkursų ir olimpiadų nugalėtojų apdovanojimų šventė į kurią buvo pakviesta ir Mija.

    Šiemet, balandžio 28-30 dienomis, J. Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai, Povilas (violončelė, mokyt. Asta Krištaponienė) ir Paulius (akordeonas, mokyt. Lukas Katinas) Garšanovai sudalyvavo Tarptautiniame konkurse „ant vandens“. Edukacinėje-konkursinėje kelionėje Riga-Stokholmas-Riga „Talent Show-2019“ dalyvavo ir kitų Lietuvos muzikos mokyklų atstovai. Kelionėje keliavusiems drauge mokytojams, mokiniams ir net kelioms lydinčioms mamoms susidraugauti ir nenuobodžiai pasiekti uostą padėjo mokytojos Sigutės Mikalauskaitės-Garšanovės šios kelionės metu pateikta įdomi informacija apie Švedijos sostinę Stokholmą, lankytinas jo vietas, Lietuvos ir Švedijos istorines sąsajas bei pravesta viktorina „Pažink pasaulį žaisdamas“. 

    2019 m. gegužės 8 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyko koncertas, kuriame skambėjo gimnazijos 2a ir 4a klasių mokinių, Kauno miesto lopšelių-darželių „Atžalėlė“, „Ežiukas“, „Raudonkepuraitė“, „Klevelis“, „Nežiniukas“, „Spragtukas“ ir Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos auklėtinių atliekamos dainos, jausmingos eilės tėveliams. Koncertą pradėjo gimnazijos vaikinų ansamblis „6+“, kuris atliko dvi lietuvių liaudies dainas. Vėliau atėjo eilė pasirodyti ir mažiesiems šio renginio dalyviams. Koncerte galėjome išvysti ir išgirsti kankles ir net cimbolus. Šio projekto organizatoriai - pradinių klasių vyr. mokytoja Ramunė Jarocka, darbo su ikimokyklinėmis įstaigomis organizatorė Dalia Kiškienė, fortepijono mokytoja ekspertė Aušra Gelusevičienė ir dailės mokytoja metodininkė Aurelija Inokaitienė. Jų tikslas buvo surengti teatralizuotą liaudies dainų, šokių ir žaidimų rytmetį ir suburti gimnazijos mokinius, mokinių tėvelius, senelius bei ikimokyklinukus bendrai kultūrinei – kūrybinei veiklai. „Tikiuosi, šis projektas taps tradicija“, -  šie Ramunės Jarockos žodžiai palydėjo renginį prie pabaigos.

 

                                                                                                                         Sofija Venskūnaitė, Ia kl.

    Š. m. gegužės 7 d. gimnazijos kieme vyko netradicinio fizinio aktyvumo rungtys „Virvės traukimo varžybos“. Jos buvo skirtos pradinių klasių mokiniams. Varžybose dalyvavo: 3-4 klasių mokiniai. Visos komandos aktyviai kovojo, atidavė visas jėgas siekdami įrodyti, kad jų klasė šiose varžybose stipriausia. Visos klasės pasirodė puikiai, tačiau po atkaklios kovos šių varžybų nugalėtojais tapo 4b klasės mokiniai.

     Ačiū visiems dalyviams už fizinį aktyvumą ir parodytus sportinius rezultatus!
     Svarbiausia dalyvauti, o ne nugalėti!

    Utenos meno mokykloje jau 17-ąjį kartą vyko Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji Talentai 2019“. Jame dalyvavo muzikuojantys vaikai iki dešimties metų iš visų Lietuvos kampelių. Dalyvius vertino kompetetinga komisija, kurią sudarė garsūs Lietuvos ir Latvijos pedagogai. Atlikėjų šiais metais buvo itin daug ir įvairių. Utenos meno mokykla maloniai nustebino savo gera atmosfera, gražia, meniška aplinka ir puikiai suorganizuotu renginiu. Kauno Juozo Naujalio mokinės fleitininkės: Sofija Jermakaitė, 3kl. (mokytoja Gailė Markevičienė, koncertmeisterė Loreta Haidari) ir Smiltė Asauskaitė, 3kl. (mokytoja Aušra Lukoševičiūtė, koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė) laimėjo laureato diplomus. Sėkmingai pasirodę įgavo daugiau sceninės patirties, pasitikėjimo bei motyvacijos.

Kviečiame praleisti vasarą ĮSPŪDINGAI!

    Š. m. balandžio 26-28 d. Portugalijoje Lisabonos aukštojoje muzikos mokykloje (Escola Superior de Musica de Lisboa) įvyko Europos kamerinės muzikos mokytojų asociacijos (ECMTA)  konferencija. Joje dalyvavo 30 pedagogų ir atlikėjų iš skirtingų Europos šalių – D. Britanijos, Suomijos, Italijos, Estijos, Latvijos, Ispanijos, Portugalijos, Vengrijos, Lenkijos, Rusijos.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10