Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

KAUNO JUOZO NAUJALIO MUZIKOS GIMNAZIJOS BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ IR GIMNAZISTŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI!

 

2019 m. birželio 4 d. (antradienį) 12.00 -14.00 val. yra planuojami

mokyklinių uniformų matavimai.

Matavimas vyks 210 kabinete (II aukšte).

 

Visus norinčius kviečiame registruotis el. būdu, adresu pavaduotoja@nmg.lt

Neturintys galimybės matavimams atvykti į gimnaziją nurodytu metu, galės tai padaryti

nuo 2019-06-04 iki 2019-06-16  užsakant uniformą internetu.

Nuorodą rasite gimnazijos internetiniame puslapyje

www.nmg.lt – gimnazija - atributika

 

UAB ,,Lidata“ parduotuvės adresas:

Kalvarijų g. 168, Vilniuje (greta vaikų ir jaunimo centro ,,Šatrija“).

 

Parduotuvės darbo laikas:

I-IV 9.00-18.00

 V 9.00-17.00 (be pietų pertraukos)

 

Tel. Nr. 8 5 27606 38

+370 686 61715; +370 670 26063

    Įsibėgėjo J.Naujalio 150-osioms gimimo metinėms paminėti skirti metai, vienas renginys veja kitą. Gimnazijos penktokai ir šeštokai taip pat prisideda prie kompozitoriaus atminimo puoselėjimo – mokytojų A. Inokaitienės ir L. Pavalkytės paraginti kūrė ekslibrisus gimnazijos bibliotekai. Visą gegužės mėnesį bus galima grožėtis jų darbeliais. Kviečiame gimnazijos bendruomenę  užsukti į biblioteką, aktyviai dalyvauti balsavime ir išrinkti ekslibrisą, kuriuo biblioteka papuoš knygas.

    Mokytoja  Audronė Klovienė kartu su 8a kl. mokiniais vyko į pažintinę ekskursiją „Paryžius – Briuselis – Berlynas“ š. m. balandžio 22-28 d. Šios kelionės metu mokiniai su mokytoja aplankė daug muziejų, meno galerijų, Eifelio bokštą, Luvro muziejų, Triumfo arką, Paryžiaus Dievo Motinos katedrą. Taip pat akiratį praplėtė plaukdami Senos upe bei Disneilendo parke susitikdami su visais garsiausiais Volto Disnėjaus herojais ir pramogavo aplankydami daug ekstremalių atrakcionų. Grįždami aplankė Belgijos sostine Briuselį ir Vokietijos sostinę Berlyną. 

   
    2019 metų balandžio 20 dieną, Kauno A. Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže vyko kasmetinė Lietuvos kūno kultūros ženklo laikymo šventė „Vis tobulėti“. Šiemet kartu su mokiniais iš visos Kauno apskrities šioje šventėje dalyvavo ir gimnazijos vardą garsino IIa gimnazijinės klasės mokinė Viktorija Simutytė. Ji rungtyniavo šiose fizinio pajėgumo rungtyse: Šuolis į tolį iš vietos (staigioji jėga), 10 x 5 bėgimas šaudykle (greitumas, vikrumas), sėstis ir gultis (raumenų ištvermė), sėstis ir siekti (lankstumas), 20 metrų bėgimas šaudykle (širdies ir kvėpavimo sistemos ištvermė) ir atsakinėjo į sporto teorijos klausimus.
Ačiū už parodytus sportinius rezultatus ir drąsą išbandant savo jėgas.
 

    Š. m. balandžio 12 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“. Jame dalyvavo   mokytojos Birutės Kumpikienės 6a klasės mokinė Kamilė Palekauskaitė. Galime pasidžiaugti, kad jaunoji pianistė gavo patį aukščiausią įvertinimą savo kategorijoje - Grand Prix. Negana to, vertinimo komisija (Donaldas Račys, Virginija Ruzgienė, Rimantas Vingras) neliko abejingi Kamilės atliktam Janis Ivanovs Scherzo, tad pelnė  ir diplomą už geriausiai atliktą šiuolaikinio kompozitoriaus kūrinį. 

Džiaugiamės kartu ir linkime sėkmės kituose pasirodymuose!

    2019-aisiais sukanka 100 metų, kai 1919 m. Kaunas de facto tapo Lietuvos Respublikos laikinąja sostine.

    Šių metų balandžio 12 d. gimnazijoje vyko užsienio (anglų k.) ir dorinio ugdymo (etikos) projekto „Ačiū Jums už Lietuvą“ moksleivių konferencija, paskatinusi mokinius giliau pasidomėti, kaip Kaune formavosi tarpukario moderniosios lietuvių istorijos, kalbos, kultūros, mokslo, paveldo tradicijos bei stiprėjo tautinės tapatybės identitetas.

    Tai jau antroji konferencija, kurią inicijavo ir organizavo etikos mokytoja A. Inokaitienė bei anglų k. mokytojos R. Paulikienė ir B. Mažutaitienė. Konferencijos metu buvo išklausyti 8 – 11 klasių moksleivių pranešimai lietuvių ir anglų kalbomis apie tarpukario Kauno virsmą pažangia europine sostine. Renginio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Laikinosios sostinės moderniosios architektūros, mados ir muzikos tendencijomis, karinių pajėgų kūrimusi, kultūros ir meno veikėjais bei lakūnais, savo darbais garsinusiais mūsų gimtąjį miestą.

    Juozo Naujalio 150-ies metų sukaktį (ir kompozitoriaus vardo suteikimo mūsų mokyklai 50-tį) teoretikai  pažymėjo itin solidžiai. Surengtoje Respublikinėje meno ir muzikos mokyklų mokinių konferencijoje „Juozas Naujalis ir jo laikmetis jaunųjų akimis“ pasisakė ne tik mūsų gimnazistai, o ir svečiai – Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos, Kauno Dailės gimnazijos, Kauno J. Gruodžio konservatorijos mokiniai, LMTA mokslo prorektorė, dr. Judita Žukienė ir dramaturgas Gediminas Jankus. O po kelių dienų Raudondvario dvaro salėje skambėjo jaunųjų gimnazijos kompozitorių – Brigitos Lukoševičiūtės, Augustės Dūdaitės, Militos Lozoraitytės ir Klaudijos Kuzaitės naujausi kūriniai, skirti J. Naujaliui. Dėkojame konferencijų rengėjams, dalyviams, partneriams ir visiems draugams! Sveikiname teoretikes su puikiais pasirodymais!

    2019 balandžio 3-8 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje viešėjo 32 svečiai iš Zalcburgo muzikos gimnazijos (Musische Gymnasium Salzburg). 27 mokiniai ir 5 mokytojai susipažino su Vilniaus, Kauno senamiesčiais, J. Naujalio muzikos gimnazija, dalyvavo mokytojų Nijolės Jovarienės ir Lauros Pavalkytės pravestoje lietuvių kalbos pamokoje, aplankė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muziejų. Lietuvių liaudies vakaronės metu abiejų gimnazijų mokiniai susidraugavo, kartu šoko ir surengė draugiškus chorų karus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10