Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

    2018 m. rugsėjo 28 d. 13 val. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyks mokytojo, smuikininko, pasaulio tautų teisuolio Vlado Varčiko koncertas - minėjimas ir memorialinės lentos atidengimo ceremonija.

    Mokyklos choras „Cantica“ (vad. Rolandas Daugėla, konc. Aušra Gelusevičienė, chormeisterės Milda Vosylė ir Gintarė Ručinskaitė) turėjo unikalią progą koncertuoti  Japonijos ir Lietuvos chorų festivalyje, skirtame Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. VDU Didžiojoje auloje, kartu su japonų vyrų choru „Mercury Glee Club“ ir Vytauto Didžiojo bažnyčios kameriniu choru „Cantate Domino“ buvo atliktos atskiros chorų programos, o koncertą apvainikavo jungtinis japonų ir lietuvių chorų pasirodymas, kur nuskambėjo Toshi Isobe „Tolumoje gyvenančiam draugui“ ir Juozo Gudavičiaus bei Ksavero Sakalausko - Vanagėlio „Kur giria žaliuoja“.

    2018 m. rugsėjo 16 d. 15 val. VDU Didžiojoje auloje vyks Japonijos ir Lietuvos chorų festivalis.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

2018 m. kovo 22 d. 11.30 val. gimnazijos Didžiojoje salėje vyks J.S. Bacho muzikos koncertas skirtas 333 gimtadieniui.

      2018 m. kovo 7 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė padėkos raštus tarptautiniuose konkursuose nugalėjusiems Lietuvos muzikams. Šiemet valstybės vadovė apdovanojo 30 konkursų nugalėtojų, tarp kurių buvo Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai Rokas Makštutis, 8a kl. (mokytojas V. Žemaitis) ir Paulius Garšanovas, Ig kl. (mokytojas L. Katinas).

      Esame dėkingi už aukštus pasiekimus mokiniams bei juos ruošusiems mokytojams. Tikimės, kad šie pasiekimai bus gera paskata tolimesniam darbui bei aukštesniems siekiams ateityje.

    2018 m. kovo 7 d. 18 val. Kauno Švč. Trejybės bažnyčioje renginys, skirtas atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui „Palaimink, Dieve, mus“.

   2018 m. kovo 8 ir 9 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje organizuojamas šventinis koncertas-minėjimas, skirtas atkurtos Lietuvos 100-mečiui paminėti.

 

     Šaltukas, spaudęs pirmąjį kovo šeštadienį, nesutrukdė jauniesiems muzikos istorijos žinovams ir jų mokytojams susirinkti į Vilniaus muzikos mokyklą „Lyra“. Čia vyko Respublikinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – mečiui „Modernios Lietuvos šimtmetis: muzikos istorija ir jos herojai“. Šią, jau vienuoliktą konferenciją, be „Lyros“ mokyklos, šiemet rengė Lietuvos muzikos ir teatro akademija ir Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla. Savo reportažus, interviu, pasakojimus, prezentacijas, muzikinius filmukus pristatė 5-12 klasių moksleiviai iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Panevėžio, o klaipėdiečiai tiesiogiai transliavo video pranešimą. Mūsų gimnazijai atstovavo IIIg kl. mokinės Saulė Jasevičiūtė, Justė Kaminskaitė ir Brigita Lukoševičiūtė, drauge su lietuvių muzikos istorijos mokytoja D.Merčaityte parengusios „Muzikinę kelionę tarpukario Kaune“. Pasirodžiusios vienos pirmųjų, jos sužavėjo klausytojus pažangiu techniniu prezentacijos sprendimu, gyvu ir nuotaikingu pasakojimu, tiksliai sudėliotais akcentais bei puikiu laiko pojūčiu (reikėjo tilpti į 10 minučių limitą). Rengėjai, dėkodami už pasirodymą, jau pakvietė mūsų gimnazistus ruoštis kitąmet vyksiančiai konferencijai.

     12 klasės mokiniai Eglė Andriuškevičiūtė, Paula Bagotyriūtė, Rokas Jurkus, Grantas Šileikis, Raimondas Žemaitis (mokytojos Aurelija Misiūnienė ir Danutė Šalčiuvienė) kovo 1 d. 14 val. dalyvavo lietuvių kalbos ir literatūros žinių viktorinoje ,,Kartojimas - mokslų motina" Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje ir užėmė III vietą.

    

      Džiaugiamės pasiekimais ir sveikiname!

     2018 m. vasario 27 d. 17 val. skelbiama atvirų durų diena, kurios metu bus pristatoma Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos pradinių klasių mokinių veikla, vyks konsultacijos su gimnazijos administracija, pradinių klasių mokytojais, o atmosferą dar labiau pagyvins linksmas mokinių koncertas.

     Vasario 18 d. 14 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko muzikinė popietė šeimai „Kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus muziką piešia vaikai“, kurioje dalyvavo:

  • J. Naujalio muzikos gimnazijos mokytoja Ramunė Varčikaitė Jarocka su savo 1-os kl. mokiniais.
  • Kauno styginių kvartetas

Karolina Beinarytė – Palekauskienė (I smuikas)

Aistė Mikutytė (II smuikas)

Gertrūda Beinarytė – Krunglevičienė (altas)

Saulius Bartulis (violončelė)

  •  Solistas Mindaugas Zimkus (tenoras)
  • Projektui vadovavo Karolina Beinarytė – Palekauskienė, Ramunė Varčikaitė Jarocka.
  • Afišas iliustravo Aurelija Inokaitienė.

    

     Kas gali labiau suvienyti žmones, nei meilė? Meilė šeimai, draugui, artimui, meilė muzikai, menui, kūrybai, meilė savai Tėvynei, meilė savo gimtąjam kraštui, kuriame gimei ir užaugai... Į savo šalį visuomet norisi sugrįžti iškeliavus, nes tik savojoj žemėje žolė žaliausia, saulė skaisčiausia, žmonės artimiausi, kalba suprantamiausia. Kiek daug yra sukurta, nutapyta, padainuota ir sugrota apie Lietuvą tėvynę mūsų!

     Šią muzikinę popietę vaikai piešė  pagal kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus muzikos klonius ir Ramunės Varčikaitės Jarockos eiles, kurias patys ir deklamavo. Kažkur po pievą skraidė išsibarsčius abėcėlė, ožys ant tilto stovėjo, o  kažkur tolumoje palaukėje ir liaudies dainos suskambėjo... Visa tai vaikučiai klausė, piešė  ir buvo apdovanoti paties Giedriaus Kuprevičiaus dovanomis bei Kauno kvarteto kompaktinėmis plokštelėmis.

 

 

Stebiu įdėmiai aš vaikų akis:

Daug gėrio, klausimų neatsakytų.

Jose ir džiaugsmas, ir viltis

Pažint pasaulį nematytą.

 

Vaikų pasaulis – tai gimtinė,

Seneliai, tėtis ir mama,

Daugybės nuostabių jausmų pintinė,

Padangėj skambanti daina.

 

Jų norai nemaži tikrai, tikėkit:

Ir muziką nupiešti, ir natas pažint;

Apsaugot Lietuvos miškus visi norėtų,

Tik veiklą tinkamą reikėtų pasirinkt.

 

O pasirinkt teisingai jiems padėti galit,

Parodę šilumą širdies, geras akis –

Tuomet vaikai visi mylės šią šalį,

Ir dorą kartą užaugint pavyks.

              

  Ramunė Varčikaitė Jarocka

 

    

    2018 m. vasario 24 d. 17 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyks Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių su pučiamųjų orkestru "Ąžuolynas" koncertas „MUZIKA ne tik PUČIAmiesiems“.

 

 http://kaunofilharmonija.lt/muzika-ne-tik-puciamiesiems/

     2018 m. vasario 21 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyks Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių su Kauno miesto simfoniniu orkestru koncertas "Vaikai vaikams".

 

 

 

http://kaunofilharmonija.lt/j-naujalio-muzikos-gimnazijos-moksleiviu-koncertas-vaikai-vaikams/

1 2 3 4 5 6 7 8 9