Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

    MUZIKA ne tik PUČIAmiesiems klausytojus pasitiks jau ketvirtą kartą. Tai pats netikėčiausias ir veržliausias Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ projektas. Jame kiekvienais metais gausiai dalyvauja solistai. Sutikite, nedažnai koncertuose galite išgirsti tokius derinius kaip smuikas, styginių kvartetas, muzikuojantys kartu su pučiamųjų instrumentų orkestru. Taip koncertas smuikui, pjesė fortepijonui ar daina savo rūbą atnaujina pučiamųjų instrumentų dėka.

    Š. m.  vasario 15 d. gimnazijos solinio dainavimo skyriaus mokytojai, koncertmeisteriai bei mokiniai dalyvavo koncerte „Skriski, skriski Lietuvėlėn...“, skirtame Vasario 16-ajai paminėti M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos istorijos muziejuje. Malonioje, istorinėje muziejaus aplinkoje buvo atliekamos lietuviškos dainos, kuriomis džiaugėsi gausi publika.

     Dalyvavusieji yra nuoširdžiai dėkingi muziejaus darbuotojoms už

širdžiai artimą priėmimą.

    Koncertmeisterė Jolita Makštutienė kartu su Ia klasės mokiniu Roku Makštučiu grįžo iš pirmo tarpautinio klarnetų konkurso Maskvoje „Su gimtadieniu, Maestro!“, skirto I. Mozgovenko 95-mečiui. Konkursas buvo 2 turų, pirmame reikėjo atsiųsti video įrašą, o antrame-dalyviai buvo pakviesti groti gyvai. Buvo gauta 150 paraiškų, iš kurių atrinko 80 dalyvių iš įvairių šalių. Mažųjų grupė (iki 16 metų) grojo A. Aleksandrovo muzikos mokyklos salėje, o vyriausieji varžėsi J. Bašmeto kultūros centre. Konkurso garbės pirmininku buvo pats jubiliatas I. Mozgovenko. Mažuosius klarnetininkus vertino 8 tarptautinės komisijos nariai, o komisijos pirmininkas buvo I. Mozgovenko sūnus, taip pat klarnetininkas. Vyriausius vertino tarptautinė komisija vadovaujama F. Couper. Sekančią dieną po konkurso komisijos nariai vedė meistriškumo pamokas, o vakare patys grojo su kameriniu orkestru. Apdovanojimų ceremonija ir uždarymo koncertas vyko P. Tchaikovsky valstybinės konservatorijos didžiojoje salėje. Mažųjų grupėje Rokas laimėjo pirmą vietą bei konkurso remėjų specialų prizą-sertifikatą E12F klarnetui pirkti.

    Laisvu laiku koncertmeisterė Jolita Makštutienė kartu su mokiniu Roku Makštučiu aplankė Senojo Arbato gatvę, Raudonąją aikštę, Vasilijaus Palaimintojo cerkvę, Rostropovičiaus skverelį.

 

Didžiuojamės Ia kl. mokino Roko Makštučio išskirtiniais pasiekimais užsienio šalyse!

    Š. m. vasario 13 d.  Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyko Respublikinis Kęstučio Ivaškevičiaus stygininkų konkursas. Pastarajame dalyvavo mokiniai iš 15 - os skirtingų  Lietuvos muzikos, meno mokyklų bei gimnazijų. Iš viso dalyvavo 67 dalyviai, iš jų  net 26 - mūsų gimnazijos mokiniai. Renginys praėjo itin sklandžiai, o dalyvių pasirodymai stebino puikiu pasiruošimu ir aukštu grojimo lygiu. Konkursui mokinius ruošė beveik visi mūsų gimnazijos styginių skyriaus mokytojai.  Rezultatai išties džiugina, nes 20 – iai Kauno Juozo Naujalio gimnazijos mokinių buvo įteikti apdovanojimai.

    Š. m. vasario 12 d. 13 val. vyko Vasario 16-osios (Valstybės atkūrimo dienos) minėjimas. Mokinius labai sudomino prof. Liudo Mažylio pasakojama Lietuvos Nepriklausomybės Akto atsiradimo istorija bei paties profesoriaus asmenybė, ypač kai sužinojo, kad ir pats kelerius metus yra mokęsis šioje gimnazijoje, kuri tuomet buvo įsikūrusi Gedimino gatvėje. Mokiniai uždavė tiek daug klausimų, kad, pasak paties profesoriaus, pakaktų keliems seminarams. Renginį vainikavo koncertas, kuriame pasirodė Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos jaunių choras „Cantica“ (vadovaujamas Rolando Daugėlos), 11 klasės mokinių vokalinis ansamblis, Solistas Ignas Ščesnulevičius (IIa klasė).

 

Džiaugiamės naujomis patirtimis, žiniomis, puikia nuotaika bei muzika!

    2019 m. vasario 12 d. 13 val. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyks Vasario 16-osios (Valstybės atkūrimo dienos) minėjimas, kuriame mokiniai gilins lietuvių kalbos, literatūros ir istorijos žinias. Pats VDU profesoriaus Liudas Mažylis pasakos Lietuvos Nepriklausomybės Akto suradimo istoriją. Be abejonės renginio metu skambės ir gimnazijos mokinių atliekami muzikos kūriniai.

     Š. m. vasario 2 d. Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje vyko Respublikinis jaunųjų dainininkų ansamblinio muzikavimo konkursas, kuriame dalyvavo Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai. IIa klasės mokiniai Evelina Nemanytė ir Ignas Ščesnulevičius pelnė l laipsnio laureato diplomą, mokytoja Rima Daugėlienė. IIIa klasės mokinė Agnė Patalavičiūtė ir IIa klasės mokinė Karolina Žaltauskaitė laimėjo ll laipsnio laureato diplomą, mokytoja Gražina Miliauskaitė, koncertmeisteris Darius Kudirka.

 

Labai džiaugiamės ir sveikiname!

    Š.m. sausio 16 dieną 2a klasės mokiniai lankėsi sportinių šokių klube  „Santaka“, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Moku vaikščioti, galiu ir šokti“. Šokių treneris ir užsiėmimo vadovas Andrius Brikmanis buvo nustebęs „ramuniukų“ gebėjimu klausytis ir išgirsti kitą. Daug žaidimų koordinacijai ir tempui bei ištvermei išlaikyti išmokome. Vadovas žavėjosi vaikų organizuotumu, ritmiškumu ir dėmesingumu. Buvo labai įdomu ir linksma. Esame pakviesti pavasariniam užsiėmimui.

     Nuo  2019 m. vasario 5 d. iki kovo 15 d. bus vykdomas Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos pradinių klasių, Kauno miesto ir Kauno rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „MEILĖ TĖVYNEI MAŽOJ ŠIRDELĖJ".

     Projekto metu bus skiriamas didelis dėmesys Lietuvos istorijos nagrinėjimui, organizuojami pokalbiai, diskusijos apie Lietuvos praeitį bei vienus iš ryškiausių žingsnių lėmusių dabartį. Vaikai pieš piešinius, kurie bus eksponuojami , o projektą vainikuos Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje organizuojami šventiniai koncertai - minėjimai, kurie šiais metais vyks dvi dienas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10