SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

    Kai lauke vis šalčiau ir šalčiau, norima susiburti, pabendrauti, dirbti drauge. 4b klasės mokiniai ir mokytoja Violeta Valienė pakvietė tėvelius į kūrybines dirbtuvėles. Susėdę prie bendro stalo - vaikai ir tėvai - kūrė žaisliukus eglutei. Visi patyrė daug teigiamų emocijų, bendradarbiavimo.

     Mūsų gimnazijos pirmokėliai su savo mokytojomis Egle Stankevičienė ir Vilija Lerner jau spėjo nukeliauti ir į Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą, kurioje vyko pamoka - ekskursija apie saugų elgesį gatvėje. Vaikučiai įsidėmėjo pagrindines saugaus eismo taisykles ir pažadėjo, kad stengsis jų laikytis.

     Mokytoja Eglė Stankevičienė labai džiaugiasi ir dėkoja visiems 1a klasės tėveliams, kad domisi ir aktyviai dalyvauja savo vaikučių ir mokyklos gyvenime. Rusnės Grabauskaitės mamytės Skaidros Grabauskienės dėka pradinių klasių moksleiviai apsilankė "Nežiniuko Akademijoje", kurioje klausėsi pasakojimo apie bites, medaus kopinėjimą, susipažino su tautosaka ir išėjo nešini tikro bičių vaško žvakute. 

Aš noriu muziką nupiešti

     Jau septintus metus Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vykdomas projektas „Aš noriu muziką nupiešti“, kuriame dalyvauti kviečiami ir Kauno miesto bei rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai. Projekto autorė Ramunė Jarocka. Projekto kūrybinė grupė: Dalia Kiškienė - fortepijono mokytoja ir Aurelija Inokaitienė - dailės mokytoja. Organizuojant projektą taip pat talkino Vilija Grigaliūnaitė – bibliotekos vedėja.

    Šiais metais norą dalyvauti projekte pareiškė 28 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Tai net 287 mažieji dailininkai! Visi buvo pakviesti apsilankyti gimnazijos patalpose organizuotoje parodoje. Joje mažieji dailininkai galėjo pamatyti eksponuojamus savo dailės darbelius. Iškilmingam baigiamajame renginyje visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

 

Kuriu savo vaikams

     Trečius metus pedagogų kūrybos festivalis „Kuriu savo vaikams“ surenka pilną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos salę mažųjų atlikėjų ir dainininkų. Būtina dalyvavimo sąlyga - programoje gali skambėti tik pedagogų sukurti kūriniai. Šių metų festivalį atidarė gimnazijos jaunučių choras, (vad. Dalia Jurkonienė, konc. Rasa Karaškienė) atlikdamas kompozitorės Giedrės Dabulskienės dainą „Muzika“, ž. Ramunės Jarockos. Po to, puikiojoje gimnazijos scenoje, vieni po kitų pasirodė net 17-os ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai, su meile atliekantys savo mokytojų kūrinius. Fesivalio idėjos autorė - Ramunė Jarocka. Renginio kūrybinė grupė: Dalia Kiškienė, Vilija Grigaliūnaitė, Aurelija Inokaitienė, renginį kuravo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rusnė Marija Voverienė. Festivalio idėja kilo iš noro suburti kuriančius kolegas nuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų iki gimnazijos pedagogų. Todėl organizatoriai nuoširdžiai tikisi, kad šis, jau trečią kartą organizuotas pedagogų kūrybos festivalis „Kuriu savo vaikams“ taps gražia paskata kūrybiškiems bendraminčių susibūrimams ir ateityje.

     Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje 2016 m. lapkričio 30 d. vyko XVII-asis Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalis ARCO. Dalinamės gražaus bei didelio dalyvių dėmesio sulaukusio festivalio akimirkomis.

       4a klasės mokiniai drauge su kitais savo šeimų nariais ir klasės auklėtoja Ramune Jarocka dalyvavo šokių klubo „Santaka“ projekte „Iš taško Z“. Tai buvo puikus užsiėmimas, suteikiantis jėgų ir džiaugsmo judėjime. Šokių treneris A. Brikmanis ne tik supažindino su naujais šokių žingsniais, bet ir negailėjo patarimų, kaip pasiekti asmenybės harmoniją. Šoko visi: ir mamos su kūdikiais, ir seneliai, ir močiutės. Stebėjome vienas kitą ir buvome labai laimingi, kad esme kartu tokiame šauniame užsiėmime.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15