SVEIKINAME

I tarptautinis styginių instrumentų

jaunųjų atlikėjų konkursas

„CRESCENDO“

2019 m. kovo 13 d.

Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje

 

LAUREATAI

Pranas Razmus, 1b kl.

Liepa Razmutė, 4a kl.

Mokytoja Asta Krištaponienė

Koncertmeisterė Ella Vladimirskaja

 

Paulina Banaitytė, 8a kl.

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

DIPLOMAS

Liepa Kučinskaitė, 4a kl.

Mokytoja Akvilė Brazauskienė

Koncertmeisteris Saulius Dirvanauskas

 

Nojus Stunžėnas, 8a kl.

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

Jaunųjų choro dirigentų konkursas,

skirtas Rapolo Vindašiaus 100-osioms

gimimo metinėms paminėti

2019 m. kovo 9 d.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

GRAND PRIX

Rūta Kabišiūtė, IVa kl.

 

III VIETA

Paulina Asanaviciute Odnolko, IIa kl.

 

Mokytoja

Audronė Marcinkevičiūtė

 

Koncertmeisteriai

Aurika Vitkienė

Darius Kudirka

V respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas,

skirtas lietuvių muzikos patriarcho

Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms paminėti

2019 m. kovo 9 d.

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje

 

I VIETA

Ernestas Valionis, Ia kl.

Mokytojas Rolandas Daugėla

 

II VIETA

Gabija Šinkūnaitė, 7a kl.

Mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė

 

Daria Goda Barkauskaitė, IVa kl.

Mokytojas Rolandas Daugėla

 

Koncertmeisterės Margarita Kamarauskaitė ir Aušra Gelusevičienė

III tarptautinis Sigito Šilinsko

klasikinės gitaros konkursas

2019 m. vasario 20-23 d.

Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje

 

II VIETA

Pijus Balevičius, IIa kl.

Mokytojas Sergej Krinicin

Respublikinis Kęstučio Ivaškevičiaus

stygininkų konkursas

2019 m. vasario 13 d.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

 

I VIETA

Pranas Razmus, 1a kl. (violončelė)

Mokytoja Asta Krištaponienė,

Koncertmeisterė Rasa Karaškienė

 

II VIETA

Andrius Venckūnas, 2 kl. (smuikas)

Mokytoja Karolina Beinarytė - Palekauskienė

Koncertmeisterė Inesa Ančenkova

 

Saulė Vitkutė, 3 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

 

Marija Bumblytė, 5 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Ieva Benetienė

 

Gabrielė Santockytė, 8 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Ieva Benetienė

 

III VIETA

Liepa Marija Šeštakauskaitė, 2 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Ieva Benetienė

 

Mišelė Kiseliova, 3 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

 

Liepa Kučinskaitė, 4 kl. (smuikas)

Mokytoja Akvilė Brazauskienė

Koncertmeisteris Saulius Dirvanauskas

 

Liepa Razmutė, 4 kl. (violončelė)

Mokytoja Asta Krištaponienė

Koncertmeisterė Ella Vladimirskaja

 

Aušrinė Žostautaitė, 6 kl. (smuikas)

Mokytoja Karolina Beinarytė - Palekauskienė

Koncertmeisterė Inesa Ančenkova

 

Gabija Simutytė, 8 kl. (smuikas)

Mokytoja Laimutė Bliujienė

Koncertmeisterė Ieva Žemaitytė

 

DIPLOMAS

Paskalis Štelmokas, 1 kl. (violončelė)

Mokytojas Vytenis Pocius

Koncertmeisterė Rūta Žostautienė

 

Rokas Majauskas, 2 kl. (violončelė)

Mokytojas Vytenis Pocius

Koncertmeisterė Rūta Žostautienė

 

Paulina Dorošaitė, 3 kl. (smuikas)

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

Rusnė Grabauskaitė, 3 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė

Koncertmeisterė Ieva Benetienė

 

Povilas Garšanovas, 4 kl. (violončelė)

Mokytoja Asta Krištaponienė

Koncertmeisterė Ella Vladimirskaja

 

Matas Morkūnas, 5 kl. (smuikas)

Mokytoja Audronė Tamulienė

Koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė

 

Kamilė Kaminskaitė, 6 kl. (smuikas)

Mokytoja Karolina Beinarytė - Palekauskienė

Koncertmeisterė Inesa Ančenkova

 

Austina Mažeikaitė, 7 kl. (smuikas)

Mokytoja Ilona Klusaitė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

Nojus Stunžėnas, 8 kl. (smuikas)

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

I tarptautinis klarnetininkų

festivalis - konkursas

„Su gimtadieniu, Maestro!“,

skirtas klarnetininko, pedagogo, profesoriaus

Ivano Mozgovenko 95 metų jubiliejui

2019 m. vasario 9-13 d.

Maskvoje, Rusijoje

 

I VIETA

Rokas Makštutis, Ia kl.

Mokytojas Vitalius Žemaitis

Koncertmeisterė Jolita Makštutienė

I respublikinis jaunųjų dainininkų

ansamblinio muzikavimo

konkursas

2019 m. vasario 2 d.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

I VIETA

 

Evelina Nemanytė, IIa kl.

 

Ignas Ščesnulevičius, IIa kl.

 

Mokytoja Rima Daugėlienė

 

II VIETA

Karolina Žaltauskaitė, IIa kl.

Agnė Patalavičiūtė, IIIa kl.

Mokytoja Gražina Miliauskaitė

 

Koncertmeisteris Darius Kudrika

III respublikinis

styginių instrumentų festivalis - konkursas

„Romantikų įkvėpti“

2019 m. sausio 26 d.

Trakų meno mokykloje

 

LAUREATĖ

Paulina Banaitytė, 8a kl.

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

I respublikinis

jaunųjų pianistų - koncertmeisterių

konkursas „Accompagnato“

2019 m. sausio 26 d.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

III VIETA

Airinė Taučaitė, IVa kl.

Mokytojas Dainius Kepežinskas

 

XIII tarptautinis

jaunųjų dainininkų konkursas

„Sidabriniai varpeliai“

2019 m. sausio 10-13 d.

Daugpilyje, Latvijoje

 

GRAND PRIX

Ignas Ščesnulevičius, IIa kl.

Mokytoja Rima Daugėlienė

Koncertmeisteris Darius Kudirka

XIX Lietuvos muzikos ir meno mokyklų

styginių instrumentų festivalis

„ARCO“

2018 m. gruodžio 5 d.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

 

LAUREATĖS

Urtė Padūmytė, 4a kl.

Mokytoja Liudmila Parymud

 

Liepa Kučinskaitė, 4a kl.

Ugnė Zaikauskaitė, 5b kl.

Mokytoja Akvilė Brazauskienė

 

Gabija Simutytė, 8a kl.

Mokytoja Laimutė Bliujienė

 

Laura Zarembaitė, 8a kl.

Mokytoja Audronė Karpavičienė

Lietuvos švietimo įstaigų mokinių

Vokiškų dainų festivalis

2018 m. gruodžio 7 d.

Vilniaus Karaliaus Mindaugo mokykloje

 

LAUREATĖS

Austina Mažeikaitė, 7a kl.

Luka Brazauskaitė, 7a kl.

Gytautė Ševčenko, 7a kl.

Antonija Marija Grigaliūtė, 8a kl.

Gabrielė Santockytė, 8a kl.

Faustina Moseičiuk, 8a kl.

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių konkursas

„Vokiškų dainų konkursas 2018“

2018 m. lapkričio 26 d.

Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla

 

III VIETA

Taja Sokaitė, 6a kl.

Luka Brazauskaitė, 7a kl.

Gytautė Ševčenko, 7a kl.

Antonija Marija Grigaliūtė, 8a kl.

Gabrielė Santockytė, 8a kl.

Faustina Moseičiuk, 8a kl.

VIII tarptautinis konkursas

„Muzikuojame dviese"

2018 m. lapkričio 28 d. 

Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje

 

I VIETA

Paulina Banaitytė, 8a kl.

Mokytoja Milda Pupelienė

 

 

II VIETA

Alija Larbi, 5b kl.

Mokytoja Ilona Klusaitė

 

III tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas „Finalis“

2018 m. lapkričio 12-16 d. 

Bialystoke, Lenkijoje

 

I VIETA

Amelija Lapinskaitė, 6a kl.

Mokytojas Vitalius Žemaitis,

Koncertmeisterė Marta Lapinskienė

 

Rapolas Bartulis, IIa kl.

Mokytojas Vitalius Žemaitis,

Koncertmeisterė Daiva Povilaitienė

 

III VIETA

Leonas Bartulis, 5a kl.

Mokytojas Vitalius Žemaitis

Koncertmeisterė Daiva Povilaitienė

 

XII tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas

2018 m. lapkričio 14-19 d.

Jastrzebie – Zdroj, Lenkijoje

 

DIPLOMAS

Rokas Makštutis, Ia kl.

Mokytojas Vitalius Žemaitis

Koncertmeisterė Jolita Makštutienė

 

Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų

jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas,

skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti

2018 m. spalio 26-27 d.

Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje

 

III VIETA

Karolis Gelažius, 6b kl.

Mokytoja Agnė Daučianskaitė

V Tarptautinis Aldonos Dvarionaitės

jaunųjų pianistų ir mokytojų

konkursas - festivalis

2018 m. spalio 23-25 d.

Zarasų meno mokykloje

 

DIPLOMAS

Joana Janulevičiūtė, 5a kl.

Mokytoja Tatjana Muraško

 

Naglis Norkevičius, 6a kl.

Mokytoja Rasa Krėpštienė