I Nacionalinis festivalis - forumas Ars Lituanica 

2014 m. gruodžio 3 - 7 d. Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje

  

I vieta ir prizas - smuikas

 Milda Kraujutaitytė, III kl. 

  mokytoja Ramunė Bandzaitytė

koncertmeisterės Lina Krėpštaitė ir Aušra Klovaitė Berezinienė

  

 ♫ ♫ ♫

  

Tarptautinis Advento ir Kalėdų muzikos festivalis

 2014 m. gruodžio 3-7 d.  Bratislavoje, Slovakijoje

  

III vieta

 Choras "Cantica" 

   vadovas Rolandas Daugėla

koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė

  

 ♫ ♫ ♫

 

II tarptautinis Leopoldo Godowskio jaunųjų virtuozų konkursas

2014 m. lapkričio 28-30 d. Varšuvoje, Lenkijoje

 

I vieta

 Gabrielė Sutkutė, III kl. 

  mokytoja Birutė Kumpikienė 

 

 ♫ ♫ ♫

 

VI-tasis tarptautinis konkursas "Muzikuojame dviese"

2014 m. lapkričio 27 -28 d. Kauno A.Kačanausko muzikos mokykloje

  

C grupė

II vieta ir

diplomas už geriausią šiuolaikinio kūrinio atlikimą

 Benediktas Bartulis, II kl. 

Jonė Barbora Laukaitytė, II kl.

 mokytojos Birutė Kumpikienė ir Ilona Klusaitė

 

III vieta

Paula Bagotyriūtė, I kl.

Marija Raisanen, I kl.

mokytojos Daiva Povilaitienė ir Milda Pupelienė

 

B grupė

III vieta

Eglė Andriuškevičiūtė, I kl.

Eglė Gudaitytė, I kl.

mokytojos Birutė Kumpikienė ir Aušra Lukoševičiūtė

 

A grupė

II vieta

Eglė Karpavičiūtė, 6 kl.

Paulina Banaitytė, 4 kl.

mokytojos Vida Ona Jagminaitė ir Milda Pupelienė

 

III vieta

Simonas Miknius, 5 kl.

mokytoja Rasa Krėpštienė

 

Diplomas jauniausioms konkurso dalyvėms

 Joana Janulevičiūtė, 1 kl.

Liepa Narauskaitė, 2 kl.

mokytojos Tatjana Muraško ir Ilona Klusaitė

 

 ♫ ♫ ♫

 

Kauno miesto moksleivių vertimo raštu iš anlų kalbos konkursas,

skirtas Europos kalbų dienai paminėti

2014 m. rugsėjo 26 d. Kauno "Vyturio" katalikiškoje vidurinėje mokykloje

  

III vieta

 Aistė Karpavičiūtė, II kl. 

 mokytoja Birutė Mažutaitienė

 

 ♫ ♫ ♫

 

IT konkursas BEBRAS

2014 m. lapkričio 10-14 d.

 

Simonas Ščerbinskas, 5 kl. 

 mokytojas Arnoldas Paleckis

 

♫ ♫ ♫

 

Respublikinis skaitovų konkursas

2014 m. lapkričio 8 d. Maironio lietuvių literatūros muziejuje

 

 Urtė Banytė, 3 kl.

 pateko į II turą

  mokytoja Eglė Stankevičienė

 

 ♫ ♫ ♫

 

III tarptautinis Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų

konkursas - festivalis

2014 m. spalio 28-30 d. Visagino Česlovo Sasnausko muzikos mokykloje

 

I premijos laureatas

Simonas Miknius, 5 kl.

 taip pat apdovanotas už geriausią kūrinio iš Aldonos Dvarionaitės repertuaro atlikimą ir  geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą

 

Diplomantas

Natanas Bairakas, III kl.

mokytoja Rasa Krėpštienė

  

 ♫ ♫ ♫

 

Lietuvos kompiuterininkų sąjungos organizuota PROGRAMUOTOJŲ SAVAITĖ

Imantas Lukenskas, III kl.

vienintelis Lietuvoje išsprendęs visas užduotis

(90 proc. dalyvių išsprendė ne mažiau kaip pusę užduočių)

mokytojas Arnoldas Paleckis

 

♫ ♫ ♫

VDU Botanikos sodo Jurginų ir kitų augalų piešimo konkurso nugalėtojai

Laura Pipiraitė, 2b kl.

Gabrielė Dabulskytė, 2b kl.

mokytoja Violeta Valienė

 

♫ ♫ ♫

 

III tarptautinis muzikos festivalis - konkursas "Su muzika per Europą"

2014 m. gegužės 30 - 31 d.

 

III vieta

Gintė Preisaitė, III kl.

mokytoja Rasa Krėpštienė

 

Diplomas

Klaudijus Zajančkauskas, II kl.

mokytoja Rima Daugėlienė

 

♫ ♫ ♫

  

XI tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas "Muzikuojame kartu su draugais"

2014 m. birželio 6 d. Rygoje

 

Grand prix ir

specialus prizas už romantinio kūrinio atlikimą

Krisntina Anusevičiūtė, III kl.

Saulė Berezinaitė, III kl.

mokytojos Audronė Tamulienė ir Aušra Klovaitė Berezinienė

 

♫ ♫ ♫

 

IV tarptautinis konkursas "Olimpo musicale"

Birželio 2 - 4 dienomis Prienuose

 

Grand prix

Paulina Banaitytė, 3 kl.

mokytoja Milda Pupelienė, koncertmeisterė Goda Stanionytė

Rapolas Bartulis, 5 kl.

mokytojas Vitalius Žemaitis, koncertmeisterė Daiva Povilaitienė

 

I vieta

Marija Raisanen, I kl.

Aistė Karpavičiūtė, I kl.

mokytoja Milda Pupelienė, koncertmeisterė Goda Stanionytė

Airinė Taučaitė, 7 kl.

Radvilė Stonytė, 7 kl.

mokytojos Rasa Rinkevičiūtė ir Laimutė Bliujienė

 

II vieta

Armandas Vitkus, 3 kl.

Antonija Grigaliūtė, 3 kl.

Audrė Martusevičiūtė, 3 kl.

mokytoja Audronė Ona Paškauskienė

Juris Valentas, 7 kl.

mokytojas Vilimantas Vitartas, koncertmeisterė Rasa Makaraitienė

 

III vieta

Nojus Stunžėnas, 3 kl.

mokytoja Milda Pupelienė, koncertmeisterė Goda Stanionytė

Aurelija Poškaitė, I kl.

mokytoja Gailė Markevičienė, koncertmeisterė Loreta Haidari

 

Diplomas

Žydrūnas Nekrošius, 5 kl.

Rudolfas Sederavičius, 8 kl.

mokytojas Vilimantas Vitartas, koncertmeisterė Rasa Makaraitienė

 

♫ ♫ ♫

 

VIII respublikinis klasikinės gitaros konkursas

Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje

 

II vieta

Rokas Jurkus, 8 kl.

III vieta

Astijus Ačas, 1 kl.

Pijus Balevičius, 5 kl.

mokytojas Artūras Kelpša

 

♫ ♫ ♫

 

 

Tarptautinis konkursas "Matematikos kengūra"

Evita Laurinavičiūtė  1b kl. Lietuvos 50-tuke

Lukas Švagždys 1b kl. Lietuvos 50-tuke

Rokas Jurkus 8 kl.,Lietuvos 50-tuke

mokytojos Violeta Valienė, Džuleta Kusienė

 

♫ ♫ ♫

 

Tarptautinis konkursas "Lietuvių kalbos kengūra"

 

Auksinės kengūros diplomas

 Simonas Ščerbinskas, 4a kl.

Viktorija Kuzabavičiūtė 4a kl.

mokytoja Dalia Gineikienė

 

Oranžinės kengūros diplomas

 Austina Mažeikaitė 2a kl.

Rokas Makštutis 4a kl.

mokytojos Eglė Stankevičienė, Dalia Gineikienė 

 

♫ ♫ ♫

  

Tarptautinis konkursas "Gamtos kengūra"

 

Auksinės kengūros diplomai

 Aura Lumbytė 2a kl.

Aušrinė Zailskaitė, 4a kl.

Kajus Pirožnikas, 4a kl.

Rokas Makštutis, 4a kl.

Simonas Ščerbinskas 4a kl.

 mokytojos Vilija Lerner, Dalia Gineikienė 

 

Sidabrinės kengūros diplomai

 Ieva Kotryna Macijauskaitė, 2a kl.

Viltė Marija Macijauskaitė 2a kl.

Viktorija Kuzabavičiūtė 4a kl.

mokytojos Eglė Stankevičienė, Dalia Gineikienė

 

Oranžinės kengūros diplomai

 

Emilija Sankauskaitė, 2a kl.

Vasarė Baltrušytė, 2a kl.

Veronika Rimkevičiūtė 2a kl.

Ajišė Mammadovaitė 3b kl.

Ieva Janulevičiūtė 4a kl.

mokytojos Eglė Stankevičienė, Gytė Petrašiūnienė, Dalia Gineikienė

 

 

Kauno miesto mokyklų šachmatų mėgėjų turnyras (B lyga)

2014 m. gegužės 10 d.

 

I vieta

Pijus Ivaškevičius, 2b kl.

Marijus Butvydas, 2b kl.

Rokas Mockapetris, 3a kl.

Simonas Ščerbinskas, 4a kl.

vadovė Roza Joffe

 

IV tarptautinis konkursas "Musica insieme" Italijoje

2014 m. balandžio 30 d. - gegužės 4 d.

 

II vieta

Lukas Švagždys, 1 kl.

Paulius Švagždys, 5 kl.

mokytojai Sonata Pakutkienė ir Sergej Krinicin

 

V tarptautinis Liutauro Vėbros obojininkų konkursas

2014 m. balandžio 28-30 d.

 

I vieta

Pijus Paškevičius, 5 kl.

mokytojas Vytautas Masteika

koncertmeisterė Agnė Pranculytė Jončienė

 

III vieta

Tadas Girčys, I kl.

mokytojas Stasys Kraujelis

koncertmeisterė Dalia Žarėnienė


IV tarptautinis pianistų konkursas Ausgustave, Lenkijoje

2014 m. balandžio 23 -27 d.

 

III vieta

Arminas Suchovas, 5 kl.

Mokytoja Audronė Ona Paškauskienė

Diplomantas

Natanas Bairakas, II kl.

Mokytoja Rasa Krėpštienė

 

XVI-tasis tarptautinis konkursas "Jaunasis valtornininkas" Ergli mieste, Latvijoje

2014 m. balandžio 23 - 25 d.

 

Diplomantai

Jurgis Valentas, 7 kl.

Valentinas Rezničenko, 7 kl.

Baltramiejus Krikščiūnas, 8 kl.

Rokas Tunyla, III kl.

mokytojai Vilimantas Vitartas, Andrius Dirmauskas

koncertmeisterė Rūta Žostautienė

 

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo

Vertėjų ir iliustratorių konkursas "Tavo žvilgsnis 2014"

 

Nugalėtojai:

Laisvyda Leckutė, 5 kl.

Eglė Liumparaitė, 6 kl.

Gabrielė Butvydaitė, 7 kl.

Šarūnas Kažemėkaitis, 7 kl.

mokytojos: Aurelija Inokaitienė, Birutė Mažutaitienė, Ramunė Paulikienė

 

XV-asis tarptautinis Karlis Štrals jaunųjų fleitininkų konkursas

2014 m. balandžio 16 d. Rygoje (Latvija)

 

Diplomas

Eglė Gudaitytė, 8 kl.

mokytoja Aušra Lukoševičiūtė

koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė

XII tarptautinis Nikolaj Rubinštein pianistų konkursas Prancūzijoje

2014 m. balandžio 16-21 d.

 

I vieta

Airinė Taučaitė, 7 kl.

mokytoja Rasa Rinkevičiūtė

XVIII Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

2014 m. balandžio 15 - 16 d.

 

LAUREATAI

Paulina Banaitytė, 3 kl.

Marija Raisanen, I kl.

Milda Vaičiulytė, IV kl.

Aurelijus Užameckis, IV kl.

mokytojai: Milda Pupelienė, Ričardas Mekionis

koncertmeisterės Goda Stanionytė ir Loreta Haidari

DIPLOMANTĖ

Jonė Barbora Laukaitytė, I kl.

 mokytoja Ilona Klusaitė

koncertmeisterė Goda Stanionytė

VII tarptautinis Noros Novik kamerinių ansamblių konkursas Marupėje (Latvija)

2014 m. balandžio 12 d.

 

I vieta

Jonė Barbora Laukaitytė, I kl.

Benediktas Bartulis, I kl.

mokytojos Ilona Klusaitė ir Birutė Kumpikienė

 

 XIII-tasis jaunųjų dirigentų konkursas 

2014 m. balandžio 9 d.

 

I vieta

Brigita Lukoševičiūtė, 7 kl.

mokytoja Dalė Jurkonienė

Monika Kazlauskaitė, I kl.

mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė

II vieta

Agnė Kološinskaitė, 7 kl.

mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė

Julija Sederavičiūtė, I kl.

mokytoja Vida Ona Baltušytė

III vieta

Aistė Morozaitė, 7 kl.

mokytoja Vita Paleckienė

Gabija Butėnytė, 8 kl.

mokytojas Ričardas Šumila

 

koncertmeisteriai: Jurgita Momotiukaitė Ačienė, Margarita Kamarauskaitė,

Darius Kudirka, Aveniras Ūsas

 

Tarptautinis konkursas "Czech Clarinet Art" Čekijoje

2014 m. balandžio 2- 7 d.

 

Grand Prix

Rapolas Bartulis, 5 kl.

I vieta

Rokas Makštutis, 4 kl.

mokytojas Vitalius Žemaitis

koncertmeisterė Jolita Makštutienė

 

Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų paroda - konkursas

"Žiema žiema, bėk iš kiemo"

2014 m. kovo 26 d.

 

Diplomas

Rojus Leckus, 1a kl.

mokytoja Ramunė Jarocka

 

 

Kauno miesto ugdymo įstaigų ugdytinių darbelių paroda - konkursas

"Kūrybiškas žvilgsnis į atliekas"

2014 m. kovo 26 d.

 

Meniškiausiai bei originaliausiai atliktas kūrybinis darbas

"Atskrido bitelės į puotą"

1a klasės mokiniai:

K.Palekauskaitė, A.Lapinskaitė, R.Leckus, M.Kaškauskaitė, N.Norkevičius

mokytojos Ramunė Jarocka ir Aurelija Inokaitienė

 


 

Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas,

skirtas kompozitoriaus Juozo Naujalio 145-tosioms gimimo metinėms

 2014 m. kovo 22 d.

 

II vieta

Karolina Krivickaitė, I kl.

III vieta

Monika Kazlauskaitė, I kl.

mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė

koncertmeisteriai Margarita Kamarauskaitė

Diplomas

Aistė Morozaitė, 7 kl.

Goda Kardišauskaitė, 7 kl.

mokytoja Vita Paleckienė

koncertmeisterė Jurgita Momotiukaitė Ačienė

 

 

Respublikinis antrojo muzikos instrumento (fortepijono) konkursas

"Su šypsena"

2014 m. kovo 8 d.

 

I vieta

Paulina Banaitytė, 3 kl.

II vieta

Daria Goda Barkauskaitė, 7 kl.

Andrija Gorochovaitė, III kl.

mokytoja Audronė Ona Paškauskienė

 

 

Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas,

skirtas kompozitoriaus Juozo Gruodžio 130-osioms gimimo metinėms

2014 m. kovo 6 d.

 

I vieta

Klaudijus Zajančkauskas, II kl.

mokytoja Rima Daugėlienė

koncertmeisteris Darius Kudirka

 

 

IV-tasis tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas "Muzikinė akvarelė -2014"

2014 m. kovo 10 d.

 

II vieta

Kristupas Kačionas (Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla)

Patricija Ščerbavičiūtė (Vilniaus B.Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla)

Pijus Paškevičius, 5 kl.

mokytojai Vytautas Masteika, Robertas Beinaris, Daina Kavaliauskienė

 

II vieta

Deimena Petkauskaitė, III kl.

Ugnė Varanauskaitė, III kl.

Gintė Preisaitė, III kl.

mokytojai Daiva Povilaitienė, Vitalius Žemaitis

 

Diplomas

Ieva Marcinkevičiūtė, 4 kl.

Ieva Janulevičiūtė, 4 kl.

Aušrinė Zailskaitė, 4 kl.

mokytojai Aušra Lukoševičiūtė, Ilona Klusaitė, Aušra Gelusevičienė

 

 VII-asis tarptautinis muzikos mokyklų konkursas

"Jaunasis koncertmeisteris"

2014 m. vasario 8 d.

 

I vieta

Saulė Berezinaitė, III kl.

mokytojas Aveniras Ūsas

koncertmeisteriai Rita Preikšaitė ir Giedrius Prunskus

 

Respublikinis Kęstučio Ivaškevičiaus stygininkų konkursas

2014 m. vasario 8 d.

 

I vieta

Urtė Banytė, 2 kl.

Laisvyda Leckutė, 5 kl.

mokytoja Ramunė Bandzaitytė, koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

Paulina Banaitytė, 3 kl.

mokytoja Milda Pupelienė, koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

Radvilė Stonytė, 7 kl.

mokytoja Laimutė Bliujienė, koncertmeisterė Dalia Žarėnienė

 

II vieta

Gustė Markevičiūtė, 2 kl.

mokytoja Asta Krištaponienė, koncertmeisterė Ella Vladimirskaja

Gabrielė Santockytė, 2 kl.

mokytoja Ramunė Bandzaitytė, koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

Vaiva Sodaitytė, 5 kl.

mokytojas Vilnius Konstantinas Petrauskas, koncertmeisterė Rasa Karaškienė

Justė Kaminskaitė, 8 kl.

mokytoja Laimutė Bliujienė, koncertmeisterė Dalia Žarėnienė

 

Diplomas

Emilija Melzbakaitė, 2 kl.

mokytoja Milda Pupelienė, koncertmeisterė Dalia Žarėnienė

Eglė Liumparaitė, 6 kl.

mokytoja Audronė Karpavičienė, koncertmeisteris Saulius Dirvanauskas

Gabija Simutytė, 3 kl.

mokytoja Laimutė Bliujienė, koncertmeisterė Dalia Žarėnienė

 

 

Tarptautinis konkursas "Amadeus 2014"

2014 m. vasario 13-15 d.

 

Diplomas

Veronika Rimkevičiūtė, 2 kl.

mokytoja Rasa Rinkevičiūtė 

 

 

Respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas - festivalis

2014 m. sausio 25 d.

 

II vieta

Paulina Banaitytė, 3 kl.

Marija Raisanen, I kl.

Aistė Karpavičiūtė, I kl.

mokytoja Milda Pupelienė, koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

Respublikinis Jono Urbos konkursas

2013 m. lapkričio 23 -24 d.

 

Diplomas

Aistė Karpavičiūtė, I kl.

mokytoja Milda Pupelienė, koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

 

Tarptautinis Moray pianistų konkursas

2013 m. lapkričio 14-19 d.

 

II vieta

Gabrielė Sutkutė, I kl.

mokytoja Birutė Kumpikienė

 

 

 Sveikiname Saulę Berezinaitę ir mokytoją Birutę Kumpikienę "Maxima Jaunieji talentai 2013" konkurso nugalėtoją Muzikos srityje.

 

Maxima stipendijomis apdovanoja talentingus,  įvairiuose tarptautiniuose, nacionaliniuose konkursuose  laimėjimų pasiekusius mokinius.

♫ ♫ ♫

Tarptautinis klasikinės gitaros konkursas Tallinn 2013

2013 m. liepos mėn.

 

Pijus Balevičius, II vieta

Rokas Jurkus, III vieta

mokytojas Artūras Kelpša

 

♫ ♫ ♫

 

Karalienės Mortos premijos laureatai

 

Benediktas Bartulis (mokytoja Birutė Kumpikienė)

Stasys Makštutis (mokytojas Vitalius Žemaitis)

 

♫ ♫ ♫

 

IV-tasis tarptautinis konkursas Gradus ad parnassum

2013 m. birželio 7- 8 d.

 

I vieta

Milda Vaičiulytė, IIIg kl.

mokytoja Milda Pupelienė

koncertmeisterė Loreta Haidari

 

Aurelijus Užameckis, IIIg kl.

mokytojas Ričardas Mekionis

koncertmeisterė Aurika Vitkienė

 

II vieta

Marija Raisanen, 8 kl.

mokytoja Milda Pupelienė

koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

III vieta

Milda Kraujutaitytė, Ig kl.

mokytoja Ramunė Bandzaitytė

koncertmeisterė Aušra Klovaitė Berezinienė

 

Radvilė Stonytė, 6 kl.

mokytoja Laimutė Bliujienė

koncertmeisterė Dalia Žarėnienė

 

Jonė Barbora Laukaitytė, 8 kl.

mokytoja Ilona Klusaitė

koncertmeisterė Rasa Karaškienė

 

Jurgis Valiukevičius, IIIg kl.

mokytoja Rasa Krėpštienė

 

Rapolas Bartulis, 4b kl.

mokytojas Vitalius Žemaitis

koncertmeisterė Marta Lapinskienė

 

Diplomantai

 

Jurgis Valentas, 6 kl.

mokytojas Vilimantas Vitartas

koncertmeisterė Rasa Makaraitienė

 

Akvilė Kiežaitė, 2 kl.

Laisvyda Leckutė, 4 kl.

mokytoja Ramunė Bandzaitytė

koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

 

Paulina Banaitytė, 2 kl.

Aistė Karpavičiūtė, 8 kl.

Deimena Petkauskaitė, IIg kl.

mokytoja Milda Pupelienė

koncertmeisterės Rasa Karaškienė, Loreta Haidari, Goda Stanionytė

 

 

 ♫ ♫ ♫

 

Tarptautinis Eduardo Mednio konkursas "Jaunasis muzikas" Latvijoje

 

Grand Prix

Stasys Makštutis, Ig kl.

mokytojas Vitalius Žemaitis

koncertmeiterė Jolita Makštutienė 

 

II vieta

Ugnė Varanauskaitė, Ig kl.

mokytojas Vitalius Žemaitis

koncertmeiterė Daiva Povilaitienė

 

I vieta

Pijus Paškevičius, 4 kl.

Rytė Brazauskaitė, IIIg kl.

mokytojas Vytautas Masteika

koncertmeisterė Agnė Pranculytė Jončienė

 

♫ ♫ ♫

 

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "Gintarinė gaida" Panevėžyje

 

Laureatai

Radvilė Stonytė, 6 kl.

Airinė Taučaitė, 6 kl.

mokytojos Laimutė Bliujienė ir Rasa Rinkevičiūtė

 

Diplomantai

Antonija Grigaliūtė, 2 kl.

Audrė Martusevičiūtė, 2 kl.

mokytoja Audronė Paškauskienė

 

♫ ♫ ♫

 

IV-tasis klasikinės gitaros kamerinės muzikos festivalis - konkursas

Laureatai

Rimantas Laskauskas, IVg kl.

Rokas Jurkus, 7 kl.

mokytojas Artūras Kelpša

 

♫ ♫ ♫

 

Tarptautinis konkursas "Matematikos kengūra"

Viltė Brazauskaitė, 4b kl. Lietuvos 50-tuke

mokytoja Violeta Valienė

 

♫ ♫ ♫

 

Tarptautinis konkursas "Anglų kalbos kengūra"

 

Sidabrinės kengūros diplomas

Pijus Balevičius, 4b kl.

mokytoja Violeta Valienė

 

♫ ♫ ♫

 

Tarptautinis konkursas "Lietuvių kalbos kengūra"

 

Auksinės kengūros diplomas

 

Viltė Brazauskaitė, 4b kl.

mokytoja Violeta Valienė

 

Oranžinės kengūros diplomas

 

Simonas Ščerbinskas, 3a kl.

Ieva Rinkevičiūtė, Marija Židonytė, 4b kl.

mokytojos Dalia Gineikienė, Violeta Valienė

 

♫ ♫ ♫

 

Tarptautinis konkursas "Gamtos kengūra"

 

Auksinės kengūros diplomai

 

3a klasė

Rokas Makštutis, Lukrecija Narkutė

4a klasė

Vaiva Sodaitytė, Urtė Baranauskaitė, Eglė Karpavičiūtė, Rūta Strašinskaitė, Joris Katinas, Arminas Suchovas, Augustė Račkauskaitė

4b klasė

Viltė Brazauskaitė

mokytojos Dalia Gineikienė, Ramunė Jarocka, Violeta Valienė

 

Sidabrinės kengūros diplomai

 

4a klasė

Edgaras Gagarinas, Adriana Stankutė, Karolina Žaltauskaitė, Kamilė Ustilaitė, Klaudija Pečiulytė, Erika Simanavičiūtė, Eglė Gustainytė

4b klasė

Ieva Rinkevičiūtė

mokytojos Ramunė Jarocka ir Violeta Valienė

 

Oranžinės kengūros diplomai

 

3a klasė

Simonas Ščerbinskas, Aušrinė Zailskaitė

4a klasė

Austėja Blaževičiūtė

mokytojos Dalia Gineikienė, Ramunė Jarocka

 

♫ ♫ ♫

 

Kauno miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

I vieta

Marija Židonytė, 4b kl.

mokytoja Violeta Valienė

 

♫ ♫ ♫

 

Kauno miesto pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas pagal Aleksandro Puškino pasaką "Apie žveją ir žuvelę"

I vieta

Laisvyda Leckutė, 4b kl.

mokytoja Violeta Valienė

 

♫ ♫ ♫