IX tarptautinio kamerinės muzikos
konkurso „Citta di pesaro“
Pesaro Italijoje
2012 gegužės 6 - 11
grand
prix laureates
Kristiną
Anusevičiūtę IX kl.
Saulę
berezinaitę IX kl.
mokytojas Audronę Tamulienę
ir Birutę Kumpikienę
♫
IV tarptautinio Liutauro Vėbros
obojininkų konkurso
KAUNE
2012 balandžio 27 – 29
I
vietos laureatę
Rytę
Brazauskaitę X kl.
II
vietos laureatę
Indrę
Okockytę X kl.
mokytoją Vytautą Masteiką
koncertmeisterę Agnę Pranculytę
♫
III tarptautinio jaunųjų
pianistų konkurso
Augustave, Lenkijoje
2012 balandžio 25 – 29
I
vietos laureatus
Benediktą
Bartulį VII kl.
Moniką
Mašanauskaitę X kl.
mokytoją Birutę Kumpikienę
♫
XIV tarptautinio JURO jurjano
jaunųjų valtornininkų
konkurso
ergli, Latvijoje
2012 balandžio 25 - 27
diplomantą
Jurgį
valentą V kl.
mokytoją Vilimantą Vitartą
koncertmeisterę Rasą Makaraitienę
♫
XIII tarptautinio Karlis Štrals
jaunųjų fleitininkų
konkurse
Rygoje, Latvijoje
2012 balandžio 18 - 20
diplomantę
Aureliją
Poškaitę VII kl.
mokytoją Gailę Markevičienę
koncertmeisterę Loretą Haidari
♫
XI gimnazijos jaunųjų choro
dirigentų
konkurso, skirto juozo naujalio
143-iosioms gimimo metinėms
2012 kovo 28
I
vietos laureates
Karoliną
Krivickaitę VII kl.
mokytoją Audronę Marcinkevičiūtę
koncertmeisterę Rūtą Žostautienę
Andriją
Gorochovaitę IX kl.
mokytoją Audronę Marcinkevičiūtę
koncertmeisterę Margaritą Kamarauskaitę
II
vietos laureatus
Aleksandrą
rekašiūtę VII kl.
mokytoją Rolandą Daugėlą
koncertmeisterę Aušrą
Gelusevičienę
Gabrielę
Kutkaitę IX kl.
mokytoją Rolandą Daugėlą
koncertmeisterę Aušrą
Gelusevičienę
III
vietos laureatus
Moniką
Kazlauskaitę VII kl.
mokytoją Audronę Marcinkevičiūtę
koncertmeisterę Rūtą Žostautienę
Dominyką
sutkutę VIII kl.
mokytoją Rolandą Daugėlą
koncertmeisterę Aušrą
Gelusevičienę
♫
tarptautinio jaunųjų
atlikėjų
kamerinių ansamblių konkurso
„pavasario sonata 2012“
Vilniuje
2012 kovo 23 - 25
Ii
vietos laureates
beatą
preisaitę XI kl. (fleita)
medą
pEtkauskaitę XII kl. (fleita)
karoliną
pancernaitę XI kl. (fortepijonas)
mokytoją Aušrą
Lukoševičiūtę
♫
ii kauno miesto muzikos mokyklų
antrojo muzikos instrumento
(fortepijono)
mokinių konkurso „su
šypsena“
2012 kovo 10
i
vietos laureatę
andriją
gorochovaitę IX kl.
mokytoją Audronę Paškauskienę
II
vietos laureatus
rapolą
bartulį Iii kl.
kristiną
anusevičiūtę ix kl.
mokytoją Violetą Kulvietienę
♫
respublikinio ansamblinio muzikavimo
konkurso „lietuva, aš
už muziką“
panevėžyje
2012 kovo 9
grand
prix laureates
deimeną
petkauskaitę IX kl. (smuikas)
gintę
preisaitę Ix kl. (fortepijonas)
mokytojas Mildą Pupelienę ir Rasą
Krėpštienę
laureatus
deimeną
petkauskaitę IX kl. (smuikas)
gintarę
stasiūnaitę xi kl. (violončelė)
paulių bružą
x kl. (fortepijonas)
mokytoją Daivą Stulgytę
♫
iii tarptautinio kamerinių
ansamblių
konkurso „Muzikinė
akvarelė-2012“
anykščiuose
2012 kovo 8 - 11
I
vietos laureates
juliją
bojarinaitę XII kl. (fleita)
akvilę
lekečinskaitę xii kl. (obojus)
mildą juciūtę
xii kl. (fortepijonas)
mokytoją Daivą Stulgytę
II
vietos laureatus
rytę
brazauskaitę X kl. (obojus)
indrę
okockytę X kl. (obojus)
gabiją
paplauskaitę IX kl. (fortepijonas)
mokytoją Daivą Stulgytę
stasį
makštutį VIII kl. (klarnetas)
gabrielę
sutkutę VIII kl. (fortepijonas)
mokytojus Vitalių Žemaitį ir Birutę
Kumpikienę
artūrą
šukį XI kl. (klarnetas)
mantą
šernių XI kl. (fortepijonas)
mokytoją Daivą Stulgytę
III
vietos laureates
medą
petkauskaitę XII kl. (fleita)
beatą
preisaitę XI kl. (fleita)
karoliną
pancernaitę XI kl. (fortepijonas)
mokytoją Aušrą
Lukoševičiūtę
♫
Respublikinio jono aleksos
jaunųjų choro dirigentų
konkurso
vilniuje
2012 kovo 3
diplomantes
ievą
gelžinytę X kl.
mokytoją Rolandą Daugėlą
koncertmeisterę Aušrą
Gelusevičienę
simoną ginkaitę
X kl.
mokytoją Audronę Marcinkevičiūtę
koncertmeisterę Margaritą Kamarauskaitę
♫
XVII nacionalinio balio dvariono
pianistų ir stygininkų
konkurso
vilniuje
2012 VASARIO 24 - 26
laureatę
Mildą
vaičiulytę X kl. (smuikas)
mokytoją Mildą Pupelienę
koncertmeisterę Loretą Haidari
diplomantą
nataną
bairaką VIII kl. (fortepijonas)
mokytoją Rasą Krėpštienę
♫
respublikinio kęstučio
ivaškevičiaus
stygininkų konkurso
Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje
2012 VASARIO 11
iI
vietos laureatus
Vaivą
Sodaitytę III kl.
mokytoją Konstantiną Petrauską
koncertmeisterę Rasą Karaškienę
Paulių
Umbrasą IV kl.
mokytoją Laimutę Bliujienę
koncertmeisterę Dalią Žarėnienę
Radvilę
Stonytę V kl.
mokytoją Laimutę Bliujienę
koncertmeisterę Dalią Žarėnienę
Aistę
Karpavičiūtę VII kl.
mokytoją Mildą Pupelienę
koncertmeisterę Rasą Karaškienę
iII
vietos laureatus
Laisvydą
Leckutę III kl.
mokytoją Ramunę Bandzaitytę
koncertmeisterę Liną Krėpštaitę
Eglę Liumparaitę IV kl.
mokytoją Audronę Karpavičienę
koncertmeisterį Saulių Dirvanauską
Justę Kaminskaitę V kl.
mokytoją Laimutę Bliujienę
koncertmeisterę Dalią Žarėnienę
Imantą Lukenską VIII kl.
mokytoją Mildą Pupelienę
koncertmeisterę Rasą Karaškienę
diplomantę
Karoliną Rinkevičiūtę VI kl.
mokytoją Laimutę Bliujienę
koncertmeisterę Agnę Pranculytę
♫
VI tarptautiniO
muzikos (meno) mokyklų
konkursO
„Jaunasis koncertmeisteris“
Kauno 1-oje
muzikos mokykloje
2012 VASARIO 11
iiI vietos
laureatĘ
lAURĄ PAKUTKAITĘ Iv kl.
iliustratorę
mokytoją Iloną Klusaitę
mokytoją
Rasą Krėpštienę
♫
VII respublikinio
styginių instrumentų
jaunųjų
atlikėjų žiemos
konkurso –
festivalio „trakai – 2012“
2012 sausio 28
I vietos
laureates
Deimeną Petkauskaitę IX kl. (smuikas)
mokytoją
Mildą Pupelienę
koncertmeisterę
Loretą Haidari
mildą Vaičiulytę X kl. (smuikas)
mokytoją
Mildą Pupelienę
koncertmeisterę
Aušrą Klovaitę-Berezinienę
II vietos
laureatą
roką jurkų VI kl. (gitara)
mokytoją
Artūrą Kelpšą
III vietos
laureatę
Mildą kraujutaitytę VIII kl. (smuikas)
mokytoją
Ramunę Bandzaitytę
koncertmeisterę
Aušrą Klovaitę-Berezinienę
diplomantus
vaidotą chochlovą VIII kl. (gitara)
mokytoją
Sergejų Kriniciną
Liną Kazlauskaitę X kl. (smuikas)
mokytoją
Ramunę Bandzaitytę
koncertmeisterę
Liną Krėpštaitę
♫
VI respublikinio
johano sebastiano bacho
jaunųjų
pianistų konkurso
vilniuje
2012 sausio 27
diplomantę
airinę Taučaitę V kl.
mokytoją
Rasą Rinkevičiūtę
♫
XX tarptautinio
jaunųjų pianistų
konkurso
„gianluca Campochiaro“
Pedaroje,
Italijoje
2011 gruodžio 1 - 4
Grand prix
laureatę
gabrielę sutkutę VIII kl.
mokytoją
Birutę Kumpikienę
♫
IX tarptautinio
fleitininkų
festivalio-konkurso
Sieradze,
lenkijoje
2011 lapkričio 14 - 17
III vietos
laureatę
medą petkauskaitę XII kl.
mokytoją
Aušrą Lukoševičiūtę
koncertmeisterę
Aušrą Gelusevičienę
♫
Kauno apskrities
jaunųjų pianistų
konkurso
„Muzikos garsai“
Juozo Naujalio
muzikos gimnazijoje
2011 lapkričio 17
laureatus
arminą suchovą III kl.
mokytoją
Audronę Paškauskienę
eglę andriuškevičiūtę VI kl.
benediktą bartulį VII kl.
mokytoją
Birutę Kumpikienę
diplomantus
Antoniją Grigaliūtę I kl.
mokytoją
Audronę Paškauskienę
Eglę Karpavičiūtę III kl.
mokytoją
Vidą Jagminaitę
mariją židonytę III kl.
mokytoją
Tatjaną Muraško
Nataną Bairaką VIII kl.
mokytoją
Rasą Krėpštienę
♫
RESPUBLIKINIO
VERTIMŲ IR ILIUSTRACIJŲ
konkurso
„TAVO ŽVILGSNIS - 2011“
nugalėtoją
(vertėjų
kategorijoje)
Patriciją Bautrėnaitę XI kl.
mokytoją
Ramunę Paulikienę
♫