SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Norinčius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

kviečiame registruotis čia

Daugiau informacijos https://www.nmg.lt/lt/left/priemimas/.

 

1 2 3 4 5 6 7

Kovo 23 dieną Didžiojoje salėje įvyko antrojo koncertinio fortepijono pristatymas - koncertas.

Naujojo fortepijono Bösendorfer pristatymas - koncertas

Finansinis IQ: ar mokate valdyti savo finansus? – Finansai ir investicijos

 

Vasario - kovo mėnesiais Kauno „Santaros“  gimnazija bendradarbiaudama su Kauno švietimo inovacijų centru bei Kauno miesto ekonomikos mokytojų metodiniu būreliu organizavo nuotolinį Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 5–8, 9–10 (I–II) klasių mokinių ekonomikos ir informacinių technologijų komiksų konkursą „Aš taupau“.

 

Konkurso tikslas – skatinti mokinių ir mokytojų domėjimąsi asmeniniais finansais, jų planavimu, mokyti racionaliai tvarkyti savo pinigus ir atkreipti dėmesį į taupymo svarbą, ugdyti mokinių kūrybiškumą, panaudojant informacines technologijas.

 

Mūsų gimnazijai konkurse ryžosi atstovauti 8a klasės mokinė Urtė Padūmytė su savo darbu „Pinigų vonia“. 

 

Džiaugiamės kūrybingu dalyvavimu.

Atrodo ką tik nuvilnijo Kovo 11-oji, šventė, kuriai kiekvienas esame neabejingas.

Bet štai išaušta kovo 12-osios rytas ir jis rikiuoja vis naujus, regis, niekad nesibaigiančius muzikinius (ir ne tik) įvykius.

 

Šįsyk apie muzikinį - Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių koncertą, vykusį filharmonijoje. Kuo jis buvo išskirtinis?

Alto muzikos koncertas

Kovo 8 dieną mūsų mokykloje viešėjo svečiai iš Lietuvos muzikos ir teatro akademijos – profesorius Petras Radzevičius ir jo alto klasės studentai Rūta Buišaitė, Birutė Ilčiukaitė, Emilija Minkevičiūtė ir Martynas Grigas. Studentai kartu su ilgamete altų klasės koncertmeistere Daiva Stulgyte - Povilaitiene atliko sudėtingą  ir įdomią programą. Beje, pats profesorius Petras Radzevičius, jo studentas Martynas Grigas ir Daiva Stulgytė - Povilaitienė yra Juozo Naujalio muzikos gimnazijos absolventai. Kaip sakė profesorius, kiekvieną kartą, grįždamas  į savo mokyklą, jaučia tam tikrą širdies virpulį, susijaudinimą. Profesorius pasidžiaugė gausiai susirinkusia publika, kuri labai dėmesingai išklausė sudėtingą programą, ir palinkėjo visiems sėkmės nelengvame bet labai įdomiame muzikiniame kelyje.

 

Daiva Stulgytė - Povilaitienė

 

Kovo 10 dieną, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko Kovo 11-osios paminėjimas , kurį įkvėpė akcija "Pasveikinimas Kaunui - "Tautiška giesmė" nuo Kauno kalvų" 2023". Lauke, nepaisant netikėtų šalčių, buvo giedamas Lietuvos Himnas bei atliekamos dainos. Po to šventė persikėlė į gimnazijos didžiąją salę, kurioje mokiniai gėrėjosi savo draugų paruoštais pasirodymais Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai pagerbti. Skambėjo gimnazijos choras, mišrūs vokaliniai ansambliai, instrumentiniai numeriai, taip pat stebėjome ir suvaidintus siužetus, atspindinčiais Kovo 11-osios įvykius ir Romo Kalantos istoriją. Renginys buvo kupinas nuostabios, pakilios nuotaikos, kuri neišsisklaidė jam pasibaigus.


Mija Guzelytė, Ia gimnazijos klasės mokinė

 

 

Šiandien gimnazijos didžiojoje salėje vyko projekto apie tarpukario Kauno modernistinės architektūros pastatus baigiamasis etapas. Nuo vasario vidurio šeštų klasių mokiniai informacinių technologijų, istorijos ir dailės pamokose ruošė projektus ir juos pristatinėjo klasėse. Geriausi projektai buvo atrinkti ir pristatyti šiandieninio renginio metu. Puikiai projektus atliko Elena Laurinavičiūtė, Rėja Rasburskytė, Gabeta Kubiliūtė, Jonas Verbickas, Otilija Galinytė, Akvilė Ožekauskaitė ir Rusnė Randytė.

 

Renginyje dalyvavo ir penktų klasių moksleiviai, kurie po pristatymų galėjo sudalyvauti Kahoot žaidime ir pasitikrinti jau įgytas žinias.
 
Beatričė Bučiūnienė

Aleksota Slavickaitė (5a), Liepa Juciūtė (5b) ir Liepa Rukuižaitė (6b), padedamos mokytojos Marijos Gustainienės, dalyvavo Europos Parlamento nario profesoriaus Liudo Mažylio biuro organizuotame respublikiniame eilėraščių ir esė konkurse „Švenčiu Lietuvą“, skirtame Vasario 16-ajai. Mokinės apdovanotos padėkomis.

 
Labai esu dėkinga.
Marija Gustainienė

Kovo 1-ąją dieną mūsų gimnazijoje vyko fleitininkės Beatos Preisaitės - Šidiškienės atviros pamokos – diskusija – koncertas.

1 2 3 4 5 6 7