Lapkričio mėnesį, kai gimnazijoje ugdymas buvo organizuojamas nuotoliniu būdu, mus pasiekė Nacionalinio Kauno dramos teatro kartu su Kaunas2022 kvietimas moksleiviams ir jų mokytojams dalyvauti projekte „Edukacinis teatro kubas“.

        Norintieji dalyvauti, turėjo atlikti užduotis. 5-7 klasėms - „Serenada Kauno karalaitei“. Reikėjo įsivaizduoti, kad laikas atsisuko keletą šimtų metų atgal… Kaunas turi karalaitę, kuri kas vakarą išeina iš savo kambario į balkoną pasigėrėti žvaigždėtu dangumi. O mums būtinai reikia užkariauti tos karalaitės palankumą ir sudainuoti jai serenadą. Mūsų užduotis – sukurti numerį karalaitei. Galėjome dainuoti, šokti, krėsti pokštus - nesvarbu, svarbu, kad patiktų karalaitei. Savo atliktą užduotį – suvaidintą scenelę (iki 5 min.) reikėjo nufilmuoti bet kokiu savo įrenginiu ir nusiųsti organizatoriams.

          Laiko apsispręsti turėjome labai mažai, o sumanymui įgyvendinti – dar mažiau. Bet užtai turėjome daug noro, entuziazmo ir ryžto...ir mums pavyko! Gavome organizatorių laišką: „Mus labai sužavėjo Jūsų sukurtas filmukas ir tikimės, kad su jumis galėsime artimiau susipažinti virtualių „Personažo kūrimo“ dirbtuvių metu”.

-Žinoma! Mielai! Labai norime!

         Dalyvavome. Buvo labai įdomu ir naudinga. Gaila, kad negalėjome to patirti “gyvai”, bet mes tikimės, kad tai ne vienintelis mūsų susitikimas su Kauno Nacionalinio dramos TEATRO FABRIKU – šiuolaikišku, kūrybišku, inovatyviu, drąsiu ir stebinančiu – kaip tik tokį jį kuria čia veikiantys jaunieji menininkai. Tai vieta, kur mokomasi klysti ir atrasti, įkvėpti ir sužinoti, patirti ir įgyvendinti.

 

 

 

 

6a klasės auklėtoja A.Inokaitienė