Projektas „Meilė Tėvynei mažoj širdelėj“, skirtas paminėti Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, organizuojamas jau 21-tus metus, tačiau šiais metais tai pirmą kartą vyko virtualiai. Projekto metu mažiesiems mūsų šalies piliečiams -  Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos pradinių klasių, Kauno miesto ir Kauno rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniams buvo organizuojami pokalbiai apie Lietuvos praeitį, dabartį ir ateitį. Vaikai buvo skatinami ir mokomi gerbti, mylėti ir didžiuotis savo tėvyne ir jos žmonėmis.

          Projekto dalyviai – šiais metai tai buvo 31 ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai -  piešė piešinius, mokėsi ir atliko dainas, skirtas Lietuvai-tėvynei.

         Gimnazijos jungtinis atlikėjų ansamblis atliko kompozitorės Brigitos Jurkonytės (buvusios mūsų gimnazijos mokinės) kūrinį – dainą „Lietuva“ Ramunės Jarockos žodžiais. Dirigavo Dalė Jurkonienė. Projekto organizatoriai: Ramunė Jarocka, Dalia Kiškienė, Aurelija Inokaitienė, Marius Daugėla – nuoširdžiai dėkoja visiems projekto dalyviams ir kviečia pasigėrėti piešiniais gimnazijos Facebook‘o paskyroje, bei pasiklausyti virtualaus koncerto čia: