Alytaus muzikos mokyklos organizuojamas tarptautinis konkursas „Mažųjų mozaika" yra jau nuo seno žinomas ir mėgstamas renginys. Jis skirtas vaikams iki dešimties metų amžiaus ir skirstomas į tris grupes pagal mažųjų atlikėjų metus, taip pat į atskiras kategorijas pagal muzikos instrumentus. Konkursas visada išlaiko gana aukštą „kartelę", vaikus vertina itin profesionali tarptautinė komisija, savo instrumentų-srities žinovai. Labai džiaugiamės, kad gimnazijos mažieji fleitininkai šauniai pasirodė tarptautiniame renginyje ir pelnė gražius įvertinimus.

LUKA SENKUTĖ

(1a klasė, išilginė fleita- mokytoja ekspertė Aušra Lukoševičiūtė, koncertmeisterė- Aušra Gelusevičienė)- pelnė LAUREATO DIPLOMĄ bei DIPLOMĄ UŽ PROFESIONALŲ KŪRINIO ATLIKIMĄ!!!

 

LIEPA RASBURSKYTĖ

(1a klasė, išilginė fleita- mokytoja ekspertė Aušra Lukoševičiūtė, koncertmeisterė- Aušra Gelusevičienė)- pelnė DIPLOMANTO DIPLOMĄ!!!

 

KLEMENSAS JONAS KALPOKAS

(1b klasė, išilginė fleita- mokytoja metodininkė Gailė Markevičienė, koncertmeisterė- Loreta Haidari)- pelnė LAUREATO DIPLOMĄ ir DIPLOMĄ UŽ ARTISTIŠKUMĄ!!!

 

Mokytoja Gailė Markevičienė