Dainų mozaika 2023

Džiaugiamės puikiai sudalyvusiais Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Jaunučių choro bei choro Cantica choristais Lietuvos vaikų chorų festivalyje „Dainų mozaika 2023“ Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Choristai prasmingai praleido sekmadienį klausydami kitų Lietuvos vaikų chorų pasirodymų ir patys galėdami parodyti savo meninį lygį tarp 30 kolektyvų. Džiugu, kad Jaunučių choras šiam koncertui pasirinko J. Naujalio gimnazijos mokytojų - Giedrės Pauliukevičiūtės, alumnės Brigitos Jurkonytės bei buvusios mokytojos Jurgitos Ačienės kūrybos dainas; tekstų autorės - Aurelija Inokaitienė ir Marija Gustainienė. Viena iš jų - B. Jurkonytės ir M. Gustainienės „Muzikinė dovana Vilniui“, skirta 700-ajam Vilniaus gimtadieniui ir sukurta šį pavasarį, nuskambėjo pirmą kartą.

 

Ačiū mieliems „Cantica“ ir Jaunučių choro choristams, solistams Rojui Bukauskui ir Gustui Grigarui, mokytojoms Rimai Daugėlienei ir Dalei Jurkonienei, chormeisterei Darijai Godai Barkauskaitei ir koncertmeisterėms Aušrai Gelusevičienei bei Ritai Kochanauskaitei už didelį dėmesi ne tik muzikuojant ir ruošiant moksleivius sceniniam pasirodymui, bet ir bendraujant, globojant bei smagiai ir kūrybingai leidžiant laisvą nuo repeticijų laiką su Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinukais. 

 

Choro dirigavimo mokytojas Rolandas Daugėla