Kalėdiniai naujaliukų koncertai

Ne taktais ir ne minutėmis muzika skaičiuojama, bet vistiek be galo smagu pasidžiaugti, kad ryškiausių mūsų jaunųjų atlikėjų pasirodymai jau seniai nebetelpa į vieną Kalėdinį koncertą.

Gruodžio 5 dieną Kauno filharmonijoje įvyko rimtas ir solidus dviejų dalių gimnazijos mokinių koncertas. Pirmoje jo dalyje išgirdome ryškiausius solistus ir ansamblius, o antroje – gimnazijos orkestrus bei chorą. Žavūs ir šaunūs visi solistai ir ansambliai (ačiū jų mokytojams), bet ypač smagu buvo klausytis jungtinio gimnazijos ir VDU Muzikos akademijos simfoninio orkestro (vadovas ir dirigentas J. Janulevičius), kuris griežė solo ir akompanavo gimnazijos chorui (vadovas R. Daugėla). Klausytojams dovanotos beveik dvi valandos puikios muzikos, kupinos atlikėjų nuoširdumo, jaudulio ir entuziazmo.

Kuklesnis savo apimtimi koncertas įvyko gruodžio 15 dieną VDU Muzikos akademijos salėje – čia išgirdome tik solistus ir kamerinius ansamblius. Bet ir vėl – puikūs jaunieji atlikėjai, puiki muzika bei gėlių ir dovanėlių jūra. Gaila tik, kad klausytojai šįkart buvo tik patys artimiausieji ir ne itin gausūs...

 

Už koncertų nuotraukas dėkojame Vitai Kučinskienei ir Jurgitai Jablonskienei.

Ačiū visiems buvusiems!

 

Pavaduotoja meniniam ugdymui
Nijolė Noreikaitė