Sporto diena 2023

 
Birželio 21 dieną, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai rinkosi į tradicinę veiklą skirtą mokslo metų pabaigai - Sporto dieną 2023
 
Gausiai susirinkę mūsų gimnazijos mokiniai išklausė trumpo veiklos instruktažo, sporto dieną pradėjo nuo aktyvios keturių minučių mankštos su muzika. Aktyviai pradėję sporto šventę, mokiniai buvo paskirstyti į šešias grupes ir pradėjo rinkti taškus į savo asmeninę taškų sąskaitą, šešiuose skirtinguose fizinio pajėgumo rungtyse. Kiekvienoje rungtyje juos sutikdavo vis kita gimnazijos mokytoja. Atlikę visas fizinio pajėgumo užduotis, mokiniai buvo sukviesti į sporto salę dar vienai, paskutinei užduočiai - fizinio aktyvumo ir sporto teorijos testui, išsprendę jį mokiniai laukė susumuotų visų jų surinktų taškų rezultatų.
 
Be galo džiaugiamės mokinių aktyviu dalyvavimu ir pastangomis siekiant kiekvienoje rungtyje pasirodyti kuo geriau. Taip pat džiugina aukšti teorijos testo rezultatai.
 
Dėkojame kiekvienam sporto dienos dalyviui, mums Jūs visi esate nugalėtojai!!!
 
„Pati didžiausia pergalė - nugalėti save, jeigu tai padarei - tu laimėjai“ - Platonas
 
Sveikiname šios šventės prizininkus:
1 vieta: Benediktas Šemeklis (8b)
2 vieta: Benediktas Ilčiukas (8a)
3 vieta: Ignas Cesiulis (7b)
 
Taip norime padėkoti gimnazijos mokytojoms:
Donatai Žemaitienei, Jolitai Ražinskienei, Rasai Zigmantavičienei, Dainorai Merčaitytei, Marijai Gustainienei, Eglei Kirkaitei už puikų teisėjavimą ir rezultatų fiksavimą užduotyse.
Už nuotraukas dėkojame: Vilmai Sidaravičiūtei, Rugilei Tranzaitei, Marijai Gustainienei.
Ačiū Jums.
 
Gražios ir aktyvios vasaros.