Gongai skamba Naujaliui - bendruomenės vakaras

Spalio 5 d. minėsime svarbią mokyklos bendruomenei šventę - Mokytojų dieną. Todėl ketvirtadienio vakarą, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos bendruomenę kviečiame į susitikimą. Laukiami mokytojai, mokyklos darbuotojai ir tėvai. Kviečiame į gongų garso kelionę, kurioje pasimėgausite terapiniais garsais, pabūsite bendraminčių rate, atsikvėpsite po darbo dienos.

Susitiksime studijoje „Sarasvati“ ir kartu prisiliesime prie nuostabaus garsų pasaulio. Skambės gongai, unikalus „Bugninom“ lietuviškas didysis būgnas (1,5 m skersmens), mažieji šamaniški būgnai, hangai, sielos stygas virpinanti violončelė, bus gerklinio dainavimo bei ramybę skleidžiančių Tibeto dainuojančių bei krištolo dubenų vibracijų. Garso sesiją ves Karolina ir Tadas Šimkai.
📝 REGISTRACIJA: https://forms.gle/KH3r7E8KhSazoTi17
Registracijų laukiame iki SPALIO 3 dienos. Renginys skirtas suaugusiems.
Kaip dažnai mes savęs paklausiam su kokia vidine būsena aš patiriu šiandieną, su kokia vidine būsena aš patiriu gyvenimą? Ar man pavyksta pasijungti į gyvenimo tėkmę?
Šį klausimą nėra taip paprasta atsakyti, o jeigu ir atsakome sau žodžiu, po valandos kitos jau galime būti apie tai pamiršę. Meditacija ir minčių švara šiame informacijos perkrautame laikmetyje tampa kone prabanga. Dideliame miesto tempe, šurmulyje ir triukšme, kartais pamirštame sustoti, atsikvėpti...
Garso meditacija yra viena iš tų veiklų, kai protas nejučia paspaudžia tą pauzę ir atidaro duris į tylos erdvę be išorinio triukšmo. Garsai leidžia nurimti mūsų vidui ir švelniai sudėlioja išsibarščiusias mintis į lentynėles, perjungia smegenis į regeneracines veikimo bangas. Leiskite Jus pakviesti ir kartu patyrinėti šias pakitusias vidines būsenas, paspausti restarto mygtuką garso kelionės metu.
✨ KADA?
🎶 Spalio 5 d., ketvirtadienį, 18:30 - 20:00. Duris į renginį atveriame 18:00.
✨ ADRESAS: VŠĮ "Sarasvati" studija, Savanorių pr. 363, 4 aukštas, Kaunas. Automobilių parkavimas viešas aplinkui.
✨ REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, užpildant registracijos formą: https://forms.gle/KH3r7E8KhSazoTi17
Daugiau informacijos tel. 8 610 02887 (Karolina) arba žinute FB profilyje Artimi Garsai.
✨ PADĖKA: simbolinis mokestis - 5 Eur/žmogui už salės nuomą ir pasiruošimui skirtas išlaidas. Mokama grynais vietoje. Likusi suma nuo nuomos kainos bus pervesta mokyklai ir skirta tėvų iniciatyvoms igyvendinti.
✨ Garso kelionėje jus lydės Karolina ir Tadas.
Karolina - garso terapijos, gongo ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių iniciatorė, baigusi Inner Dance Europe Association vedėjų mokymus, Reiki ir Teta-healing praktikė. Su muzika ir garsais draugauja nuo mažų dienų, groja violončele, intuityvų grojimą praktikuoja jau 16 metų.
Tadas - intuityvaus, gerklinio ir obertoninio dainavimo praktikas bei etnokultūrinių muzikos instrumentų kalbintojas. Vyriškos energijos skleidėjas "Artimuose Garsuose", muzikinių kelionių ir improvizacinių kūrybinių dirbtuvių vedantysis. Garso terapijos, gongų ir dainuojančių dubenų garso masažo praktikas.
SVARBU ➡️ Renginys skirtas suaugusiems. Garso sesija vyks gulint ant jogos kilimėlių, užmerktomis akimis. Studijoje bus jogos kilimėliai, pledukus ir pagalvėles atsinešame patys. Jei keblu gulėti ilgesnį laiką ant jogos kilimėlių - atsineškite savo minkštesnius čiužinukus. Apranga patogi. Galima įsidėti raištį akims uždengti ir šiltas kojines, nes viduje būsime be lauko avalynės. Galite turėti ir gertuvę su vandeniu. Prieš sesiją geriausia 1 val. nevalgyti.
Kontraindikacijos: gongai skleidžia stiprias garso vibracijas, todėl nerekomenduojama jų klausyti pooperaciniu laikotarpiu, turint rimtų širdies veiklos sutrikimų, sergant psichinėmis ligomis ar garso sukeliama epilepsija, taip pat nėštumo I-ame trimestre. Tačiau kiekvienas atvejis labai individualus, susisiekite prieš sesiją, jei turite klausimų.
Garso kelionė vyks erdvioje salėje. Kaip bebūtų vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija! Registracijų laukiame iki SPALIO 3 dienos.
---------------------------------------------
Garso sesijos gali padėti sugrįžti prie harmoningo viso kūno skambėjimo. Garso bangos pasiekia mus ląstelių lygmeniu, iš naujo sukalibruoja, atkuria ir įkrauna nauja energija, sugrąžina į subalansuotą ir optimalią būseną. Įvairūs garsų dažniai, tam tikrais aukštais dažniais suderinti muzikos instrumentai, taip pat stimuliuoja alfa ir teta smegenų bangas, subalansuoja abu smegenų pusrutulius ir skatina lengvumo bei vidinės ramybės jausmą.
Gražus pavyzdys garsui apibūdinti yra tekanti upė. Jei upę užstoja šakos, meldai, akmenys, vanduo vis tiek teka, bet su daug didesniu pasipriešinimu, su sunkumu. Jei upė švari, joje nėra pasipriešinimo, vanduo teka laisvai, be pastangų. Terapinių muzikos instrumentų garso vibracijos harmonizuoja kūną, atlaisvina jame susidarusias kliūtis, blokus, valo visą energetinį lauką, leidžia nervų sistemai atsistatyti ir atsipalaiduoti.