ITALIA AWARD 2024

14 – asis tarptautinis akordeonistų konkursas „ITALIA AWARD 2024“ (online), vyko šių metų balandžio 28 d. Jame pasirodė gimnazijos akordeonininkas Rytis Juknevičius, kuris savo amžiaus kategorijoje pelnė I vietą! Ryčio mokytoja dr. Agnė Daučianskaitė – Kubilevičienė taip pat buvo pakviesta vertinti konkurso dalyvius, kaip žiuri narė.

Konkurse dalyvavo daugiau nei 120 dalyvių iš viso pasaulio, o tarptautinė žiūri buvo sudaryta iš 68 komisijos narių. Konkurse dalyvavo dalyviai ir žiuri nariai iš Italijos, Kinijos, Lietuvos, Austrijos, Pietų Afrikos respublikos, Ukrainos, Bulgarijos, Vietnamo, Serbijos, Lenkijos, Kroatijos, Juodkalnijos, Kanados, Jungtinė Amerikos valstijos, Portugalijos, Suomijos, Čekijos, Vokietijos, Slovėnijos, Jungtinės Karalystės, Indijos, Kipro, Škotijos, Čilės, Kazachstano, Brazilijos, Irano, Albanijos, Prancūzijos.

 

LIVE konkursas vyks birželio 21 – 23 dienomis Italijoje.

 

Sveikiname konkurso dalyvius ir pagrindinį konkurso organizatorių Maestro Renzo Ruggierri (Italija) su puikiai organizuojamu tarptautiniu konkursu „ITALIA AWARD 2024“!

 

Mokytoja dr. Agnė Daučianskaitė – Kubilevičienė