IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Muzikos garsai“

IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Muzikos garsai“

Kovo 15 d. gimnazijoje įvyko IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Muzikos garsai“. Į tradicinę, kas dvejus metus vykstančią pianistų šventę susirinko 32 jaunieji atlikėjai iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Ukmergės, Vilkaviškio, Molėtų, Panevėžio rajono muzikos mokyklų. 

Konkursantai varžėsi 4 amžiaus kategorijose iki 16 metų, o nelengva trijų kūrinių konkursinė programa nesutrukdė atsiskleisti net ir patiems jauniausiems, septynerių metų dar neturintiems pianistams. Puiki renginio atmosfera ir nuoširdus dalyvių muzikavimas padovanojo daug gražių emocijų klausytojams. Jaunieji atlikėjai taip pat turėjo puikią progą išbandyti save, susipažinti su bendramoksliais, pasimokyti vieniems iš kitų ir pabendrauti. Žiuri komisijai teko nelengva užduotis įvertinti jaunųjų talentų meninius gebėjimus, profesinius įgūdžius, techninį pasirengimą, interpretacijos įtaigą ir artistiškumą. Konkurse buvo skirti 4 Grand Prix apdovanojimai, pasveikintas pulkas laureatų ir diplomantų. Mūsų gimnazijai garbingai atstovavo 9 mokiniai, kurių tarpe yra Grand Prix laimėtojas, 2 laureatai ir 3 diplomantai.

 

Nuoširdžiai sveikiname visus konkurso dalyvius, laureatus ir jų mokytojus! Džiaugiamės, kad  konkursas ne tik suteikia galimybę mokiniams pristatyti savo muzikinius gebėjimus, bet suburia mūsų pianistų bendruomenę kūrybiniam bendradarbiavimui ir skatina tobulėti, atskleidžiant bei auginant būsimuosius Lietuvos talentus.

 

Konkurso rezultatai