Kauno istorijos takais ir takeliais: modernizmo architektūra

Kaunas – tai bene didžiausią modernios architektūros koncentraciją miesto centre turintis Europos miestas. O kiek mes patys žinome ir galime papasakoti apie savo miestą? Ar dažnai pakeliame akis ir pasižvalgome aplink? Ar mokame gerbti, vertinti ir didžiuoti tuo, ką turime, tuo, ką paveldėjome, tuo, ką privalome išsaugoti?

 

Projektas, kurį organizavo mokytojai Beatričė Bučiūnienė, Aurelija Inokaitienė ir Arnoldas Paleckis kvietė 6 klasių mokinius susipažinti su Kaunu kaip modernios Lietuvos pradininku, kurio architektūroje atsispindi pirmosios Lietuvos Respublikos klestėjimo laikai.

 

Projektines veiklas vainikavo parengtos prezentacijos apie pasirinktą architektūros objektą, kurių klausytis buvo įdomu ne tik bendraklasiams, bet ir vyresnių klasių mokiniams. O įgytas žinias visi norintys galėjo pasitikrinti Kahoot viktorinoje.

 

Norime tikėti, kad organizuotos veiklos paskatino kiekvieną mokinį atidžiau domėtis gimtojo miesto istoriniu-kultūriniu palikimu bei jo indėliu į bendrą mūsų tautos kultūros istoriją.

 

Mokytoja Aurelija Inokaitienė