Smūginio turnyras

Smūginio turnyras
Spalio 25 dieną, Lietuvos sporto universitetas ir Smūginio federacija sukvietė mokinius į pirmąjį Lietuvoje, moksleiviams skirtą "Smūginio turnyrą". Renginys vyko Lietuvos futbolo federacijos futbolo manieže.
 
Šiame pirmąjame tokio pobūdžio renginyje dalyvavo 19 komandų. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos: 1-oji: Gustas Grigaras ir Aurelijus Augustinas; bei 2-oji: Jokūbas Lenickas ir Vytautas Benas Rauba.
 
Pirmoji gimnazijos komanda sėkmingai pradėjo turnyrą, skynė pergales, tačiau peržengti ketvirtfinalio barjero nepavyko, jie užėmė 5-ąją vietą. Antrajai komandai sekėsi sunkiau, jie liko už pirmojo dešimtuko ribų.
 
Labai džiaugiamės mūsų mokinių entuziazmu, noru dalyvauti ir išbandyti jėgas šioje netradicinėje sporto šakoje.
 
Ačiū už Jūsų aktyvumą, dalyvavimą ir gimnazijos vardo garsinimą.
Mums Jūs esate nugalėtojai !!!
 
Smūginis (spikeball angl.) sparčiai Lietuvoje populiarėjanti sporto šaka. Smūginis yra komandinis sportas, kurį žaidžia dvi komandos sudarytos iš dviejų žaidėjų. Priešininkų komandos žaidėjai turi būti išsidėstę vienas priešais kitą tinklo atžvilgiu. Žaidimas prasideda nuo kamuoliuko padavimo. Padavimo metu žaidėjęs turi būti nutolęs nuo tinklo ir mušamas kamuoliukas turi skrieti į priešais esantį priešininkų komandos žaidėją. Po padavimo, žaidėjai gali judėti bet kur, kur nori. Žaidimo tikslas yra pataikyti kamuolį į tinklą taip, kad priešingos komandos žaidėjai negalėtų jo grąžinti atgal į žaidimą (negali per tris lietimus atmušti kamuolio į tinklą).
 
Egidijus Janulaitis