Vivat fleita - 2024

Jau treti metai gegužės mėnesio pabaigoje gausus būrys jaunųjų fleitininkų atvyksta į mūsų gimnaziją. III respublikinis jaunųjų fleitininkų solistų konkursas „Vivat fleita“ suburia visos Lietuvos fleitos pedagogus ir jaunuosius muzikus.

Šių metų konkurso geografija plati – Vilnius, Vilkaviškis, Šiauliai, Panevėžys, Jonava, Rudamina bei gausus būrys Kauno ir Kauno rajono muzikos ar meno mokyklų atstovų.

 

Nuo pat ryto mokykla šurmuliavo. Ryte grojo mažiausiųjų grupės, kuriuos atlydėjo gausus būrys palaikančiųjų – tėveliai, močiutės ir seneliai bei draugai. Jau popiet vyko mažųjų apdovanojimai – Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos ketvirtokės Liepa Rasburskytė ir Luka Senkutė (fleitos mokytoja Aušra Lukoševičiūtė) abi draugiškai tapo I-ųjų vietų laureatėmis. Luka Senkutė surinko daugiausiai balų A ir B grupių kategorijose ir buvo apdovanota specialiu prizu – muzikiniu žaidimu „Melomanas“. Šį prizą įsteigė mūsų gimnazijos fleitos mokytoja Gailė Markevičienė, kuri yra ir šio žaidimo kūrėja.

 

Konkursas vyko iki pat vakaro. Programos ilgėjo, jaudulys didėjo, bet gera konkursinė nuotaika visus atlikėjus skatino maksimaliai gerai atlikti savo programas. Vyresniųjų kategorijose gimnaziją atstovavo 8 kl. mokinės Smiltė Asauskaitė (fleitos mokytoja Aušra Lukoševičiūtė) ir Sofija Jermakaitė (fleitos mokytoja Gailė Markevičienė), pelniusios I vietas bei III gimnazijos klasės mokinė Taja Sokaitė, kuri antrus metus iš eilės tapo „Vivat fleita“ Grand Prix laimėtoja.

 

Dėkojame puikioms koncertmeisterėms – Aušrai Gelusevičienei ir Loretai Haidari.

 

Džiaugiamės rezultatais!

Džiaugiamės sklandžia, draugiška  konkurso eiga!

Iki kitų metų!

 

Fleitos mokytoja Aušra Lukoševičiūtė