XXIII ARCO FESTIVALIS

2023 m. gruodžio 6 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje įvyko XXIII ARCO festivalis - konkursas. Stygininkų festivalis ARCO – vienas ilgiausiai vykstančių muzikinių projektų ne tik Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, bet ir Lietuvoje.

Į šį festivalį suvažiavo jaunieji smuikininkai ir violončelininkai iš įvairių Lietuvos miestų: Klaipėdos, Ukmergės, Utenos, Alytaus. ARCO festivalio organizatoriai – mokytojai Laimutė Bliujienė, Akvilė Brazauskienė, Oksana Tunevič, Vytenis Pocius ir direktoriaus pavaduotoja muzikiniam ugdymui Nijolė Noreikaitė.

 

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos direktorius Raimundas Simanavičius kreipėsi į  susirinkusius festivalio atlikėjus ir palinkėjo didžiausios sėkmės.

 

Jaunųjų muzikantų pasirodymus įdėmiai stebėjo vertinimo komisija, kurios sprendimu ir išdalinti pagrindiniai XXIII ARCO festivalio diplomai ir apdovanojimai. Mokytoja Daiva Razguvienė  buvo įvertinta mokytojo Vlado Varčiko, ilgamečio J. Naujalio muzikos gimnazijos smuiko mokytojo, vardo diplomu už puikius mokinių pasiekimus ir kūrybinę veiklą, ugdant jaunuosius muzikantus.

 

Dėkojame konkurso dalyviams už atvykimą ir tikimės, kad susitiksime kitais metais ir galėsime išgirsti talentingų vaikų ir jaunuolių muzikavimą.

 

Luknė Motekaitytė, Agata Zamulskytė

II a klasės mokinės

autorių nuotr.