Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3
1 2 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

          2019 m. lapkričio 23 dieną Agnės Daučianskaitės akordeono klasės mokiniai - Karolis Gelažius ir Eglė Sliesoraitytė dalyvavo I - ajame respublikiniame akordeonistų konkurse "Akordeono virtuozų fiesta" Garliavos meno mokykloje.

          Konkurse dalyvavo dalyviai iš daugelio Lietuvos muzikos mokyklų - Kupiškio, Tauragės, Pabradės, Vilniaus, Lazdijų, Vievio, Elektrėnų, Kauno, Šiaulių ir kt. Konkursas buvo suskirstytas į solo ir ansamblių kategorijas, kuriose dalyvavo jaunieji akordeono muzikos atlikėjai.

          Kategorijoje B 3 klasės mokinė Eglė Sliesoraitytė užėmė II - ąją vietą, o D kategorijoje 7 klasės mokinys Karolis Gelažius užėmė III - ąją vietą. Konkurso dalyvius vertino kompetentingi ir profesionalūs akordeono specialybės profesoriai ir mokytojai."

 

Teksto ir fotografijų autorė mokytoja Agnė Daučianskaitė

 

 

          Su nepaprastai spalvingais paskutiniais medžių lapais, įgavęs artėjančios žiemos siurprizų žavesio, įsiveržė į Juozo Naujalio muzikos gimnazijos koncertų salę 20-asis ARCO festivalis-konkursas.  Stygininkų festivalis-konkursas ARCO - vienas iš ilgiausiai vykstančių muzikinių projektų ne tik Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, bet ir Lietuvoje. Projekto sumanytoja  ir organizatorė – smuiko mokytoja Laimutė Bliujienė jau dvidešimtą kartą iš visos Lietuvos muzikos ir meno mokyklų sukviečia styginiais instrumentais grojančius vaikus. Jai talkina smuiko mokytojos Akvilė Brazauskienė ir Karolina Palekauskienė.

          2019 m. lapkričio 20 dieną vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų I-II gimnazijos klasių mokinių PROTŲ MŪŠIS ,,Kalba valdo net karaliùs“, kurį organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Mūsų gimnazijos komanda –

                                  Paulina Banaitytė(Ia),

                                  Gabrielė Santockytė(Ia),

                                  Erika Švenčionytė(IIa),

                                  Simonas Ščerbinskas(IIa)

                                                                             –  laimėjo garbingą II vietą.

          2019 metų lapkričio 8- 17 dienomis Vilniuje vykusiame VIII tarptautiniame M.K.Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse dalyvavo trys Juozo Naujalio muzikos gimnazijos absolventės , šiuo metu studijuojančios Didžiosios Britanijos aukštosiose muzikos mokyklose. Tai Monika Mašanauskaitė, Karolina Pancernaitė, ir Gabrielė Sutkutė.

 

          2019 metų lapkričio 15 dieną Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje vyko III respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų konkursas „CELLO VIRTUOSO“, kuriame puikiai pasirodė mūsų gimnazijos muzikantai.

         Džiaugiamės puikiais pasirodymais ir apdovanojimais Mūsų gimnazijos violončelininkai - Pranas Razmus, Liepa Razmutė ir Vaiva Sodaitytė puikiai atstovavo mokyklą ir pelnė aukštus apdovanojimus.

 

          2019 metų spalio - lapkričio mėnesiais gimnazijoje vyksta tradiciniu tapęs projektas „Sudie, udenėli!“.

          Pradinių klasių mokytojos R. Grigaliūnaitė, G. Petrašiūnienė, D. Gineikienė, R. Čenkienė, R. Jarocka, V. Valienė, E. Mažeikaitė, I. Žilinskienė kartu su tėveliais padėjo vaikams paruošti rudens gėrybių puokštes bei kompozicijas, kurios papuošė antrojo aukšto erdves.

 

          2019 m. lapkričio 13 dieną gimnazijoje svečiavosi A. C. Patria atsovės Birutė Daugėlienė - vietinių savanorystės programų koordinatorė, savanorių mentorė ir savanorė iš Ispanijos Marija. Mokiniai įgijo žinių apie savanorystės galimybes Kauno mieste ir ne tik. Birutė atskleidė kas yra toji "savanorystė" - kokia veikla prilyginama savanorystei, kokia yra pareiga šeimai ar artimiesiems. Mokiniai dalijosi savo patirtimi savanoriaujant.

 

Teksto ir fotografijų autorė socialinė pedagogė Gintarė Kolpakova

 

          Praeitą savaitgalį, t. y. 2019 m. lapkričio 8-10 d., Leistono Abatijoje (Leiston Abbey) Jungtinėje Karalystėje, įvyko Europos kamerinės muzikos mokytojų asociacijos (ECMTA) rudeninis susirinkimas.

Atvyko beveik 20 kamerinės muzikos mokytojų ir atlikėjų iš Jungtinės Karalystės, Italijos, Portugalijos, Lenkijos, Estijos, Lietuvos. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją atstovavo mokytoja Ilona Klusaitė.

Lietuviškų dainų popietė, koncertas

Lapkričio 13 D., TREČIADIENĮ 15:30h

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija, aktų salė

    Dalyvauja:

  • Juozo Naujalio muzikos gimnazijos vaikinų vokalinis ansamblis „6+“, vadovas Rolandas Daugėla
  • Juozo Naujalio muzikos gimnazijos choras „Cantate Domino“, choro vadovas Rolandas Daugėla, chormeisterės- Milda Vosylė ir Gintarė Ručinskaitė,   koncertmeisterė- Aušra Gelusevičienė
  • Solistas Ignas Ščesnulevičius   mokytoja- Rima Daugėlienė,   koncertmeisteris- Darius Kudirka
  • Vdu MA studentė, solistė Urtė Lazdauskaitė, akompanuoja- Žygimantas Baltrūnas

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13